Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, cvbe napisał:

Jakby się nie rozwalili Giannis i Kyrie/Bojan to byśmy nie mieli Heat w finale na pewno ;) Ja zresztą zagłosowałem na Sixers, choć to też by był finał z przypadku trochę :) Na zachodzie Lakers bezkonkurencyjni, mimo że ten Ingram i Russell pasują tam jak pięść do nosa i gdyby zmienić fit to by była drużyna nie do ogrania (w tym roku ta lekka doza szczęścia, z kontuzjami u głównych konkurentów ze wschodu, da Lakersom luźny tytuł) :)

imo z irvingiem i bojanem easy miś dla knicks.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

farta masz, nic wiecej.

mis z gwiazdka :P

Jeszcze nie wiadomo. January lubi spanikowac, a nie zapominajmy ze mam tyle samo wspolnego z real Lakers co moj przeciwnik. Mamy po 1 graczy z mistrzowskiego skladu, wiec seria powinna byc wyrownana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nie wiem czy ktoś ma tu regularny kontakt z kungfu czy nie, ale zmierza to już mocno ku szukaniu nowego GMa dla Grizzlies.

Jest z nami normalnie, mamy nawet deal wiec czekamy na otwarcie okienka- nie bój się January, KungFu o wszystkim wie na bieżąco ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nie wiem czy wie czy nie, ale opuścił X głosowań z rzędu.

Będzie traktowany jako nowy GM jak chodzi o wymiany, aka sprawdzę czy tam ktoś (np Qcin) go nie oszukał, kiedy miał taką przerwę :) 

O ile będzie dalej grał:)

Pff :P Win-Win-Win-Win to jest deal :P wszyscy są zadowoleni wiec tam nie płacz :P dobrze wiesz, ze te głosowania i w ogóle te pol roku było dziwne i podejrzewam ze nie on jeden traktował beGM po macoszemu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Qcin_69 napisał:

Pff :P Win-Win-Win-Win to jest deal :P wszyscy są zadowoleni wiec tam nie płacz :P dobrze wiesz, ze te głosowania i w ogóle te pol roku było dziwne i podejrzewam ze nie on jeden traktował beGM po macoszemu :P

znajac szczegoly dealu, dla mnie easy do zablokowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

znajac szczegoly dealu, dla mnie easy do zablokowania

Ty jedyne co znasz to smak porażki w PO, wiec japa tam

Teraz, january napisał:

Oho, czyli czuć cygaństwem Qcina na kilometr :) 

Wrzuć deal do oceny przed czasem jak coś (niekoniecznie mi, jak dla mnie może i dużo osób się wypowiedzieć w tej kwestii), bo jak będzie mocno na niekorzyść Grizzlies to ze względu na wspomniane wyżej okoliczności po prostu nie przejdzie.

Aha, czyli teraz każdy mój deal będzie musiał podlegać ocenie Rady? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Przydałoby się przy tych złodziejskich multi-way. Ale na Twoje szczęście tylko te z nowymi GMami. Jednakże kungfu po takiej absencji dostanie właśnie taki status (o ile wróci).

KubgFu zapomniał hasła do forumka i mówi żebyś się nie sral bo nad wszystkim czuwa jako anonimowy użytkownik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Twój tylko @kungfubestia  

Niestety zgadzam się, że trzeba szukać zastępstwa. Jedyne co słyszymy o nim to zapewnienia @Qcin_69, że gra a ten ma niby deal z nim, więc mu zależy. Jeżeli ma to wyglądac tak, że wpadnie potwierdzić deal a resztę ma gdzieś to ja bym podziękował. Często był z nim problem z głosowaniem a teraz olał nas dokumentnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co wam chodzi bo nie rozumiem teraz, KungFu prowadzi zespół jak chce- perspektywy Memphis są lepsze niż wielu tankerow mimo ze dogląda sporadycznie- jest mnóstwo GMow którzy tez teraz nie brali udziału w głosowaniach ale oni jakoś nie są napiętnowani ;) 

Mam deal z KungFu, który jest w zasadzie już 4Way dealem a pewnie skończy się tradycyjnie przynajmniej 8 osobowym składem- nie za bardzo wiem czemu ma służyć nagła zmiana zasad gry, poza tradycyjnym wkurwieniem mnie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ale o co wam chodzi bo nie rozumiem teraz, KungFu prowadzi zespół jak chce- perspektywy Memphis są lepsze niż wielu tankerow mimo ze dogląda sporadycznie- jest mnóstwo GMow którzy tez teraz nie brali udziału w głosowaniach ale oni jakoś nie są napiętnowani ;) 

Mam deal z KungFu, który jest w zasadzie już 4Way dealem a pewnie skończy się tradycyjnie przynajmniej 8 osobowym składem- nie za bardzo wiem czemu ma służyć nagła zmiana zasad gry, poza tradycyjnym wkurwieniem mnie :P 

Jaka zmiana zasad? Mało to osób musieliśmy zastąpić, bo nie wchodzili na forum i olali grę? 

Fakty są takie, że @kungfubestia nie ma od 3 miesięcy, zero aktywności w naszej grze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Mi się liczyć tego nie chce, ale kungfu ma overall pewnie mniej niż 50% obowiązkowej aktywności następnego najmniej aktywnego GMa. Poza sankcjami na FA, kontrola wymian jak dla nowych GMów nie jest niczym dziwnym w takiej sytuacji, gdy GM nie napisał słowa na forum już przez ponad 7 miesięcy. 

 

Tu nie ma za bardzo zmiany zasad. Natomiast muszę się co do zmian zasad zastanowić jak ukrócić te multiway w takiej formie jak są teraz, to nie ma nic wspólnego z realizmem. W złą stronę  to poszło.

Kontrola wymian dotyczy nowych GMow 

Kontrola wymian dotyczy wszystkich których sobie wybierze January.

No znajdz różnice w tych dwóch zdaniach. 
Jak chcesz zmieniać zasady to spoko ale nie jak już jest 1,5 miesiąca po uzgodnieniu wymiany 😆 twarde prawo ale prawo, ciekawe kto to pisał ostatnio hm

3 minuty temu, Tecu napisał:

Jaka zmiana zasad? Mało to osób musieliśmy zastąpić, bo nie wchodzili na forum i olali grę? 

Fakty są takie, że @kungfubestia nie ma od 3 miesięcy, zero aktywności w naszej grze. 

To były 3 miesiące wakacji dla ludzi, a to ze sezon jest wyjątkowy w tym roku to cóż, nikt nie będzie sobie zawracał tym głowy- takie było zreszta stanowisko Januarego w tej kwestii jeszcze przed rozpoczęciem Banki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Qcin_69 napisał:

Ale o co wam chodzi bo nie rozumiem teraz, KungFu prowadzi zespół jak chce- perspektywy Memphis są lepsze niż wielu tankerow mimo ze dogląda sporadycznie- jest mnóstwo GMow którzy tez teraz nie brali udziału w głosowaniach ale oni jakoś nie są napiętnowani ;) 

Mam deal z KungFu, który jest w zasadzie już 4Way dealem a pewnie skończy się tradycyjnie przynajmniej 8 osobowym składem- nie za bardzo wiem czemu ma służyć nagła zmiana zasad gry, poza tradycyjnym wkurwieniem mnie :P 

Biorąc pod uwagę aktywność w głosowaniu kungfubestii to powinien już dawno być na out. A twoja walka to nie idzie o zasady, tylko o kolejny złodziejski i haniebny deal. Dość powiedzieć, że 3/4 GMów nie ma możliwości w ogóle negocjować z GM Grizzlies co już jest ogromnym wypaczeniem.

Pełne poparcie dla @january !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Biorąc pod uwagę aktywność w głosowaniu kungfubestii to powinien już dawno być na out. A twoja walka to nie idzie o zasady, tylko o kolejny złodziejski i haniebny deal. Dość powiedzieć, że 3/4 GMów nie ma możliwości w ogóle negocjować z GM Grizzlies co już jest ogromnym wypaczeniem.

Pełne poparcie dla @january !

Tjaaa, to ze mnie ludzie - powiedzmy- lubią i utrzymujemy kontakty poza pisaniem o koszykówce nie oznacza, ze wy tez nie mieliście na to szansy :) 

Haniebne to jest napisanie przez ~15 GMow w jednym momencie do nowych GMow żeby ze mną nie handlowali- wiec jak już jesteście tacy honorowi to ten, mamy inne standardy :) 

 

1 minutę temu, january napisał:

A mnie nie interesuje co kto sobie za wymiany uzgodnił. Wymiana uzgodniona do momentu opublikowania i potwierdzenia lub wysłania do akceptacji nie jest niczym w kontekście jakichś zasad. Po prostu jej nie ma.

I dodatkowo - to właśnie w złą stronę u nas poszło, że została wprowadzona presja pod tytułem "ej zgodziłeś się, co z tego że Cię okradam co widać na dalszym multiway, przecież się zgodziłeś". Wyobrażasz to sobie w RL NBA, że przykładowo klub A sprzedaje gracza X dopłacając 1st rounderem klubowi B, a ten klub przed oficjalną wymianą sprzedaje klubowi C tego samego gracza dostając inny 1st rounder, a na pretensje właściciela GM klubu A mówi - eee, no sorry, bo się zgodziłem?

Kungfu ostatni post napisał ponad 7 miesięcy temu, opuścił multum obowiązków. Aktualnie Grizzlies są prawie na wakacie, a GM po powrocie po takiej przerwie dostanie kontrolę jak coś i tyle.

To szukajcie tez GMa Minnesoty tez, może kilku z was będzie miało okazje ponownie udowodnić światu jakimi są nieudolnymi GMami ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Qcin_69 napisał:

 

To były 3 miesiące wakacji dla ludzi, a to ze sezon jest wyjątkowy w tym roku to cóż, nikt nie będzie sobie zawracał tym głowy- takie było zreszta stanowisko Januarego w tej kwestii jeszcze przed rozpoczęciem Banki 

Nas olał a z Tobą negocjował. Piszesz, że ma plan na drużynę i na to ma czas a by wpaść i zagłosować to nie ma, bo wakacje. Odpowiedź sobie na pytanie czy miałbys takie samo zdanie gdybyś nie miał z tego korzyści w postaci dealu. 

Rozumiem, rezygnacja czy olanie gry i nie wejście w życie tradu boli, sam też tak miałem, współczuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Qcin_69 napisał:

Tjaaa, to ze mnie ludzie - powiedzmy- lubią i utrzymujemy kontakty poza pisaniem o koszykówce nie oznacza, ze wy tez nie mieliście na to szansy :) 

Haniebne 

Haniebne skoro jesteśmy przy tym słowie to jest to co właśnie potwierdziłeś. 
 

założenia beGM to prosta zasada aktywności na forum i zgranie z jej członków grupy 30 chętnych do wspólnej zabawy równych a różnych  osób. Nawet ten mini zlot z lutego choć dotyczył wszystkich chętnych fanów nba z Borysem na czele miał za zadanie skoordynować GM i spotkania przy piwku z Trade Deadlinem 

30 osób. Forum jako platforma do dyskusji i wymian poglądów zawodników oraz wypełniania regulaminowych obowiązków. 
 

w międzyczasie coraz bardziej to się rozlazilo a te wymiany bo „jestem taki fajny i mam prywatny kontakt do kogoś poza forum” lub „ zrobię wymianę przez fejsa z kimś kto się nigdzie indziej nie udziela” to Qcin takie trochę łamanie zasad gry a w sumie jej podwalin. 
 

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.