Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Beal gra. Jego przypadek wygląda raczej na shutdown - chcą, żeby się do końca wyleczył, nie chcą ryzykować zdrowiem. Klasyk. 

Wizards o nic nie grają, im więcej przegrają tym lepiej dla nich. U mnie jest inaczej - jestem głównym faworytem obok Denver i może TWolves (jak się Tatum ogarnie ) do tytułu zachodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Regis napisał:

Beal gra. Jego przypadek wygląda raczej na shutdown - chcą, żeby się do końca wyleczył, nie chcą ryzykować zdrowiem. Klasyk. 

Wizards o nic nie grają, im więcej przegrają tym lepiej dla nich. U mnie jest inaczej - jestem głównym faworytem obok Denver i może TWolves (jak się Tatum ogarnie ) do tytułu zachodzie. 

Cieszy że w koncu ktos zauwazyl jak przeceniani są przeciętni Lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moim zdaniem z takim Bealem to powinna być ogólna decyzja rady czy coś jak to interpretować, bo jego zespół jest w bańce, on nie gra, więc nie wiem czemu mielibyśmy traktowac, że jest inaczej. 

Nets też są w bańce, a nie Spencer nie przyjechał więc go nie mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Regis napisał:

Beal gra. Jego przypadek wygląda raczej na shutdown - chcą, żeby się do końca wyleczył, nie chcą ryzykować zdrowiem. Klasyk. 

Wizards o nic nie grają, im więcej przegrają tym lepiej dla nich. U mnie jest inaczej - jestem głównym faworytem obok Denver i może TWolves (jak się Tatum ogarnie ) do tytułu zachodzie. 

 

12 minut temu, Lucas napisał:

No moim zdaniem z takim Bealem to powinna być ogólna decyzja rady czy coś jak to interpretować, bo jego zespół jest w bańce, on nie gra, więc nie wiem czemu mielibyśmy traktowac, że jest inaczej. 

Nets też są w bańce, a nie Spencer nie przyjechał więc go nie mam. 

Podobnie z moim Princem :) ale my ze zrozumieniem, choć nie będę ukrywał, że również z lekkim rozczarowaniem przyjęliśmy jego decyzję. 

Choć - powiedzmy sobie szczerze, że z graczy nieobecnych u nas z powodu covidu/kontuzji, kwestia Beala jest jedną z dwóch najbardziej dyskusyjnych.

Piątka - Dragic/Beal/Brown/Adebayo/Porzingis i dobry obwód z ławki może u nas mocno namieszać na Zachodzie.

 

 ja poruszałem tą i kilka innych kwestii u nas i nie było specjalnie odbioru. Sezon ruszył i kilku GMów się nam obudziło. :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą Radą to średni pomysł. 

January już sobie wyliczył że ze mną będzie miał półfinał Zachodu i gdzieś pisał chyba że Beal nie powinien był uwzględniany. Się obsrał widząc co jego misie (poza Hitlerem) grają i wyszło mu, że bez Beala to wygra (moim zdaniem przegra to z Bealem czy bez). Brown, Porzi,Bam grają rewelacyjnie. 

Moim zdaniem każdy z tych przypadków powinien być rozpatrywany na zasadzie shutdown w poprzednich sezonach. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywnioskowałeś to z tego, co napisałem?:) 

Zdaję sobie sprawę z tego, że po przeciętnym starcie TWolves, słabym Nuggets i fatalnym Lakers to moi Rockets są głównym faworytem do tytułu na Zachodzie, co powodować może różne reakcje ale spokojnie - to dopiero początek i jeszcze na Waszym miejscu nie traciłbym nadziei. 

I każdą próbę zablokowania  Beala będę odbierał jako nieuzasadniony atak na mnie wynikający ze strachu. Będę nawoływał do zaniechania tych ataków, a jak to nie pomoże zacznę grozić  odejściem z beGM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Regis napisał:

(...) a jak to nie pomoże zacznę grozić  odejściem z beGM. 

a to jest akurat słabe.

Jak dla mnie Beal może grać, ale na podobnych restrykcjach minutowych co Kemba. 

 

W silnych teamach odpuszczalność jest zdecydowanie niższa i przy sporych szansach naszych Rockets na namieszanie na Zachodzie - dla Beala fatalnie by to zostało odebrane. 

 

Czekam jeszcze na napisanie jak @Tecu widzi powrót Klaya w swoich 76ers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Regis napisał:

Beal gra. Jego przypadek wygląda raczej na shutdown - chcą, żeby się do końca wyleczył, nie chcą ryzykować zdrowiem. Klasyk. 

Wizards o nic nie grają, im więcej przegrają tym lepiej dla nich. U mnie jest inaczej - jestem głównym faworytem obok Denver i może TWolves (jak się Tatum ogarnie ) do tytułu zachodzie. 

ja nie rozstrzygam czy gra czy nie tylko chcę podkreślić fakt, że nie ma znaczenia ile przegrają bo nie zmienia to kolejności losowania draftu. Jedynie jakby awansowali do PO to by się zmieniło więc żaden zespół nie tankuje w bąblu. Oczywiście Bertans podpiera twoją teorię o shotdownie bo w obawie o zdrowie odpuścił też raczej bez mega ważnych powodów

Spurs forward LaMarcus Aldridge will miss the rest of the season after undergoing surgery on his right shoulder, the team announced Monday.

Aldridge injured his shoulder at Utah on Feb. 21. He played in the Spurs' next game before missing six contests to rehab the injury but returned on March 10 to score 24 points in San Antonio’s win against the Mavericks. The NBA suspended the season indefinitely the following day due to the coronavirus pandemic, and Aldridge had surgery on April 24.

 

trochę inna sytuacja bo spurs zalecili widząc zawieszony sezon i będąc daleko do PO zabieg ( w chwili decyzji strata była spora a sezon zawieszony bezterminowo)

będzie grożnie jak zaczniemy wybiórczo traktować graczy

ja byłem w innym położeniu walcząc w gazie o #6-8 i będąc na #7 pozycji 

Mecz z Dallas pokazał że LMA może grać jednak klub w obliczu sytuacji pozwolił na zabieg

jako właściciel zagrożony w naszym systemie finansowym utraty wywalczonego podczas RS miejsca w PO dwa razy bym się zastanowił

nie neguję urazu ani zabiegu tylko decyzyjności jego wykonania w danym momencie

jeżeli mamy restrykcyjnie traktować graczy to oczywiście LMA nie ma szans aby grał ale jeżeli wchodzimy na liberalne wody to nie widzę tego tak negatywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeszcze taki mały kamyczek wrzucę - w przypadku co poniektórych graczy ma to znaczenie, czy gra na limitowanych minutach, czy full. 

Przykładowo Oladipo, który wrócił do gry chyba w lutym dziś ma nie grać, bo Indiana nie chce ryzykować. Na limitowanych minutach gra chociażby  Kemba. 

Kwestia Beala nie ma dla mnie aż tak dużego znaczenia - bo to sąsiednia konferencja, ale w playoffs mogę trafić na 76ers i nie chciałbym przegrać z Klayem po zerwanym Achillesie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.