Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaznie sledze nekrologi z Arizony,  taka śmierc babki Bookera moglaby byc Teraz ostatnim brakujacym elementem mistrzowskiej ukladanki w Minnesocie 

*pogrzeb babki - +4%TS 

*pogrzeb ciotki - +2% za 3

*wypadek samochodowy ojca z Matka -+ 2steale i 0,6 bloku na mecz 

*rak watroby ulubionego psa - poprawia ratio A/To

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Śmiechy chichy ale cofnijcie nasz sezon i zobaczcie jak w Boga koszykówki na 11 spotkań po śmierci babki zamienił się w zimie Wiggins. 
Qcin piszesz o statystykach indywidualnych ale znam Wujka który jakby padł to by podniósł statystyki całego zespołu. 

No a Favors po śmierci mamy (mama to trochę inna relacja niz babcia) opuścił w tym sezonie 13 spotkań, wypowiedział się między innymi tak

"A couple weeks ago, basketball was probably the last thing on my mind," Favors said on Friday night.

Po powrocie przez 4 mecze grał po maks 20 minut i nie mógł w nich przekroczyć granicy 10 punktów.

Mamy się tak na różne przekłady przerzucać i strzelać jakby zareagował KAT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to pisałem żartobliwie dlatego wplotłem Wigginsa i Dennisa aby zeszła atmosfera bo nasz Zo się wplatał w opowieść bez sensu i od razu wszyscy skoczyli do gardła. Ja tam uznaje ze wycofał się z pokrętnego szukania przewag tam gdzie ich nie ma. Prawda jest ze ocena KATa u nas zawsze będzie pod kreska. A jak tak patrzę na ten obecnie ultraofensywny basket rodem streetball i ciagle trójki to tak mysle czy zbyt wielu gm nie ma staroświeckiego podejścia do kosza gdzie już te Boweny są dużo mniej wartościowe.  Jak widzę Lillarda rzucającego z 10 metra który łamie kanony to wątpię czy potrzebny jest kloc co go zatrzyma.  Dziś raczej bardziej się przyda graj który walnie z 11 M 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Jrue Holiday opuścił prawie pół sezonu z powodu problemów zdrowotnych żony po porodzie i to będąc w contract year.

@january ale srasz po nogawkach przed wielkimi Houston Rockets... ;)

January akurat sobie wpisem o luźnym graniu i 4:4 zjednał moja sympatie. Nie upiększył a napisał realnie jak jest. Bardzo dobry wpis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Jak chcecie to KAT może nie grać - wisi mi to. Idę się pakować, bo rano jadę w góry. 

Dla mnie to temat przez chwilę był tragikomiczny, teraz jest zwyczajnie żenujący.

 

Umówmy się tak. Nie gra bo pojechał z Tobą w góry. Wybadaj jak tam się czuje po stracie bliskiej osoby. Z gór wyślij nam SMS. Wiggins = git Favors = kit 

Więcej luzu. Gra.  I jest szansa ze gra jak na wiosnę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wspominałem o tym ze LMA zagrał bardzo dobry mecz z urazem vs Dallas ale potem kalkulacja rl spurs średnio dawała PO i puszczono Marcusa na L4. To była przemyślana decyzja w momencie gdy spurs byli daleko od PO a zawieszenie sezonu było na rękę. 
 

mecz z Dallas 

10.03

36:56 24/2/2/3st/4bloki +6 i wygrana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może umówmy się, że niezależnie jak ktoś się wkurwi to do przyszłego sezonu nie można zrezygnować z beGM, bo teraz jest taki rozpierdol, że ja to nie mam pojęcia jak głosować bo serio każdego gracza bym sobie musiał zaznaczać na zielono/czerwono czy gra czy nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Nie podoba mi się ta narracja, bo jak Beal to czemu nie Dinwiddie, Aldridge, Ariza, Irving i Durant?

Walczyli Wizz i Beal cały sezon o PO, mieli na to ogromna szansę w bubble, ale Bradley to miękka faja i dał dupy.

A jako jedyny kontrargument to na ten moment widzę tu niezbyt zawoalowane ataki na mnie ;)

No Klay wraca u nas to i w teorii Durant mógłby, ogólnie taka wybiórczość nie jets fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

49 minut temu, Alonzo napisał:

 

Dla mnie to temat przez chwilę był tragikomiczny, teraz jest zwyczajnie żenujący.

 

tragikokomedią było rozpoczęcie przez Ciebie narracji na podstawie tegoż tematu.

a żenadą jest, że kontynuujesz ten wątek.

same shit jak banialuki o irvingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, january napisał:

Nie podoba mi się ta narracja, bo jak Beal to czemu nie Dinwiddie, Aldridge, Ariza, Irving i Durant?

Przecież powiedziałem, że temat jest trudny i można kwestionować. Decyzje nie są zero-jedynkowe.

Irving i Durant mieli kontuzje kończące sezon. Nets byli w PO i nie wrócili. Nie bardzo widzę tu pole do dyskusji. Dinwiddie jest problematyczny. Zdecydował się na to ze względu na decyzje liderów? Trudny temat, a Lucas sam odpuszcza.

Moim zdaniem szanse Wizards były głównie matematyczne. Po wypadnięciu Bertansa to tam 3/4 składu to jest poziom Sixers Hinkiego. Ciężko by Beal się tam forsował, aczkolwiek z moich obserwacji wynika, że kontuzja była mocno wydumana. Sam Beal prawdopodobnie nie chciał grać, bo nie widział szans na wynik. W Rockets sytuacja jest jednak zupełnie inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

tragikokomedią było rozpoczęcie przez Ciebie narracji na podstawie tegoż tematu.

a żenadą jest, że kontynuujesz ten wątek.

same shit jak banialuki o irvingu

Miało być o motywacji - a wyszło co wyszło. 

A tego Irvinga, to kombinuj lepiej gdzie upchnąć ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

No pisalem o tym na poczatku bańki, ale jakos do grajacego Beala podchodzono optymistycznie, do Spencera nie, wiec po co mam sie kopac z koniem?

To twój klub, a jego absencja jest trudna do oceny. W czym jak nie twoim interesie jest wyłożyć Nam, że Dinwiddie powinien być do twojej dyspozycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

No pisalem o tym na poczatku bańki, ale jakos do grajacego Beala podchodzono optymistycznie, do Spencera nie, wiec po co mam sie kopac z koniem?

Ten Beal też nie jest wcale oczywisty. Regis powinien przez cały ostatni tydzień nam tu faxy jego raportów medycznych przedstawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

To twój klub, a jego absencja jest trudna do oceny. W czym jak nie twoim interesie jest wyłożyć Nam, że Dinwiddie powinien być do twojej dyspozycji?

Wiesz ja nie zamierzam nikogo na siłę przekonywać, bo tak szczerze to sam nie wiem jak traktować te przypadki Spencera czy Beala i innych, zbyt wiele niewiadomych jest w nich, a nie siedzimy w klubach czy głowach zawodników, zeby wiedziec jak postąpiliby w innej rzeczywistosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.