Skocz do zawartości

andy13

PlayOffs dla Nets  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będą PlayOffy dla Nets w sezonie 2017/18 czy nie będą?

    • Będą!
      6
    • Nie będą
      16
    • Co?
      45


Rekomendowane odpowiedzi

@Up, racja,zapomniałem o tym epizodzie :grin: Jahil tak długo był więziony, że mi uciekło. Wczoraj Okafora w końcu uwolniono. Mam nadzieję, że będzie teraz grał regularnie.

 

Mega meczyk :grin: Dinwiddie MVP. Do tego w końcu nie próbował trójki w końcówce. Mam nadzieję, że Marks go nie sprzeda bo wobec podatności na kontuzje DLO i Lina facet jest bardzo potrzebny. W ogóle mam nadzieję, ze DLO nie wróci z miejsca do pierwszego składu na jedynkę, bo po prostu nie zasługuje. Najchętniej widziałbym go na SG, a Crabbe'a dać do drugiej piątki. Może odzyska swoją skuteczność za trzy.

 

Nets od paru spotkań grają inaczej i to mi się podoba. Starają się lepiej bronić i mniej ciskają bezsensownych trójek. To przynosi efekty. 

 

Niepokonani w 2018! 

oh-yeah-baby.jpg

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedynek Goliata z Davidem,Minesota gwiazdy NBA: Butler 3XAll Star,Towns #1 draftu,Wiggins zarobki półtora raza większe niż cała drużyna Nets plus sędziowie całym sercem wspierający T-Wolves,a po drugiej stronie w Nets największa gwiazda Spencer Dinwiddie z Windy City Bulls. Wczoraj kluczem do W była obrona.Dla mnie "cichym bohaterem" jest RHJ i sposób w jaki wyłączył Townsa z gry. Rondae miał chwile zwątpienia w 3Q kiedy po niesłusznym T poszedł do szatni,ale jakoś się pozbierał przed 4Q i wyszedł grać dalej swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota miała być super perspektywiczną drużyną, a tu mały klops. Kasa dla Wigginsa zablokuje im dalsze ruchy, ławki nie ma, a zespół nie gra nowoczesnej koszykówki. Trochę to śmieszne było, jak męczyli się ze Stauskasem, Okaforem i Acy'm. Nets grali szybko i trójki im siedziały, a w dodatku małym generałem na parkiecie był Dinwiddie i skończyło się niespodzianką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuła mnie w oczy ankieta z sezonu ogórkowego więc zmieniłem.

 

Co do RHJ i Dinwiddiego to widać w końcu pracę Atkinsona. Jak do tego dodać jeszcze np. LeVerta i szybki rozwój Allena to naprawdę szacuek.

 

Tak sobie myślę, że jakby zdrowie wszystkim dopisało to Nets naprawdę walczyliby teraz o 7-8 miejsce w PO. Teraz wciąż jest to możliwe, ale jednak kilka porażek było niepotrzebnych. Chociaż wiadomo, że to zawsze puste gdybanie, z drugiej strony może z Linem w S5 nie grałby tak dobrze Dinwiddie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dinwiddie jest niesamowity :D Nie wiem co się dzieje z tym gościem ale gra coraz lepiej. Aż dziwne to zabrzmi ale Nets będą mieli problem z hajsem dla tych wszystkich zawodników, którzy grają lepiej niż się spodziewano. Może Marks faktycznie będzie chciał właśnie Dinwiddiego przehandlować?

Let's go Nets!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dinwiddie jest niesamowity :grin: Nie wiem co się dzieje z tym gościem ale gra coraz lepiej. Aż dziwne to zabrzmi ale Nets będą mieli problem z hajsem dla tych wszystkich zawodników, którzy grają lepiej niż się spodziewano. Może Marks faktycznie będzie chciał właśnie Dinwiddiego przehandlować?

Let's go Nets!

Chłopak rośnie z każdym meczem. 0.7 sekundy do końca akcji, piłka z boku, trzeba trafić trójkę? Dinwiddie mówi: no problemo :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak rośnie z każdym meczem. 0.7 sekundy do końca akcji, piłka z boku, trzeba trafić trójkę? Dinwiddie mówi: no problemo :rugby:

PRzecież anulowali tę trójkę to raz

 

A dwa to mam prośbę że od komentarzy na żywo jest wątek

 

http://www.e-nba.pl/topic/5701-jazda-jazda-czyli-rs-1718-na-%C5%BCywo/page-39

 

Inna sprawa, że Brooklyn skopało końcówkę meczu dokumentnie.

Sami wykonują akcje dziwaczne - choć jestem ciekaw L2M bo tak szczerze to Oyeleye chyba faulował w tych ostatnich akcjach a pozwolili Irvingowi zebrać piłkę po nieudanym wjeździe.

 

Mecz koszmarny po obu stronach. Ilość błędów , pudeł porażała .

Tatum mający 6 bloków. Okafor 2 i w sumie grający dobrą obronę. Noc cudów ale jednak wygrał zespół lepiej poukładany

 

Kto wie czy Okafor nie zostanie na Brooklynie na dłużej . Widać było zaangażowanie po obu stronach parkeitu. Walczył , zbierał atakował tablicę. Solidny mecz

 

 

Ps. Tak z ciekawości czy Allen zawsze gra w ten sposób? Przecież te jego faule ofensywne były dziwaczne zwłaszcza ten jak wbiegł w Roziera przy próbie w sumie nie wiem czego ? Zasłony? Strasznie zagubiony w ataku

PS2 Nets będą do końca kontraktu żałować że wzięli tego Crabbe. Koleś potrafi niewiele. W obronie był chyba najsłabszy na parkiecie. A płacić mu musza 19 baniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.