Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Eld napisał:

Nie zdążyliśmy tego z Szulimem ogarnąć, ale może ktoś ma prosty sposób jak to nagrywać i będzie mógł puścić później na youtube to sobie odsłuchasz.

Przy okazji bo w tamtym poście zapomniałem dopisać. Podziękowania dla @Szulim bo głównie on ogarniał nam live voice!

Start and stop a recording
  1. Open Meet and start or join a meeting.
  2. Click More. Record meeting. ...
  3. Wait for the recording to start. ...
  4. Click More. ...
  5. Click Stop recording again to verify.
  6. Wait for the recording file to be generated and saved to the meeting organizer's My Drive > Meet Recordings folder

tak podpowiada google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym poprosił nagranie bo prawdopodobnie najwcześniej o 23 będę dostępny :( I najlepiej, żeby wrzucić je w osobnym temacie, albo jakby ktoś mi podrzucił na priv, żebym najpierw odsłuchał nagranie a dopiero później wszedł w tematy na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi jednak brakuje argumentacji na forum, bo w opisach to wiadomo, że połowy rzeczy się zapomina. Czuję, że po ujawnieniu wyników jeszcze kilka zmian wprowadzę, bo pojawią się wtedy ciekawe argumenty a ja mam kilka drużyn ostro na styku jeśli chodzi o ostateczny bilans :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, cvbe napisał:

Trochę mi jednak brakuje argumentacji na forum, bo w opisach to wiadomo, że połowy rzeczy się zapomina. Czuję, że po ujawnieniu wyników jeszcze kilka zmian wprowadzę, bo pojawią się wtedy ciekawe argumenty a ja mam kilka drużyn ostro na styku jeśli chodzi o ostateczny bilans :D

To ja tak tylko dodam że z niewiadomych dla mnie przyczyn mam w opisie w przypadku trzech graczy znacznie więcej wpisanych opuszczonych meczów niż według arkusza Alonzo jest wpisanych absencji ( tzn wydaje mi się że Alonzo wpisał ich za mało) co sugeruje że skoro inni gmowie spisywali stamtąd liczbę absencji do opisu to mają zaniżoną liczbę opuszczonych meczów w stosunku do mnie, co sugeruje że mogę być niedoszacowany:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

To ja tak tylko dodam że z niewiadomych dla mnie przyczyn mam w opisie w przypadku trzech graczy znacznie więcej wpisanych opuszczonych meczów niż według arkusza Alonzo jest wpisanych absencji ( tzn wydaje mi się że Alonzo wpisał ich za mało) co sugeruje że skoro inni gmowie spisywali stamtąd liczbę absencji do opisu to mają zaniżoną liczbę opuszczonych meczów w stosunku do mnie, co sugeruje że mogę być niedoszacowany:) 

Robiłem wg bbref tak jak pisałem. Widziałem te różnice wynikające z Twojego opisu a bbref ale w nie nie wnikałem wychodząc z założenia że szczegóły odnośnie graczy napiszecie w opisach.

W tym sezonie było bardzo dużo sytuacji wątpliwych odnośnie nieobecności i dlatego interpretowałem niejasności na korzyść GMów.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eMeS napisał:
Start and stop a recording
  1. Open Meet and start or join a meeting.
  2. Click More. Record meeting. ...
  3. Wait for the recording to start. ...
  4. Click More. ...
  5. Click Stop recording again to verify.
  6. Wait for the recording file to be generated and saved to the meeting organizer's My Drive > Meet Recordings folder

tak podpowiada google

Wszystko fajnie, ale na bezpłatnej wersji tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

Wszystko fajnie, ale na bezpłatnej wersji tego nie ma.

Ymm... w takim razie następne rozwiązanie którego bym spróbował to jakiś screen recorder

tu jest jakieś rozszerzenie chrome'a np: (koleś tłumaczy w hindi-english, ale mozna sie polapac)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eMeS napisał:

Ymm... w takim razie następne rozwiązanie którego bym spróbował to jakiś screen recorder

tu jest jakieś rozszerzenie chrome'a np: (koleś tłumaczy w hindi-english, ale mozna sie polapac)

 

Właśnie nie chcę żadnego screeen recordera bo będę dużo alt tabował, a to po prostu będzie jeden wielki spoiler i cały event szlag trafi.

Teraz, Lucas napisał:

Mnie na live nie będzie, bo rano trzeba wstać na Bucks i Denver przed pracą :)

Pitolisz, że o 22:00 już spał będziesz. Przecież to nie będzie trwało pewnie nawet do północy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Eld napisał:

Właśnie nie chcę żadnego screeen recordera bo będę dużo alt tabował, a to po prostu będzie jeden wielki spoiler i cały event szlag trafi.

Możliwe, że są takie, gdzie można nagrywać tylko jedno okno. Trzeba by poszukać 

e: O, tu jest taki - rozszerzenie Chrome, można tylko jedno okno wybrać - https://chrome.google.com/webstore/detail/screen-recorder/hniebljpgcogalllopnjokppmgbhaden

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eMeS napisał:

Możliwe, że są takie, gdzie można nagrywać tylko jedno okno. Trzeba by poszukać 

e: O, tu jest taki - rozszerzenie Chrome, można tylko jedno okno wybrać - https://chrome.google.com/webstore/detail/screen-recorder/hniebljpgcogalllopnjokppmgbhaden

Znalazłem jakiś darmowy i nazywa się Ashampo - właśnie go będę testował.

1 minutę temu, Lucas napisał:

No ostatnio przed 23 się kładłem na dwa mecze rano ;) I przed snem to książka na wyciszenie, a nie jakieś live'y xd

Do 23 pewnie już większość tabeli będzie znana. Poświęć no tą jedną godzinę ;). Albo bez książki. Słuchawki w uszy i słuchaj :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eMeS napisał:

Jasne, sprawdz. A jak coś to ten z linka, ktory wstawilem tez powinien dzialac 

Niby działa, ale słabo słychać inne dźwięki, a o wiele lepiej mnie.

Może się komuś do 22 będzie chciało ogarnąć nagrywanie samego dźwięku. Myślę, że spokojnie z linka będzie mógł to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, człowiek...morza napisał:

ja nie zdaze do 21. prosze o przedluzenie do 2 w nocy, powinienem ogarnac wtedy

@Pablo81 z jakąś godzinę temu zrobił to z telefonu i poprosił mnie o sprawdzenie. Nie dość, że mu się udało to jeszcze zrobił to poprawnie.

Czyli jak widać da się z telefonu i zajmuje chwile czasu. Masz 2,5h, a później zarobisz 1 punkt karny na nowy system.

-------------------------------

@eMeS po pierwsze co zrobiłeś z moim arkuszem, a po drugie dalej nie masz dodanych wyników za T3......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.