Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

z randle'm sytuacja jest prosta. jesli lakers przedloza mu q offer a on jej nie wykorzysta, staje sie RFA i wtedy lakers albo wyrownaja albo nie. obawiam sie, ze jest pare ekip, ktore da mu gore pieniedzy... na szczescie mozemy wyrownac i go zatrzymac.

 

chyba, ze poleci w ciagu najblizszych 4 dni...

 

 

co do meczu, ostatnie czego sie spodziewalem to W w okc, a jednak!

bardzo udaany weekend z lal:)

josh hart nie przestaje mnie zadziwiac. to jest bardzo fajna koncepcja, by odciazyc go od rozgrywania, dzieki czemu moze skupic sie na obronie i zbieraniu, co przy lopezie jest kluczowe:D robi 2 dd zaliczajac +10 zbiorek, w ataku w zasadzie sie nie myli. wow. dac niewiem, jak odnajdzie sie w rotacji z rezerwami, gdzie bedzie wymagac od niego czegos innego ale mam nadzieje, ze to koniec ennisa.

 

reszta tez bardzo pozytywnie. randle znowu punktowal pod koszem, na melo nie bylo to trudne, choc spuchl w 2 polowie

 

ingram pchal znowu pilke do przodu. ogladam go i nie przestaje sie jarac. on bedzie naprawde kims w tej lidze. konczy na kontakcie, dobrze rozrzuca i broni. mialem wrazenie, ze nikt nie moze na nim zdobyc punktow a blok na melo=wisienka. w zasadzie kryl dzis wszystkich od russa, po pg13, melo, granta. gosc juz stanowi problem. pamietajcie, ze bylem w jego bandwagonie zanim to bylo modne.

 

brook lopez jest... tego nie da sie opisac. nie wiem czy sie smiac czy plakac ale dzis zrobil robote. nie przepadam za wysokimi walacymi trojki i zbierajacymi srednio 3 pilki w meczu ale cholera dzis zrobil robote. adams nie mogl go zdominowac fizycznie. w zasadzie zneutralizowal adamsa. big3 dalo mniej niz 6 gosci z rotacji lakers i wynik mamy jaki mamy.

 

kyle kuzma chyba przezywa pierwszy zjazd jako rookie.

 

paul george. nie wiem jak to sie stalo, ze ma tylko 2 przechwyty w tym meczu, wydawalo mi sie, ze zaliczyl ich 4/5 spokojnie. to co dzis pokazal, to wlasnie dokladnie to czego nam brakuje. chlopak jest niesamowity. swietna defensywa, trojki, leadership i stalowe nerwy. boze... oby wyladowal w jezioranach.

 

do cha, nyk i utah juz niewiele brakuje. niestety jazz zaczeli duzo lepiej grac, wiec moze byc ciezko ale, teraz mamy stosunkowo latwy terminarz. spokojnie mozna zrobic 6-2 w najblizszych 8 meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co zrobiłby Randle z ofertą kwalifikacyjną na stole.

Czy zdecydowałby się zostać czy jednak wybierze dużą kasę jeżeli ktoś mu takową zaproponuje.

Ja osobiście nie widzę powodu żeby płacić mu więcej niż Ingramowi i próbować go zatrzymać za wszelką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawks nie maja duzego spadajacego kontraktu jakim byl chociazby brook lopez z nets.

Ale ma kilka mniejszych spadających i wolne miejsce w capie. 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ybzhfn3w

Inna sprawa, że Kuzma do Denga to za mało. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

paul george. nie wiem jak to sie stalo, ze ma tylko 2 przechwyty w tym meczu, wydawalo mi sie, ze zaliczyl ich 4/5 spokojnie. to co dzis pokazal, to wlasnie dokladnie to czego nam brakuje. chlopak jest niesamowity. swietna defensywa, trojki, leadership i stalowe nerwy. boze... oby wyladowal w jezioranach.

 

W punkt :smile:

 

 

E: Zachodzę w głowę czemu Lakers tak uparcie chcą się pozbyć Randla przed TD. Facet gra naprawdę solidny sezon, ale tylko idiota rzuciłby na stół swoje najlepsze assety, skoro na początku lipca może po prostu złożyć mu ofertę kontraktu. 

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka: Thunder grają teraz na wyjeździe z Warriors, więc jest spore prawdopodobieństwo, że do trade deadline będą mieć serię pięciu porażek z rzędu. ;)

 

No i mówcie co chcecie, ale fakt, że Lakers grają jak grają, w obliczu wszystkich problemów, zwłaszcza widma transferów i całego tego zamieszania wokół offseasonu, to niemały sukces Waltona.

 

E: Zachodzę w głowę czemu Lakers tak uparcie chcą się pozbyć Randla przed TD. Facet gra naprawdę solidny sezon, ale tylko idiota rzuciłby na stół swoje najlepsze assety, skoro na początku lipca może po prostu złożyć mu ofertę kontraktu. 

 

Dla drużyn będących ponad capem przejęcie Randle'a teraz ma sens, bo MLE im może latem nie wystarczyć. Ale jeśli Lakers dostają oferty typu Ajinca i pick z drugiej rundy, to już lepiej pozwolić Juliusowi odejść jako FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że odskoczyliśmy od dna tabeli, fajnie by było dogonić Utah, którzy są teraz w gazie 5W streak i powalczyć z nimi o ten 10-ty seed.

 

Zostało 30 spotkań do końca, fajnie byłoby wykręcić w nich 15-15, z taką grą nie wydaje się to nierealne. Zwłaszcza, że gramy 15 spotkań u siebie.

3krotnie zagramy z Dallas. Najbliższy mecz z Suns. 2x z Kings. 1 mecz z Atlantą,  1 z Magic. 8 spotkań z drużynami o gorszym bilansie, pewnie z 3 lmecze z tych będą przegrane. Z pozostałych 21 fajnie byłoby wygrać 7, co ostatecznie dałoby 31 zwycięstw na koniec sezonu. Progres w stosunku do zeszłego roku niewielki biorąc pod uwagę oczekiwania i dojście KCP + Lopeza. Przed sezonem liczyłem na 35W.

 

W ogóle Hart wydaje się być tym kim miał być dla nas KCP, all-around hustle player z defensywą i trójką.

Gdyby Brook grał cały czas jak dzisiaj Lakers byliby zupełnie inną drużyną. Ciekawi mnie jednak czy chciałby zostać w Lakers, bo mimo jego wad, gość dobrze trzyma w ryzach defensywę Lakers, gdy reszta graczy z pozycji 1-4 może switchować wszystko co się da, to Brook gdzieś z tyłu jako ostatnia linia dobrze się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jendras

streak 4L to jedno, gsw 5L a jak my u siebie sie postaramy to bedzie 6L:p

ale mnie zastanawia cos innego. payroll okc...

adams 24 banki

melo 28 baniek opcja zawodnika, na 99% z niej skorzysta

roberson 10 inne bolki 20

jeremi grant bedzie chcial kase i ktos mu ja da bo zapowiada sie na fajnego rolesa

do podpisania westbrook, ktory bedzie chcial goooore pieniedzy i pg13

 

mamy payroll 140/150 baniek dochodzi podatek... podobno mowi sie o tym, ze wlasciciele thunder po prostu nie stac na takie wydatki...

 

4 dni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz obejrzałem. I przeżyłem. A to dużo biorąc pod uwagę nonszalancje w grze Lakers. Ale faktycznie - Ingram postępy zrobił i to widać gołym okiem. Faktycznie ma problem z 3 i nie do końca wiem jakiego rodzaju - wygląda trochę jakby się cykał z rzucaniem. Ale ja się nie znam. Randle to świetny dirty player. Nie oddawałbym go za nic, co nie mogłoby być realnym wzmocnieniem drużyny, a latem starałbym się jednak go zatrzymać. I tu jest problem. Lakers będą ograniczeni płacowo tak długo, jak długo gwiazdy będą trzymać nas w niepewności. A zapowiada się kolejna opera mydlana z LBJ, na którego wielu się napaliło. Nie jestem przeciw, ale decyzja Jamesa musi zapaść 1, góra 2 lipca, a nie 15 sierpnia. Zamiast LBJ widziałbym PG, zatrzymanie Randla i ściągnięcie Bradleya. IMO skład bardziej zbilansowany i jakiś cash na uzupełnienie ławki by został.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiem meczów w 13 dni - Thunder są zmęczeni i to widać po ich grze.
To nie to, jak streak 8-0 robili praktycznie taka sama intensywność meczów była, a momentami nawet wieksza (np. 4 wygrane w 5 dni). Generalnie zawodnicy już są zmęczeni we wszystkich teamach.

Tacy gracze jak RW i Melo po prostu mają spore amplitudy gry i o ile defensywa jest trzymana w ryzach, to tego tak nie widać, ale jak zabraknie im takiego Robersona czy Adamsa, to wygląda to niestety źle.

 

Ich jedyną opcją na PO jest chyba T.Allen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.