Skocz do zawartości

andy13

PlayOffs dla Nets  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będą PlayOffy dla Nets w sezonie 2017/18 czy nie będą?

    • Będą!
      6
    • Nie będą
      16
    • Co?
      45


Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy co będzie dalej. Może się mylę, ale Dinwiddie zalicza bardzo dynamiczny rozwój, więc na wyrachowanie przyjdzie jeszcze czas. Na moje u niego od czasu przyjścia do Nets było tak: piach, piach, piach, niezły presezon, kontuzja Lina, bum! I na tej sile wystrzału on dalej leci. Zobaczcie, że mimo tej gorącej głowy wyciąga wnioski i rozsądniej (nie mam statów, to ocena na oko) wybiera pozycje rzutowe.

 

Zobaczymy jak będzie z DLO, ale jeżeli coach to poukłada (co raczej nie będzie łatwe) i Siri dalej będzie się rozwijał to będzie największym beneficjentem tego sezonu w Nets. Nie mówię oczywiście o kasie, ale tak to się potoczyło, że on w zasadzie dostał nieprawdopodobną okazję do liderowania tej ekipie. I daje radę. Miał to robić DLO, może Lin, ale wiadomo.

Zdecydowanie wolałbym zostawić Dinwiddie a opchnąć gdzieś szklanego Lina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całą sympatią do Lina to jego aktualnie nie da się traktować poważnie. Nie chodzi o kontuzję z tego sezonu. Chodzi o ten i poprzedni.

 

DLO i Spencera musi jakoś poukładać Atkinson i jest to wyzwanie. Jestem ciekawy czy Crabbe będzie zaczynał na ławce. Nawet mu to może na dobre wyjść, ale jednak dużo się mówiło, że właśnie ma się rozwijać jako starter. Zobaczymy co wymyśli coach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całą sympatią do Lina to jego aktualnie nie da się traktować poważnie. Nie chodzi o kontuzję z tego sezonu. Chodzi o ten i poprzedni.

 

 

Lin $36 milionów za 36 meczy, bańka za wieczór,nie wiem czy Mick Jagger ma taki split za jeden koncert. Marksowi zostało 2 dni na ubieganie się o DPE na Lina. Dokładnie termin upływa w poniedziałek 15 stycznia.W ten sposób jest szansa na uratowanie $6 M  w cap space.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką nadzieję, może wrócą do tego, co mieli grać z Linem. Z kolei Krabowi może dobrze zrobić wchodzenie z ławki.

 

Nie wiem co z tym DPE na Lina. Czy wiąże się to z jakimiś niedogodnościami dla samego zawodnika? Z tego co gdzieś czytałem to nie, więc trochę nie rozumiem czemu zwlekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy potrzebują czasu żeby odpalić, może tak będzie z Uszatym. Mam nadzieję, że jak wróci DLO to pogra trochę w drugim składzie i na powrót zacznie regularnie trafiać trójki. Zresztą Blazers jakoś nie uważali, że jest przepłacony i wyrównali ofertę, dopiero rozmowa z księgowym i nowe potrzeby po roku skłoniły ich do oddania zawodnika. Tak jak Mayor napisał, dla Nets to była też realnie korzystniejsza oferta niż ta sprzed dwóch lat i dobrze, że Marks się zgodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Crabbe mogło być gorzej, gdyby Portland nie wyrównali pierwszej oferty.Tak przynajmniej zeszli z Nicholsona,a dzięki wymianie Nicholsona Brooklyn przygarnął pick zamieniony na Jarretta Allena

Nie pojmuje tej logiki

 

A  - czyli lepiej dla Nets że mieli rok na przyjrzenie się crabbe i zobaczenie jak mocno przecietny jest a mimo to się w niego wpakowali?

B - PRzecież tamta wymiana z Wizards to jest porażka Nets. Waszyngton wyrolował ich dokumentnie

Gdyby nie zrobili wymiany to mieliby spory dylemat czy wyrównać maxa dla Portera bo byliby głeboko w podatku od luksusu. Wiedzieli żę Nets da maxa Porterowi więc wcisnęli im zbędne 7,8 baniek i w ten sposób są tylko 6 mln w luksusie a nie prawie 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely, dlaczego porażka Nets? Dostali pick (Allena) i zwłoki Nicholsona za słabego McCullough i chwiejnego Bojana, któremu i tak kończył się kontrakt. Nicholsona opchnęli za Crabbe'a.

 

Przecież zdecydowanie lepiej mieć Allena i Crabbe'a niż Bojana i CMC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely, dlaczego porażka Nets? Dostali pick (Allena) i zwłoki Nicholsona za słabego McCullough i chwiejnego Bojana, któremu i tak kończył się kontrakt. Nicholsona opchnęli za Crabbe'a.

 

Przecież zdecydowanie lepiej mieć Allena i Crabbe'a niż Bojana i CMC.

A taka że jakby nie doszło do tej wymiany to jestem ciekaw czy Wizards by się odważyło wyrównać Portera . Wtedy byliby ok 14 mln w podatku i przez kolejne 3-4 lata gruby podatek karencyjny

A tak oddali koszmarnie zły kontrakt Nicholsona , oddali Allena co może ich boli ale ogólnie zaoszczędzili na tym jakies 50-60 mln w perspektywie 3 lat ( 20 mln umowy Nicholsona i 5 Allena i jakieś 30 w podatkach)

Ba gdyby nie ta wymiana nie byłoby extension dla Walla najpewniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pojmuje tej logiki

 

A  - czyli lepiej dla Nets że mieli rok na przyjrzenie się crabbe i zobaczenie jak mocno przecietny jest a mimo to się w niego wpakowali?

B - PRzecież tamta wymiana z Wizards to jest porażka Nets. Waszyngton wyrolował ich dokumentnie

Gdyby nie zrobili wymiany to mieliby spory dylemat czy wyrównać maxa dla Portera bo byliby głeboko w podatku od luksusu. Wiedzieli żę Nets da maxa Porterowi więc wcisnęli im zbędne 7,8 baniek i w ten sposób są tylko 6 mln w luksusie a nie prawie 14

Z dzisiejszej perspektywy to wygląda inaczej,gdyż teraz jest Stauskas i Joe Harris grający na świetnym poziomie ,dlatego Crabbe jako kolejny guard catch&shoot jest mniej przydatny niż miliony ukiszone w jego kontrakcie.Akurat ostatni sezon w Portlandii Crabbe miał dobry prawie 45% za 3,nie wiem jak mogli zobaczyć ,że w następnym sezonie zaliczy taki regres. W wymianie z Bullets ,Nets odkupili pick za 6.5 M,za który wybrali Allena.A Bojana trudno liczyć w kategorii straty/zysku,gdyż to było w sumie wypożyczenie na dwadzieścia kilka meczy,które Bojan zagrał z ławki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie dostał tej samej oferty od Kings?

Kings to były plotki - ostatecznie niczego nie złożyli

 

Mnie się wydaje, że Waszyngton i tak by wyrównał Portera. Tyle o tym gadali, że odpuszczenie tematu byłoby niepoważne.

Pewnie by wyrównał bo on był ich priorytetem i teraz na gwałtu rety by szukali jak zejść z podatku i pewnie koszt byłby dla nich większy niż tylko pierwszorundowy wybór, 

 

Jeśli Twoim celem jest RFA jakiegoś zespołu to raczej błędem jest taka wymiana w której obniżasz mu przyszłoroczne wydatki by miał łatwiej wyrównać Twoją ofertę

 

Teraz płacą 9 mln podatku bo już są w recydywie a z Nicholsonem byłoby coś ok 18-20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaję, tylko nie wiem czy można mówić, że to taka porażka Marksa, skoro za cenę CMC i Bojana dostał Allena i Nicholsona, którego pozbył się ściągając uszatego faceta, którego bardzo chciał ściągnąć.

Bilans z perspektywy Brooklynu to:

+ Allen

+ Crabbe

- CMC

- Bojan

- Nicholson

 

Portera w to nie mieszajmy, to jednak trochę inna historia i w sumie nie wiemy na ile realna, nawet bez tej wymiany. Poza tym wtedy nie byłoby Allena a takich ludzi potrzebują na Brooklynie bardzo.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets nie mieli kontroli nad swoimi pickami,a z kolei mieli miejsce w cap space i taki był motyw tej wymiany z Bullets,podobnie jak i dealu z Raptors.W obydwu wypadkach win/win situation, a z Raptors nawet win/win/win bo jeszcze Carroll odbudował karierę na Broooklynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.