Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, BMF napisał:

Nie odpowiedziałeś, mało zaskakujące. 

ale na co?:) 

uwazam ze powinienem byl wygrac finaly, uwazam ze powinienem byl zrobic po z wieksza przewaga nad pacers i uwazam ze powinienem byc na 2 miejscu po 2 trymestrach tego sezonu. ale to nie ma znaczenia bo moge przeceniac swoje teamy. tutaj nie mam zadnej kontrolnej grupy porownawczej jak w tamtym fantasy wiec nie bardzo jest jak dyskutowac o samych liczbach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przy tej okazji można pomyśleć o spróbowaniu namówienia z 10 osób spoza naszej gry do tzw grupy eksperckiej i na przykład uśrednienie naszych głosów ich głosami. 

Nie da się ukryć, że może się zdarzyć, że niesprawiedliwie ktoś zostanie oceniony a tu byłby ten punkt odniesienia. Inna sprawa, że nie wiem czy ktoś by się zgłosił 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, fluber napisał:

qcin jest powszechnie lubiany to ma 0.8 wyzej od begm. chciales tym udowodnic jak bardzo begmowcy kieruja sie sympatia lub antypatia w glosowaniu?:)

tam graja 24 osoby i zdecydowanie najwieksze roznice na niekorzysc od begm sa u mnie:) i to w sytuacji kiedy zagralem tam po to zeby sie przekonac czy tak bedzie i podjac na tej podstawie decyzje o dalszej grze:) to jest statystycznie malo prawdopodobne zeby to byl przypadek.

0.8 roznicy to jest 25% maksymalnej mozliwej roznicy. to tak jakby dwie grupy ocenily moj sklad w begm i roznili sie w liczbie wygranych o 20;) szanse na przypadek sa wlasciwie zerowe:)

Nie znam człowieka co lubi Qcina wiec nie rozumiem 

😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tecu napisał:

Ale przy tej okazji można pomyśleć o spróbowaniu namówienia z 10 osób spoza naszej gry do tzw grupy eksperckiej i na przykład uśrednienie naszych głosów ich głosami. 

Nie da się ukryć, że może się zdarzyć, że niesprawiedliwie ktoś zostanie oceniony a tu byłby ten punkt odniesienia. Inna sprawa, że nie wiem czy ktoś by się zgłosił 😕

Plus trzeba by to weryfikować czy ktoś ogarnia i w ogóle czyta dyskusje/opisy a raczej nikomu spoza gry by się nie chciało (poza rw30, który szuka smaczków do łapu capu xd).

@fluber imo zła decyzja - np u mnie chyba zająłeś tam 3 miejsce a nie wiem czemu miałbym Cię krzywdzić - nawet nie patrzyłem czyje to opisy/składy a dopiero później jak zdecydowałem o kolejności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

O Wy kutafony chwila nieuwagi i już mi spamują Media Room!

 

Przede wszystkim wykasuj wypowiedzi wszystkich nie-GM którzy sieją ferment. 😁😁😁To nie suckerowe ATF aby publike poza strażnikiem 35 Lapu Capu dopuszczać do głosu. Nasza gra to taka psycho ze jakby jeszcze dopuścić do głosu wszystkich ex 😀to mamy Dom Wariatów. A przecież Knicks nam tu nie trzeba ( tych z realu a nie z morza)😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Chciałbym @fluber tylko przypomnieć, że obowiązuje Cię ważny kontrakt ;)

Słuszna uwaga. Mogę na razie zostać i grać na takiej zasadzie jak kungfubestia, czy Regis.

Natomiast jeżeli zgłosi się chętny z doświadczeniem, to pamiętajcie, że jestem pierwszym chętnym do oddania zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trochę się dziwię, że było takie małe zainteresowanie FA. Kilka drużyn ma u nas naprawdę bardzo wąskie składy, a z ciekawszych FA, którzy grają w bąblu są/byli dostępni m.in.: Michael Carter-Williams, Jamal Crawford, Chris Chiozza (który będzie grał spore minuty pomimo że jest praktycznie rookie), czy nawet na skrzydło - Justin Anderson lub Lance Thomas, a na centrze Cheicj Diallo i Tyler Zeller - szału może nie ma, ale na bezrybiu i rak rybą. 

@january walnął WojBombe z Klayem, ale jak go liczyć? Ktoś coś napisze? Mój Kelly Oubre jest fizycznie 2 razy bardziej zdrowy i 4 razy w lepszej formie niż byłby Klay po Achillesie, a i tak wygląda na to, że Suns nie planują nim grać. Nikt się nie zająknął o kwestii Bradleya Beala (ciekawe, czy jego GM @Regis jeszcze w ogóle zagląda do BeGM ;) ) ? U nas sytuacja Beala jest zupełnie inna niż w Wizards - choć w sumie nie gra.. a to u nas chyba największe osłabienie, bo Rockets maja mocny team i w II rundzie playoffs mogą się postawić Lakers mających problemy z wysokimi graczami (Rockets maja Porzingisa i Adebayo). 

Graczy skreślonych w arkuszu chyba najlepiej traktować jako niegrających z powodu FLOYD-19 wg mnie - raczej ich brak nikogo nie osłabia.  Wyjątek bym zrobił dla Gasola z Lakers - bo tu chodzi o taka sama rolę jak u mnie ma Haslem, czy u C_M Chandler i Hartensteina w Celtics, bo tam mają ledwo ledwo 10 graczy w rosterze, choc skład solidny i gdyby nie kontuzje Georgea podczas sezonu i oddanie Bojana, to walczyliby nadal o playoffs. Rockets Hartensteina dopiero przed bąblem zwolnili, czego by u nas Celtics nie zrobili na bank.

Wydaje mi się też, że jak ktoś ma 3-4 graczy w składzie z tych 8 teamów spoza bąbla, to można założyć że któryś z nich tez mógłby nie grać - nie chodzi mi tu o samych graczy, a o głębię składu - ale wiadomo - to już każdy indywidualnie ocenia. Dlaczego to mogłoby mieć znaczenie? Ponieważ ci gracze, którzy są łapią kontuzje (Eric Gordon), maja przedłużane kwarantanny (Lou Williams), czy ich sytuacja nadal jest niejasna (Montrezl Harrell). 

I nie pisze tego, żeby kogoś atakować, ale żeby zainicjować jakąś dyskusję, bo w sumie sezon ruszył, a tu cisza.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

U mnie będzie kłopot z ocena zespołu przez Johna Collinsa który swoją gra przejął zespół ale jako Hawk niby nie gra mimo ze miał życiowa formę 

Nie no, Collins jest świetny. Można krytykować jego defensywę, ale w ataku wymiata. 

Z obwodem, jak będzie grał Brogdon problemu nie masz, a pod koszem są przecież Zubac (choć dziś grał słabo), ale są jeszcze na centrze Len i Bradley - jakoś to poskładasz. ;) 

W Mavs fatalny był Zion na limitowanych minutach. Isaac pewnie będzie grał, ale tez na limitowanych minutach. 

W Jazz są cały czas bez Bledsoe. 

Każdy ma jakieś problemy, więc nie daj sobie wmówić, że Ty masz największe ;) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lucas napisał:

Alonzo no Beal nie gra w bańce, więc nie gra i tu. Tak samo mój Spencer i niestety zarówno ja, jak i Regis musimy z tym żyć. 

a Beal to nie gra dlatego, ze wizards nie maja szans na dobry wynik?

U mnie gra u nas

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.