Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, karpik napisał:

Aha, może dałoby się w takim razie opublikować jakąś listę spraw, kto się czym zajmuje? Byłoby łatwiej wtedy pisać do kompetentnych osób

To się zgłaszam jako odpowiedzialny za sytuacje, bo ja ten zapis w regulaminie interpretuje inaczej.

Omawiamy sprawę na PW, ale dla wyjaśnienia daje też sprawę tutaj, bo jak sam widzisz sprawa nie jest jednoznaczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nie do końca. Oferty były osobno legalne i dlatego były w głosowaniu.

Dopiero ich połączenie i wygranie się zakwalifikowało pod karę.

czyli koniec koncow byla nielegalna, tj. sprzeczna z przepisami

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Czyli koniec końców zgodnie z przepisami za zle uwarunkowania i niemożliwość spełnienia obiecanych graczom warunkow, które pojedynczo były ok dostałeś zgodnie z regulaminem wtedy karę.

Trochę inny case niż aktualne przypadki.

case inny, przyczyna ta sama. niielegalna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Dajcie spokój z tymi karami. Jedyne karniaki jakie przewiduje to karne kolejki shotów za upierdliwość względem pracowitych radnych. 

k**** Ignaz co Ty wypisujesz?! Przecież teraz to każdy o byle gówno będzie się dopierdalał do radnych aby tylko się nawalić karniakami na Twój koszt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

k**** Ignaz co Ty wypisujesz?! Przecież teraz to każdy o byle gówno będzie się dopierdalał do radnych aby tylko się nawalić karniakami na Twój koszt...

Przecież karniaki dostaną radni. Im więcej będą się czepiać tym dłużej będziesz dochodził do siebie z nocy z niedzieli na wtorek 

Teraz, człowiek...morza napisał:

ja jedynie pragne rownego traktowania, nic wiecej.

Równy z Ciebie gość. Z Gdyni. Światowiec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Tak ogólnie to zmieniam zdanie, nie chce mi się już jebać z tym systemem finansowym, ktoś sobie to niech przejmie, a jak nie to niech wygaśnie. Żadnych pytań od dziś, w Radzie nie jestem, za nic odpowiedzialny nie jestem i mam wywalone :) 

Tak ogólnie to zmieniam zdanie, nie chce mi się już jebać z systemem beGM, ktoś sobie to niech przejmie, a jak nie to niech wygaśnie. Żadnych pytań od dziś, w Radzie (już) nie jestem, za nic odpowiedzialny nie jestem i mam wywalone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Tak ogólnie to zmieniam zdanie, nie chce mi się już jebać z systemem beGM, ktoś sobie to niech przejmie, a jak nie to niech wygaśnie. Żadnych pytań od dziś, w Radzie (już) nie jestem, za nic odpowiedzialny nie jestem i mam wywalone :)

Tak ogólnie to zmieniam zdanie, nie chce mi się już jebać z tymi zasadami wymian, ktoś sobie niech to przejmie, a jak nie to niech wygaśnie. Żadnych pytań od dziś, w Spółdzielni (już) nie jestem, za nic odpowiedzialny nie jestem i mam wywalone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.