Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

głosowania naleza do obowiązków Maca, ja w tym konkursie żenady nie uczestniczę :D 

Skoro tak sobie życzysz.

Dla mnie nawet lepiej. Choć z drugiej strony bez różnicy czy stracić na to łącznie 5g i 15 minut czy 5g i 20 minut...

Mam nadzieję, że forma oddawania głosów i ich prostota Wam się spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Skoro tak sobie życzysz.

Dla mnie nawet lepiej. Choć z drugiej strony bez różnicy czy stracić na to łącznie 5g i 15 minut czy 5g i 20 minut...

Mam nadzieję, że forma oddawania głosów i ich prostota Wam się spodoba.

Już wyczyszczona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Skoro tak sobie życzysz.

Dla mnie nawet lepiej. Choć z drugiej strony bez różnicy czy stracić na to łącznie 5g i 15 minut czy 5g i 20 minut...

Mam nadzieję, że forma oddawania głosów i ich prostota Wam się spodoba.

jestem spokojny o to, ze dołożyłeś odpowiednich starań by wszystko było schludne i proste :) Mac powinien sobie świetnie z tym poradzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Regis @MarcusCamby @eMeS @ozzy110 @Pablo81 @kolader

Dokładam Wam od siebie 2 godziny na jakikolwiek opis bo tylko Waszych brakuje. Dlaczego? Bo być może mecz oglądacie i chcecie do końca zobaczyć. 

Żeby inni się nie poczuli pokrzywdzeni - przez te 2h możecie jeszcze coś dodać lub edytować w swoich postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

ja nie zdaze do 21. prosze o przedluzenie do 2 w nocy, powinienem ogarnac wtedy

Wyjątkowo się nie da bo chłopaki przygotowali event. Skrajny przykład myślenia o swoim czubku nosa. To jest niemile w stosunku do ludzi zaangażowanych w organizacje gry. Akurat u Ciebie się tego nie spodziewałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

proza zycia

wymówka zawsze się znajdzie ;) ja prowadzę dwie firmy, pracuję po 10-12h, ogarniam rodzinkę i hobbystycznie latam dronem w wolnym czasie wieczorami i montuje filmy, a jednak udało się znaleźć te parę chwil w ciągu tygodnia, aby zrobić bilanse ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Szulim napisał:

wymówka zawsze się znajdzie ;) ja prowadzę dwie firmy, pracuję po 10-12h, ogarniam rodzinkę i hobbystycznie latam dronem w wolnym czasie wieczorami i montuje filmy, a jednak udało się znaleźć te parę chwil w ciągu tygodnia, aby zrobić bilanse ;) 

no spoko gratuluje

bedziemy sie teraz licytowac kto ma ile roboty  i zajec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

no spoko gratuluje

bedziemy sie teraz licytowac kto ma ile roboty  i zajec?

nie chodzi mi o licytacje - mówię tylko że nie jesteś jedyny który ma "prozę życia" i w ..uj zajęć ;) więc dla chcącego nic trudnego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, człowiek...morza napisał:

ja nie zdaze do 21. prosze o przedluzenie do 2 w nocy, powinienem ogarnac wtedy

k****, człowieku. Z telefonu to zrobisz i zajmie Ci to 5 minut. Jak będziesz w klopie to zdążysz to kliknąć.

Nikt nie będzie przesuwał żadnego live bo Ty nie zdążysz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Mnie na live nie będzie. Dopiero o 24 będę przy kompie, a to już pewnie będzie po zabawie. 

Ale postaram się chociaż puścić przelew. 

Nie zdążyliśmy tego z Szulimem ogarnąć, ale może ktoś ma prosty sposób jak to nagrywać i będzie mógł puścić później na youtube to sobie odsłuchasz.

Przy okazji bo w tamtym poście zapomniałem dopisać. Podziękowania dla @Szulim bo głównie on ogarniał nam live voice!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.