Skocz do zawartości

andy13

PlayOffs dla Nets  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będą PlayOffy dla Nets w sezonie 2017/18 czy nie będą?

    • Będą!
      6
    • Nie będą
      16
    • Co?
      45


Rekomendowane odpowiedzi

https://empirewritesback.com/2018/02/02/brook-lopez-return-brooklyn-nets/

 

W ostatnim czasie widzę kolejne rozkminy na temat tego, czy Lopez może wrócić do Nets. Rozumiem, jak mocny jest sentyment do tego pana. Obok Kidda i D-Willa to mój ulubiony zawodnik Nets ever. Tylko jaki to ma sens dla obecnej ekipy? W szczególności dla Allena, który niedawno dopiero świętował pełnoletność ale już potrafi kozaczyć wśród najlepszych. Zapowiada się świetnie i trzeba mu pomóc zostać świetnym. Czy Lopez to zrobi? Etyka pracy i doświadczenie z pewnością pomogą. Tylko to jednak inny typ zawodnika.

 

Osobiście nigdy nie powiem, że nie chcę Lopeza w Nets, po prostu nie wiem, czy to jest najlepszy pomysł. Jednak jeżeli Marks znajdzie na niego fnanse to czemu nie? :) Po tym co pokazuje Okafor, to nawet nie stanowi dla Lopeza konkurencji i mam nadzieję, że Jahila nie będą zatrzymywać w drodze do Chin.

 

Z tymi funduszami może nie być tak źle, bo coś czuję, że MozGOAT zostanie wykupiony, a Carrolla oddadzą w czasie loterii draftu w pakiecie z Joe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siri to Dindidiwdiide? 

a Okafor coś tam na poczatku zacząl trzepać staty


Okafor oszukał też Marksa. Ten koleś to jest truteń jakich mało. Booker >>>> Okafor.

 

Trochę mnie rozczarowuje współpraca Siriego i DLO. Moim skromnym zdaniem to Siri powinien więcej rozgrywać w tym układzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jak fajnie się Crabbe ogarnął. Od kilku spotkań nie mam do niego zastrzeżeń. Zaangażowany, skuteczny, także za 3. Można mówić o pewnej stabilizacji. Jak utrzyma formę to jego kasa nie będzie kuła. Nadal za dużo, ale już bez jakiejś wielkiej przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.