Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony trudno przed meczem było o bardziej korzystne warunki Lakers po niedzielnej porażce z silna drużyna maja pełne dwa dni na wypoczynek i przygotowanie się do tego meczu z kontuzjowany zespołem z dna wschodu, Magic po wyjazdowej porażce w Houston maja b2b, ale jakoś spokojny nie byłem o wynik...

 

To co oni dzisiaj wyczyniali było straszne, brak pomysłu na atak to jedno, do tego się bez Lonzo przyzwyczaiłem, ale tu wystarczyło zagrać trochę z głową i zaangażowaniem w obronie. To zostawianie raz po razie Fourniers by zejść do pomocy właściwie przeciwko komu???

 

Rozumiem porażki kiedy jest różnica talentu czy po prostu nie idzie, ale tu wystarczyło kryć każdy swego i w zasadzie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem sklonny postawic pieniadze na to, ze zrobia W w orlando i W na brooklynie.

hm:D

 

nie pierwszy raz robia cos takiego na wyjezdzie, ostatnio bodajze w memphis...

 

@mayor to chyba nie do konca jest tak, ze brokk nie trafia trojek. on ich po prostu tyle nie rzuca bo tyle nie gra. co widze go w akcji co rzuca, tylko probka jest cholernie mala.

 

w piatek brooklyn, jak znam zycie d'angelo zrobi 50-10-10

pozniej okla, to samo westbrook

 

a pozniej juz tylko z gorki:D

 

tydzien do konec trade deadline!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrana z Toronto plus dłuższa przerwa wybiła ich ewidentnie z rytmu.

Obawiałem się niestety że wygrany nadprogramowo mecz z Bulls trzeba będzie szybko oddać.

No i nie wiem jak długo jeszcze mamy czekać na dobrego zmiennika dla Lonzo. To jest w tej chwili najpilniejsza sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

 

@mayor to chyba nie do konca jest tak, ze brokk nie trafia trojek. on ich po prostu tyle nie rzuca bo tyle nie gra. co widze go w akcji co rzuca, tylko probka jest cholernie mala.

 

 

Na pewno Brook nie urodził się z umiejętnością rzucania za 3.Przez pierwsze 6 sezonów w NBA nie trafił ani raz,w 7 i 8 sezonie trafił 3 razy a w dziewiątym sezonie ponad 130 razy.,Moim zdaniem to nie jest żaden cud,tylko ciężka praca na treningach. Mało tego nigdy nie widziałem żeby Brook w Nets tak się zachowywał jak wczoraj.W Nets zawsze: kultura, spokój, dyscyplina,a w Lakers odpie*dala szopki  jak Rondo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


After playing just nine minutes against the Magic on Wednesday, Brook Lopez said that he covered his face with a towel in the middle of the fourth to vent and hide his emotions.



"I mean, especially on the court, I can be very visible, with my emotions [showing on my face]," Lopez said "So yeah, just trying to control myself, breathe a little bit, and just keep cool because it was an unfortunate game for us."

 

ehhh 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Julius is very good at that small-ball switching, which a lot of games turn into in the final five minutes. Larry has been really good this month, as well, with that stuff. So it is not that Brook can't do it. ... But in fourth quarters, Julius is the No. 1-rated defensive big man in the league for however they keep that switching stat and keeping guys in front of him and not letting him score."

 

To wypowiedź Waltona. Można gdzieś znaleźć potwierdzenie statystyki czy to wiedza tajemna drużyn NBA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Julius is very good at that small-ball switching, which a lot of games turn into in the final five minutes. Larry has been really good this month, as well, with that stuff. So it is not that Brook can't do it. ... But in fourth quarters, Julius is the No. 1-rated defensive big man in the league for however they keep that switching stat and keeping guys in front of him and not letting him score."

 

To wypowiedź Waltona. Można gdzieś znaleźć potwierdzenie statystyki czy to wiedza tajemna drużyn NBA?

 

Chyba nie ma. Ogólnie obronę 1 na 1 dałoby się sprawdzić, ale konkretnie po switchach i to jeszcze w czwartej kwarcie? Może Lorak by wiedział. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Julius is very good at that small-ball switching, which a lot of games turn into in the final five minutes. Larry has been really good this month, as well, with that stuff. So it is not that Brook can't do it. ... But in fourth quarters, Julius is the No. 1-rated defensive big man in the league for however they keep that switching stat and keeping guys in front of him and not letting him score."

 

To wypowiedź Waltona. Można gdzieś znaleźć potwierdzenie statystyki czy to wiedza tajemna drużyn NBA?

Mocno naciągana teza nawet w samych Lakers http://on.nba.com/2DVd6Yh

Clutch http://on.nba.com/2DVhBBS

DFG http://on.nba.com/2DUDSjs

http://on.nba.com/2DUEl5c

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KCP - 0/4 , Kuzma - 2/7 , Clarkson 0/5. 

 

 

Ingram + Randle trzymają ten mecz z Nets...

 

EDIT"

 

Od połowy Ingram punktowo zamarzł, to samo Randle gdzie znowu włączył mu się psycho mode i więcej robił złego niż dobrego. Obudził się Lopez w końcu, trafiał ważne rzuty i blokował jak nie on. Hart świetna końcówka, szczególnie trója w końcówce, dzięki czemu udało się zamknąć ten mecz.

Edytowane przez TheRocket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę polemizował ;) Najważniejsze że jest WIN, bo gdyby były 2 porażki z ORL i Nets, byłoby nieciekawie, a widać że ta przerwa 2 dniowa trochę im zaszkodziła i wybiła z rytmu.

 

Czekamy też na Lonzo Bonzo, z nim jednak ta gra wygląda sporo lepiej. Może wróci na Suns w Staples.

Edytowane przez TheRocket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w s5 nie wybiegł Ennis, to uśmiechnięty przecierałem oczy ze zdumienia, ale kiedy zobaczyłem ustawienie Hart-KCP-Ingram to uznałem, że Walton zamiast jechać na Brodway z resztą ekipy, stoczył morderczy pojedynek z butelką wódki ^^

 

Przyznam szczerze, że mecz stał na wyjątkowo niskim poziomie, ale oglądało się go całkiem przyjemnie. Fajnie w roli point-forwarda wyglądał dzisiaj Ingram, natomiast on nie jest jeszcze fizycznie gotowy na to, żeby brać na swoje barki całą ofensywę. Nie wiem co mu Walton powiedział przed meczem, ale przez całą pierwszą połowę chłop ganiał jakby Lakers startowali w konkursie na najszybsze przeniesienie piłki na stronę przeciwnika. Szkoda tych sprintów, bo w końcówce ewidentnie zabrakło mu już sił i trochę się pogubił.

 

Warto pochwalić Randla (chociaż w drugiej połowie wróciły stare koszmary), Lopeza (chyba w końcu ogarnął, że jest w CY), Nance'a (walka) i Harta (piana na pysku - naładowany jak Tyson przed walką z Andrzejem).

 

Trochę słabiej dzisiaj Kuzma, bardzo słabo Clarkson (te dwie trójki niczego nie zmieniają) i fatalnie naczelny ceglarz KCP. Do naczelnego dzbana Brewera mu jeszcze trochę brakuje, ale Corey to w sumie taki nieszkodliwy śmieszek, który chwilę poszaleje i siada na ławę. KCP gra z kolei ponad 30 minut, więc stwarza dla drużyny o wiele większe zagrożenie...

 

#hartdos5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecz wygral luke walton bo wreszcie usadzil ennisa.

 

wszedl hart costam trafil, po hustlowal i zrobil 14 zbiorek. to juz bardzo duzy upgrade w stos do ennisa:p

 

ingram dostal nowa role - rozgrywac. i musze przyznac, ze bylem pod cholernie duzym wrazeniem, bo o ile pozycyjny jakos szalowo nie wygladal o tyle do przodu pilke pchal jak lonzo. po koszu, po stracie, w pewnym momencie kazda akcje cisna do przodu i sie zastanawialem jak dlugo wytrzyma cos takiego kondycyjnie. imo zagral swietny mecz, nawet 2 czy 3 and1 zaliczyl. dla mnie byl cichym bohaterem tego meczu 10as, jakies fajne akcje w obronie, i przede wszystkim push the tempo. jak wroci lonzo, we 2 zabiegaja lige...

 

randle pod koszem robil robote. punktowal, zbieral. ja naprawde nie widze sensu odpuszczenia go. sedziowie mogliby dac mu te kilka gwizdkow ale milo, ze nie odpuscil. z gwizdkiem czy bez, cisnal.

 

brook lopez przywrocil nas do zycia w 3q dwiema trojkami z rzedu. ta druga curry'owska. w 7 sekundzie z 9(?) metra...

 

kuzma i clarkson nie mieli dzis dnia, pudlowali.

 

fajna wygrana. wiem, ze slaby przeciwnik ale najwazniejsze, ze robimy 20W ponad miesiac wczesniej niz przed rokiem. wracaj lonzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lonzo zaczyna mnie trochę martwić. Nie mam co prawda z tego powodu jeszcze koszmarów ale gdzieś tam z tyłu głowy pojawia się myśl czy nie będzie to kolejny zawodnik w NBA, który więcej czasu spędzi na kontuzjach niż na parkiecie.

O Ingrama też się cały czas boję.

Lakers będą mieli wtedy ogromny kłopot bo cały plan budowania drużyny na tych zawodnikach legnie w gruzach i podzielimy los Clippersów.

Oby tak się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglvbys sie martwic, gdyby mial do czynienia z jakas ciezka kontuzja, jeden czy drugi

to raczej drobny uraz a lakers nie czuja potrzeby by cisnac go na powrot i slusznie.

ingram ma diete i bardzo rozwiniety plan treningowy, ktory realizowal jeszcze znim pojawil sie w jezioranach, wiec tez nie rozumiem o co sie martwisz. jasne, ze chlopak nie wazy 100kg ale to mu w tej chwili tylko pomaga. delikatnie jest juz lepiej obudowany, co widal golym okiem porownujac fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie czytałem wątku, ale to się zapytam fanów LAL jak tam ich utalentowana młodzież, o której czytałem tyle superlatywów przez ostatnie sezony. Czy ta paczka młodych talentów LAL(Russell, Zubac, Randle i Clarkson) da radę zrobić PO w przyszłym sezonie czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.