Skocz do zawartości

andy13

PlayOffs dla Nets  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będą PlayOffy dla Nets w sezonie 2017/18 czy nie będą?

    • Będą!
      6
    • Nie będą
      16
    • Co?
      45


Rekomendowane odpowiedzi

Crabbe jeszcze nie przeszedł do historii. Zagrał dopiero pół sezonu w Nets a ma 25 lat jest przed swoim prime i ma miejsce na poprawę. Na pewno jego regres w skuteczności za 3 rozczarowuje (.444 POR na .365BKN),ale poprawił też inne elementy gry(więcej zbiera).W Portland miał trochę łatwiej grał mniejsze minuty,a obrońcy bardziej pilnowali Lillarda i McColluma. Po powrocie DLO pewnie Crabbe dostanie mniej minut w second unit i będzie mógł się odbudować.,Powinien rzucać mniej trójek na większej skuteczności i z lepszych pozycji,a szczególnie unikać corner threes,gdyż te rzuty mu najgorzej wychodzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crabbe jeszcze nie przeszedł do historii. Zagrał dopiero pół sezonu w Nets a ma 25 lat jest przed swoim prime i ma miejsce na poprawę.

 

Tylko o jakiej poprawie możemy mówić w przypadku gościa, który od 3 lat stoi w miejscu? Jeżeli ograniczy rzuty za 3, to odbierze sobie najgroźniejszą broń i w ataku będzie kompletnie bezużyteczny. Tytanem defensywy też nie jest, więc nie bardzo wiem jakie elementy miałyby spowodować, że po wejściu w prime stanie się przynajmniej solidnym zawodnikiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no albo oceniasz wymianę : Nicholson+Allen za Bogdanovicia albo Crabbe+Allen za Bogdanovicia, ale na pewno nie Allen+Crabbe za Bogdanovicia i  Nicholsona, bo to nielogiczne.

 

Nicholsona nie tak łatwo byłoby spuścić. Co nie zmienia faktu, że wg mnie Marks popełnił duży błąd idąc w Crabbe'a.

Nie sugeruję transakcji Allen + Crabbe :tongue:  Patrzę na to osobno. Niektórzy sugerują, że Wiz wydymali Nets, co jest bzdurą. Już to chyba pisałem, ale po kolei:

 

1. Marks chce Crabbe'a. Portland wyrównuje. - próbował, bo co miał robić, nie wyszło, ciężko oceniać

 

2. Marks oddaje Bojana i CMC za pick (Allen) i Nicholsona - bardzo fajny deal dla obu stron i nie wiem gdzie tu Bullets wydymali Nets, bo wszyscy są zadowoleni (tzn. nie wiem jak teraz Wiz, Nets wciąż są)

 

3. Portland chce jednak zejść z Crabbe'a, a Nets wykorzystuje okazję i pozbywa się Nicholsona (którego jak napisał January, wcale nie byłoby łatwo spuścić) - ciężko nie oceniać tego przynajmniej OK. Dopiero jak uszaty zupełnie nie spełni oczekiwań to można zmienić zdanie.

 

4. Próby ściągnięcia Portera w ogóle nie ma co w to mieszać. Akurat tak wyszło, że wcześniejsza też dotyczy Wiz.

 

Nie wiem co więcej dodać. Deale Marksa się bronią, nawet ten kontrowersyjny z Youngiem (LeVert).

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Andy 13

 

Ta dyskusja popłynęła w dziwnym kierunku bo ja nie napisałem że Nets straciło na wymianie z Wizards ale ,że tak naprawdę to Wizards więcej zyskało niż Nets. Krótkoterminowo to jest win-win ale długofalowo to jest duży win Wizards

 

I pewnie gdyby nie doszło do wymiany to w lipcu Wizards byłoby bardziej zdesperowane w zejściu z salary

 

Ty patrzysz na wymianę z punktu widzenia Brooklynu , że nie oddali wiele ( choć jak dziś obejrzałem sobie Bogdanovica to jednak trochę oddali) a zyskali Allena

Ale Wizards wykorzystało Nets w tej sytuacji i w sumie małym kosztem poprawili sobie finanse na najbliższe 2-3 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem pod wrażeniem pracy Atkinsona, który posiada fajną umiejętność sprawiania, że przeciętniacy grają w całkiem fajny dla oka sposób. Z drugiej strony jest jedna kwestia, której nie czaję: rotacja. Prawie 35 minut Crabbe'a to jakiś sabotaż. Wiem, że chłopak miał ogrywać się w pierwszym składzie, no ale bez przesady... może on jest po prostu styrany, że tak powiem, i dlatego rzuca 1 trójkę na 6? Można zapytać kim grać, ale z drugiej strony co to za różnica skoro ogólnie jest rozgotowany makaron? Kolejny as to Acy. Ten akurat chociaż nieźle punktuje i walczy, tylko z niego żaden center. Jak już widać, że i tak będą bęcki bo prawie każdy gra jakby się cofnął w rozwoju koszykarskim, to dlaczego Okafor prasuje tyłek na ławce? Free Jah, a koleś wchodzi na niespełna 7 minut. Nie było to 7 minut fajne dla kibica Nets, ale z drugiej strony tu mało jest takich aspektów, a koleś ma przynajmniej potencjał. Allen też za krótko.

 

Nie wiem co będzie po powrocie DLO, ale wcale się nie zdziwię, jak Crabbe pozostanie z S5 (DLO - uszaty - Carroll - RHJ - nie Okafor)

 

A tak przy okazji to niejaki James Webb III podpisał two-way kontrakt.


@ Andy 13

 

Ta dyskusja popłynęła w dziwnym kierunku bo ja nie napisałem że Nets straciło na wymianie z Wizards ale ,że tak naprawdę to Wizards więcej zyskało niż Nets. Krótkoterminowo to jest win-win ale długofalowo to jest duży win Wizards

No właśnie z tym się nie zgadzam, ponieważ

 

I pewnie gdyby nie doszło do wymiany to w lipcu Wizards byłoby bardziej zdesperowane w zejściu z salary

Ale Portera i tak by nie puścili na Brooklyn, po prostu pewnie Nicholson trafiłby do innego miasta, a poza tym
 

Ty patrzysz na wymianę z punktu widzenia Brooklynu , że nie oddali wiele ( choć jak dziś obejrzałem sobie Bogdanovica to jednak trochę oddali) a zyskali Allena

Ale Wizards wykorzystało Nets w tej sytuacji i w sumie małym kosztem poprawili sobie finanse na najbliższe 2-3 lata

W sytuacji Nets ten pick Allen jest cenniejszy niż kasa Wiz, którą i tak by uporządkowali, bo w lidze było kilka ekip z miejscem w salary i chęcią przygarnięcia picku. Dlaczego tak mówę? Pobawmy się co by było gdyby tego dealu nie było:
Wiz: znalazłby się inny chętny na pick

Nets: mogliby zostać bez picku, Bojan by uciekł, CMC raczej nic w tej lidze nie osiągnie

 

Z punktu widzenia Waszyngtonu mogło nic się nie zmienić. Z punktu widzenia Nets mogła być figa z makiem.

 

Tylko tyle :smile:

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wyjatkowo mi Carroll Nie lezy, ale jaka on kariere odbudowal? 3pt% I 2pt% jeszcze slabiej, ale zaczal byc mniej apatyczny I rzuca ze 3 rzuty wiecej (attempted)I 2 zbiorki wiecej. Co on jakies intangibles robi?

Carroll rozgrywa najlepszy sezon w karierze,nawet jak cyfry na BoxScore tego nie pokazują to oglądając mecze widać z jakim zaangażowaniem gra mimo 31 lat i przewlekłej choroby.Jego przeciwieństwem jest Crowder-nie wiem jak w cyfrach wypada ,ale jak patrzyłem na jego grę w Celtics to mnie oczy bolały,a jak patrze na grę Crowdera po wymianie do Cavs to ból ustąpił ale oczy zaczęły krwawić.

 

 

 

Ty patrzysz na wymianę z punktu widzenia Brooklynu , że nie oddali wiele ( choć jak dziś obejrzałem sobie Bogdanovica to jednak trochę oddali) a zyskali Allena

 

W przypadku Bojana to było raczej tylko krótkoterminowe wypożyczenie na kilka meczy RS i kilkanaście w Play Offs(gdzie Nets i tak się nie wybierali).Najwięcej zyskał Bogdanovic,gdyż po przyzwoitej grze w PO dostaje czeki z ośmiocyfrową sumą  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałeś, powrót raczej słaby, koleś mógł co najwyżej się sfrustrować :P Mecz dla oka mało fajny, za to ten beznadziejny, skończony po Kill'em All Carroll zagrał świetne zawody.

 

Nets ciężko ogarnąć. Z całkiem mocnymi Heat kolejna wygrana, a ze słabszymi jednak Knicks za każdym razem jak drużyna z g-League.

 

Teraz Kid Rock z ekipą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.