Skocz do zawartości

andy13

PlayOffs dla Nets  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będą PlayOffy dla Nets w sezonie 2017/18 czy nie będą?

    • Będą!
      6
    • Nie będą
      16
    • Co?
      45


Rekomendowane odpowiedzi

A więc Brooklyn bierze się za kolekcjonowanie zjełczałych talentów.. Wiadomo nic nie ryzykowali tym ruchem, ale... Największym wygranym jest Okafor, a największym przegranym... Jarrett Allen, któremu teraz spadną minuty, a ma najlepszy DRtg w zespole.

 

Nie jestem fanem tego ruchu, nie wiem, jak problem minut rozwiążą trenerzy. Widzę fajny defensywny potencjał w Allenie, który uzbierał tyle samo bloków, co drugi Hollis-Jefferson grając niemal połowę minut mniej niż jego starszy kolega. Mam nadzieję, że Nets wiedzą, co robią i mają pomysł jak dać grać Okaforowi i nie blokować rozwoju Allena.

Ale jak na razie Allen nie gra wielkich minut.. Przegrywał rotacje z Mozgovem czy RHJ. On potrzebuje dużo potu na siłownii by się wzmocnić. I tak w tym roku by nie grał wiele więcej niż teraz więc pozyskanie Okafora może być opłacalne. Do tego Stauskas moze sobie przypomni dlaczego wybierano go w TOP10 mocnego draftu

 

A przy okazji będą mogli sobie ocenić wartość obu zawodników. No i dostali drugorundowy wybór co cenne bo swój z 2019 oddali do Orlando

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? OKC rzucali w drugiej połowie na skuteczności poniżej 30 %, to nie brzmi na dobry mecz.

Jeżeli ktoś lubi dwucyfrowe blow-outy to rzeczywiście nie był dobry mecz,takim kibicom można polecić oglądanie Warriors. Na Boxscore może wyglądać ,że OKC w drugiej połowie stracili skuteczność,ale w realu to Nets zaczęli intensywnie grac w D i ten mecz wygrali dzięki zagęszczeniu obrony.Dodatkowo mnie się spodobało to ,że w przerwach nie było reklam, zamiast których YES TV pokazała kilka  ciekawych miejsc w Mexico City.I jeszcze konferencja prasowa, gdzie Atkinson podziękował gospodarzom w kilku zdaniach wypowiedzianych płynnie po hiszpańsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś lubi dwucyfrowe blow-outy to rzeczywiście nie był dobry mecz,takim kibicom można polecić oglądanie Warriors. Na Boxscore może wyglądać ,że OKC w drugiej połowie stracili skuteczność,ale w realu to Nets zaczęli intensywnie grac w D i ten mecz wygrali dzięki zagęszczeniu obrony.Dodatkowo mnie się spodobało to ,że w przerwach nie było reklam, zamiast których YES TV pokazała kilka  ciekawych miejsc w Mexico City.I jeszcze konferencja prasowa, gdzie Atkinson podziękował gospodarzom w kilku zdaniach wypowiedzianych płynnie po hiszpańsku.

Nikt nie mówi że miał być blow , ale 30% to lekka kpina (Melo  25% i Russ 36.9%), zespoły zamykające ligę Chińską kręcą takie staty, i to tylko dlatego że leżą na jakimś zadupiu i nikt nie chce tam grać, albo nie stać ich na jakiegoś murzyna. W to że Nets zagrało jakąś wybitną defensywę, też jakoś trudno mi uwierzyć, ale wierze na słowo, bo nie widziałem. 

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi że miał być blow , ale 30% to lekka kpina (Melo  25% i Russ 36.9%), zespoły zamykające ligę Chińską kręcą takie staty, i to tylko dlatego że leżą na jakimś zadupiu i nikt nie chce tam grać, albo nie stać ich na jakiegoś murzyna. W to że Nets zagrało jakąś wybitną defensywę, też jakoś trudno mi uwierzyć, ale wierze na słowo, bo nie widziałem. 

To rzeczywiście zazdroszczę ,chciałbym kiedyś być tak wytrawnym kibicem,żeby na podstawie kilku cyfr znać dokładnie przebieg meczu. Ja niestety nie jestem aż takim ekspertem i żeby cokolwiek wiedzieć to muszę stracić 2 godziny i mecz obejrzeć,czasem nawet gorzej bo jeszcze tracę dodatkową godzinę na dojazd do hali i z powrotem. Właśnie za niecały tydzień będę miał okazje zobaczyć Knicks@Nets w Barclays Center,ale kolega i tak będzie lepiej wiedział co się działo ,gdyż prawdziwemu znawcy wystarczy rzut oka na Boxscore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem OKC tyle razy w tym sezonie, że nikt mi nie wmówi że to mógł być dobry mecz. Gdyby tam było Utah albo Bucks, które potrafią bardzo dobrze bronić to ok, ale nie Nets, które w zasadzie w ogóle nie broni. Ten wynik to 90% zasługa kolejnego żenującego występu Thunder, i żeby to wiedzieć nie muszę widzieć meczu.

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okafor i Stauskas nie pojechali do Meksyku.Pierwszy trening z Nets mają jutro w Industry City,a pierwszy mecz we wtorek przeciw Wizards-pod warunkiem,że Atkinson uzna ich za gotowych do gry.Ja mam nadzieje ,że wystąpią w czwartek przeciw Knicks,gdyż mam na ten mecz bilety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że temat drużyny z dna tabeli, która nie ma picków i żadnych gwiazd ma już 53 strony? (dwa razy więcej niż na przykład temat najbardziej hot drużyny zachodu po zakontraktowaniu top PG ligi). Tematu i ogólnie inwencji twórczej kibiców Lakers nie licze, bo to jest już w ogóle zjawisko paranormalne, ale trzeba oddać, że Netsi mają się znakomicie na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że temat drużyny z dna tabeli, która nie ma picków i żadnych gwiazd ma już 53 strony? (dwa razy więcej niż na przykład temat najbardziej hot drużyny zachodu po zakontraktowaniu top PG ligi). Tematu i ogólnie inwencji twórczej kibiców Lakers nie licze, bo to jest już w ogóle zjawisko paranormalne, ale trzeba oddać, że Netsi mają się znakomicie na tym forum.

Widocznie mają wielu fanów :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets to ciekawy temat do dyskusji przez trudną sytuację, w której są. Poza tym kibicuje im tu kilka osób, jest nieoceniony Mayor z doniesieniami prosto z NY. Nie wiem co się dziwić, Knicks mają jeszcze więcej stron. A kilka ekip po prostu nie ma tu kibiców i nie na kto ciągnąć ich wątków. Przykład Wizards - czołowa ekipa wschodu, Marcin w składzie, a temat mizerny i chyba ostatni założony drużynowy na ten sezon.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że temat drużyny z dna tabeli, która nie ma picków i żadnych gwiazd ma już 53 strony? (dwa razy więcej niż na przykład temat najbardziej hot drużyny zachodu po zakontraktowaniu top PG ligi). Tematu i ogólnie inwencji twórczej kibiców Lakers nie licze, bo to jest już w ogóle zjawisko paranormalne, ale trzeba oddać, że Netsi mają się znakomicie na tym forum.

Głupie wpisy nt. stron w temacie i porównywanie z innymi też robią swoje w podbijaniu ich ilości. Nie tylko w tym temacie. 

 

W jednym temacie jest 5, a w innym 105, takie życie, nie ma co roztrząsać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że temat drużyny z dna tabeli, która nie ma picków i żadnych gwiazd ma już 53 strony? (dwa razy więcej niż na przykład temat najbardziej hot drużyny zachodu po zakontraktowaniu top PG ligi). Tematu i ogólnie inwencji twórczej kibiców Lakers nie licze, bo to jest już w ogóle zjawisko paranormalne, ale trzeba oddać, że Netsi mają się znakomicie na tym forum.

Brooklyn to jest miasto o dużej populacji,niedługo będzie większa niż w Chicago.Na przykład w Orlando jest 10 razy mniej mieszkańców niż w County of Kings. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie wpisy nt. stron w temacie i porównywanie z innymi też robią swoje w podbijaniu ich ilości. Nie tylko w tym temacie. 

E tam głupie. Chciałem tylko zauważyć, że props się należy dla fanów, bo mimo, że drużyna w dołku środowisko bardzo aktywne i oddane, zaś ilość stron w temacie to jakiś tam odnośnik. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny, zacięty mecz na Brooklynie, nerwowa końcówka. Kluczowy przechwyt i punkty Carrolla i trójka Crabbe'a. Allen nie przestaje mnie zaskakiwać swoją grą w obronie - kolejne widowiskowe bloki na jego konto :grin:  Dinwiddie złapał taką formę, że zaczynam wątpić, czy Lin byłby lepszy, zaliczył dd, podobnie jak RHJ.

BTW, dzisiaj chciałem zobaczyć w Wizards Chrisa McCullough, który poszedł do stolicy za pick razem z Bojanem. Na Nets Nation niektórzy biadolili, że będzie lepszy niż RHJ i skończy się jak w przypadku Yogiego. I gdzie jest teraz CMC?

 

Oka4 i Stauskas nie zagrali. Jestem ciekawy jak Atkinson to poukłada, bo ekipa teraz najbardziej potrzebuje kogoś, kto odciąży Dinwiddiego :grin: Paradoksalnie tłok zrobił się pod koszem. Mozgov po dobrym Eurobaskecie wrócił do swojej normy i wciąż nie kumam ile przyćpał Kupchak, że dał mu taki kontrakt. Gra pojedyncze minuty i raczej nic więcej nie dostanie. Zeller natomiast miał być marny, a wczoraj (dziś) przyćmił Gortata, nie pierwszy raz gra zdecydowanie ponad wynagrodzenie. Nie ma masy, ale ma spryt - czasami to lepsze. Allen ma szansę być czołowym centrem ligi w aspekcie defensywy. Gościu ma 19 lat! Okafor to takie jego przeciwieństwo. Może faktycznie wyląduje na 4 zmieniając RHJ? Bo sorry, ale jakoś wątpię, że z miejsca dostanie pierwszy skład, bo niby dlaczego i za kogo?

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.