Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Taki przegrany mecz z Toronto to nie problem.

Najważniejsze żeby nie dawać ciała w spotkaniach z drużynami z niższej półki.

 

Cały czas mówi się, że Lakers po podpisaniu jakiegoś All-Stara za rok powalczą o Playoffs.. Wtedy Twoje rozumowanie będzie kompletnie bez sensu.

 

Moim zdaniem już teraz młodzi powinni wychodzić na każde spotkanie z motywacją jakby właśnie ten mecz miałby być meczem o wszystko, a nie myśleli w stylu "Gramy z Cavs to w sumie spoko.. Jak wdupimy to nic się nie dzieje..".

 

Każdy mecz jest ważny i każdy można wygrać. Już niejednokrotnie to pokazali. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raps sa poz zasiegiem. ja wiem, ze to nie jest ekipa na nba finals ale maja szeroka rotacje, liderow, doswiadczonych grajkow,

takie eki[py cholernie trudno pokonac na ich terenie. a by byc w miejscu raptors potrzebujemy jeszcze 2/3 lat...

 

probowali nawiazac walke ale w zasadzie na dluzsza mete niewiele wiecej mogli zrobic, bo nikt w zasadzie nie mial jakiegos wielkiego dnia.

fajny dunk caruso, costam pogral randle czy ingram ale to wszystko to bylo za maolo. czas, czas, czas....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raps sa poz zasiegiem. ja wiem, ze to nie jest ekipa na nba finals ale maja szeroka rotacje, liderow, doswiadczonych grajkow,

takie eki[py cholernie trudno pokonac na ich terenie. a by byc w miejscu raptors potrzebujemy jeszcze 2/3 lat...

 

probowali nawiazac walke ale w zasadzie na dluzsza mete niewiele wiecej mogli zrobic, bo nikt w zasadzie nie mial jakiegos wielkiego dnia.

fajny dunk caruso, costam pogral randle czy ingram ale to wszystko to bylo za maolo. czas, czas, czas....

Zakładasz że w FA Lebron zrobi sobie w LA swój dream team czy łudzisz się że z tego co mają będą na poziomie ~~TOP6 ligi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raps sa poz zasiegiem. ja wiem, ze to nie jest ekipa na nba finals ale maja szeroka rotacje, liderow, doswiadczonych grajkow,

takie eki[py cholernie trudno pokonac na ich terenie. a by byc w miejscu raptors potrzebujemy jeszcze 2/3 lat...

 

probowali nawiazac walke ale w zasadzie na dluzsza mete niewiele wiecej mogli zrobic, bo nikt w zasadzie nie mial jakiegos wielkiego dnia.

fajny dunk caruso, costam pogral randle czy ingram ale to wszystko to bylo za maolo. czas, czas, czas....

 

Przede wszystkim ciągle gramy bez rozgrywającego, bo Ennis to jest parodia poważnego koszykarza. Facet nie ma rzutu, nie potrafi złamać obrony przeciwnika, a w obronie gra na alibi. Caruso też nie jest gościem do poważnego zespołu, ale przynajmniej ma jaja i stara się powalczyć.

 

W pierwszej kwarcie graliśmy wyjątkowo stateczną ofensywę i Raptors doskonale sobie z tym radzili. Ingramowi nie siedział rzut, Randlowi łapskami przeszkadzał Ibaka, a Lopez nie potrafił wygrać akcji 1vs1 z Litwinem.

 

Wszystkiego nie da się wygrać, a warto przypomnieć, że jeszcze niedawno Lakersów nie dało się oglądać. Porażka nie boli, szczególnie że terminarz w następnych dniach jest całkiem spoko. Szkoda, że dwa razy wpadamy na rozpędzone OKC, ale liczę że chłopaki powalczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz że w FA Lebron zrobi sobie w LA swój dream team czy łudzisz się że z tego co mają będą na poziomie ~~TOP6 ligi?

Rozumiem ze zdajesz sobie sprawe z tego ze 2, moze nawet 3 z młodych(randle, kuzma, ingram, w ekstremalnej sytuacji ball) odejdzie? 

 

to co mają wystarczy zapewne na top6 konferencji. Też spoko. W lebronów i ziomeczków bym nie wierzył 

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOP6 konfy bez Lebronów? jak ?
Warriors / Hardeny / Spurs nadal będą

dalej masz Nuggets, którzy talentu mają nieporównywalne więcej
jest jeszcze Utah, Suns z Bookerem i mocnym pickiem w tym roku i Towns z Davisem

nie mam pojęcia jak ty tam chcesz ich zmieścić w TOP6 patrząc, że już lepszego picku niż te 3x dwójki mieć w najbliżczym czasie nie będą mieć.

 

Bez mocnego nazwiska w FA nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze zdajesz sobie sprawe z tego ze 2, moze nawet 3 z młodych(randle, kuzma, ingram, w ekstremalnej sytuacji ball) odejdzie? 

 

to co mają wystarczy zapewne na top6 konferencji. Też spoko. W lebronów i ziomeczków bym nie wierzył 

 

Kuzma, Ingram i Ball nigdzie się nie ruszają. 

 

Niepewną pozycję mają Randle, Nance i Clarkson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Story posting soon on ESPN: Detroit has made starting shooting guard Avery Bradley available in trade talks. Acquired in July trade with Celtics, Bradley will be a free agent this summer.

 

Lakers bankowo zadzwonią. Interesowali się Bradley'em latem, poza tym to były klient Pelinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzma, Ingram i Ball nigdzie się nie ruszają. 

 

Niepewną pozycję mają Randle, Nance i Clarkson.

Cavs dają oferte Lebron za Ingrama i Balla. Lebron mówi w mediach ze chętnie osiedli sie na stare lata w LA. Wchodzisz w taką wymiane? Oczywiście trzeba dorzucić troche ludzi co by sie kontrakty zgadzały. 

 

Magic na pewno czegoś takiego nie odrzuci z miejsca, moze sie nawet przychylać do trejdu. Oczywiście to takie luźne dywagacje, ale już za długo śledze NBA zeby sie dziwić jakiejkolwiek wymianie  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs dają oferte Lebron za Ingrama i Balla. Lebron mówi w mediach ze chętnie osiedli sie na stare lata w LA. Wchodzisz w taką wymiane? Oczywiście trzeba dorzucić troche ludzi co by sie kontrakty zgadzały. 

 

Magic na pewno czegoś takiego nie odrzuci z miejsca, moze sie nawet przychylać do trejdu. Oczywiście to takie luźne dywagacje, ale już za długo śledze NBA zeby sie dziwić jakiejkolwiek wymianie  :smile:

 

Nikt o zdrowych zmysłach nie zgodziłby się na taki deal patrząc na to z perspektywy Lakers :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Lakers bankowo zadzwonią. Interesowali się Bradley'em latem, poza tym to były klient Pelinki.

 

Traktujemy jako spadający kontrakt (np. za Clarksona), czy jako wzięcie go z Bird Rights z planem podpisu w lato? Cap hold nie taki ogromny w sumie, a teoretycznie spoko byłoby go sparować z Ballem.

 

Ale nie lubię ziutka. 

 

Cavs dają oferte Lebron za Ingrama i Balla. Lebron mówi w mediach ze chętnie osiedli sie na stare lata w LA. Wchodzisz w taką wymiane? Oczywiście trzeba dorzucić troche ludzi co by sie kontrakty zgadzały. 

 

Magic na pewno czegoś takiego nie odrzuci z miejsca, moze sie nawet przychylać do trejdu. Oczywiście to takie luźne dywagacje, ale już za długo śledze NBA zeby sie dziwić jakiejkolwiek wymianie  :smile:

Po co mają oddawać dwa najważniejsze assety, skoro mogą go podpisać w lato? 

 

Do dupy pomysł. LeBronowi w tym roku to nic nie daje, a na przyszłość też traci assety. Lepiej byłoby mu zrobić kolejny run w PO z Cavs i później spokojnie podpisać z Lakers w offseason. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bez sensu pisać najpierw, że 2-4 najlepsze prospekty na pewno LAL odejdą, a potem jako argument dawać przykład skrajnie debilnego i praktycznie niemożliwe dealu "bo są głupi GMowie".

ktoś rzucił głupi pomysł trejdu po LBJ to podłapałem i pociągnąłem dalej. Ja Lakersom w zadnym wypadku takiej wymiany nie życze, LeBron w wieku 38 lat z kontraktem za 40 czy 45 milionów to by było zło gorsze od Kobiego :smile:

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Lakers bankowo zadzwonią. Interesowali się Bradley'em latem, poza tym to były klient Pelinki.

 

No właśnie mój kumpel z roboty - kibic Pistons mi powiedział że oddałby Bradleya + jakiegos bench playera w zamian za Clarksona...

Myślałem, że Avery jest wart więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.