Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Eld napisał:

W 6 siedzimy. Ja, Alonzo, Szulim, Qcin i ktoś tam jeszcze.

Chyba mnie nie słychać niestety

30 minut temu, Eld napisał:

W 6 siedzimy. Ja, Alonzo, Szulim, Qcin i ktoś tam jeszcze.

Kto jest kto?

Bo poznaje tylko @Qcin_69

Szkoda, że mnie nie słychać i nie mogę się włączyć w dyskusje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż 9 osób chce skrócenia o jeden dzień dyskusji nad bilansami, a jest ledwo po 12:00. Chyba od jutra zaczynamy play-in, a po północy wjadę z parami. Zyskamy jeden dzień, Niedzielę, tylko weźcie mi w tej ankiecie capslockiem napisanej oddajcie parę głosów jeszcze aby miał oficjalną podkladkę.

To już może być od jutra! Wystarczy parę kliknięć w ankiecie ( Tylko szkoda, że braknie Hardena i Duranta ). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

@Eld

Widzę, że było zamieszanie z moimi głosami w T2. Głosy w każdym razie oddałem. Czy moje pkt karne są w związku z powyższym dobrze naliczone?

Tak. Ale i tak Ci nic za nie grozi. Szczegółowo pilnowałem w tym RS.

Za to od następnego sezonu ich kolekcjonowanie będzie wyjątkowo bolesne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni gracze w REAL NBA grają w play in i u nas.

Chyba najlepiej będzie traktować real staty z play in jako PO, a staty z real NBA w PO do play in ?

Stąd np na play in nie patrzymy na super Randle, tylko na Randle z zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Co GOAT to GOAT. Dzięki za czujność.

Fakt. Popraw @Eld na Brooklyn.

Jak siedzisz do 3:00, poszukaj więcej pomyłek. Przy dziesiątkach ilości godzin nad beGM w ciągu ostatnich dni i odrobiny nerwów pewnie coś wygrzebiesz, a ja się właśnie kładę spać.

Zrób listę - napisz gdzie co zmienić, przenieść, edytować i jak o 20 wrócę jutro ze spotkań to wieczorem się tym zajmę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, człowiek...morza napisał:

az sie lezka w oku kreci na te czasy. poczatki begm.

 

no masakra, pamiętam propsa Orła, Andre Drummond za Buudy Hielda + pick NOP. OFC odrzuciłem. Ciekawe czy Camby by to klepnął, Drumm miał wtedy zupełnie inny status.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mac napisał:

no masakra, pamiętam propsa Orła, Andre Drummond za Buudy Hielda + pick NOP. OFC odrzuciłem. Ciekawe czy Camby by to klepnął, Drumm miał wtedy zupełnie inny status.

Z Budy Hieldem wyczekałem ładnie, kiedy po pierwszym roku okrzyknięto go bustem i wysyłano do Chin.

I sprzedałem też w najlepszym możliwym momencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opisy komuś wysyłamy czy je wklejamy po prostu w poszczególnych tematach? Pytam, bo w niektórych wątkach już jest jakaś dyskusja i trochę słabo będzie wyglądać jak opisy spadną na jakąś drugą czy trzecią stronę, więc lepiej byłoby, żeby to @Eld je wkleił do pierwszego posta i były łatwe do znalezienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.