Skocz do zawartości

andy13

PlayOffs dla Nets  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będą PlayOffy dla Nets w sezonie 2017/18 czy nie będą?

    • Będą!
      6
    • Nie będą
      16
    • Co?
      45


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czego oczekujesz. Przecież to jest spory talent. Jak będzie w formie fizycznej to musi dostawać szansę żeby się rozwijać (bo o to tu chodzi, Nets nie walczą przecież o pierścienie tylko o rozwój). Inaczej to jest marnowanie gościa.

 

Jak DLO będzie słaby i stwierdzą, że już nic z niego nie będzie to przecież nie będzie w S5.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SVG chyba plakal po meczu, że dinwiddie odpuscil sobie.. nie chciał go a okazuje się że gościu mógłby być ich zbawieniem w tym sezonie.. bez kitu w Pistons liderem są tobias harris i reggie jackson jak jest zdrowy...

 

bzdury piszesz. spencer odszedl na wlasna prosbe. gdy odchodzil z pistons nie mial najmniejszych szans na regularne minuty. dzis jest po prostu bardziej doswiadczonym,a co za tym idzie,lepszym grajkiem. tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Dinwinner :D

 

Mam nadzieję, że Marks nie wymieni go na pick, bo co by nie mówić to on teraz ma największą wartość w Nets, jeszcze z tym kontraktem... Opchnięcie go z ruskiem na moje też się nie kalkuluje.

 

Tak sobie myślę, że jakby DLO grał tak jak Siri to wszyscy byliby zadowoleni. Nieźle się to układa. Wielu przewidywało przed sezonem, że Russell będzie liderem ale liderowania Spencera chyba nikt nie przewidział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dinwiddie gra zajebiście. Gratuluję gracza. Chłopak naprawdę świetnie dyryguje drużyną i pracuje na duuuży kontrakt. :rugby: Niestety nie starczyło to dziś na OKC, ale Nets zagrali bardzo ładne spotkanie. Harris to prawdziwy killer zza łuku, niesamowity automat. Allen bardzo fajne spotkanie dziś zaliczył. Dziś było naprawdę blisko, ale jak Westbrook jest w gazie, to niezwykle ciężko jest wyrwać zwycięstwo.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.