Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

1.BMF
2.january
3.karpik
?4.SlaKB
5.julekstep
6. LBS
7.tangiers
8.Sylvinho
9.Camby
?10.Tecu
?11.cvbe
?12.Eld

Zaraz nie będzie trzeba naboru robić, sam draft pewnie sporo czasu zajmie, potem jeszcze meczyki, no 2 miesiące myślę jak nic, akurat na kwarantannę:)

Ja podziękuję, będę kibicował 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, cvbe napisał:

A o co w tym chodzi? Świeżaków przyjmujecie? Bo póki co widzę bandę stetryczałych seniorów co będą po "młodym" jechać, że źle robi :D

Jest draft i pula graczy z okresu, gdy Jordan kończył karierę po raz drugi czyli tam chyba koło 98/99. Wybieramy po kolei czyli pierwszy LeBron James, potem Shaq czy inny Duncan. I tak po kolei, aż uzbiera się rotacja, chyba 7-8 nazwisk wystarczy, bo myślę że wejdziemy od razu w PO Mode. A potem to jak w BeGM, głosowanie kto ma najlepszy team.

Nic skomplikowanego. Cała frajda to jak zawsze dyskusje, a i emocje przy drafcie przednie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Jest draft i pula graczy z okresu, gdy Jordan kończył karierę po raz drugi czyli tam chyba koło 98/99. Wybieramy po kolei czyli pierwszy LeBron James, potem Shaq czy inny Duncan. I tak po kolei, aż uzbiera się rotacja, chyba 7-8 nazwisk wystarczy, bo myślę że wejdziemy od razu w PO Mode. A potem to jak w BeGM, głosowanie kto ma najlepszy team.

Nic skomplikowanego. Cała frajda to jak zawsze dyskusje, a i emocje przy drafcie przednie :)

To luz, jestem w tym jeśli przyjmujecie z tak małym stażem w beGM :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał:

Głosują tylko osoby biorące udział czy mogą też kibice? 

Wydaje mi się, że druga opcja byłaby ciekawsza, bo zaangażowało by się więcej osób i byłoby to bardziej obiektywne. 

Ostatnio pamiętam, że osoby z zewnątrz też głosowały

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wchodzę. Ktoś musi pierwszy odpadać. Jak mam wybrać team to wiadomo kogo biorę. 

Trzeba się w coś zaangażować, bo dziś to już z nudów nawet okna umyłem. 

A jeśli mnie nie chcecie w grze to dajcie przynajmniej dobry przepis na zupę grzybową. Znalazłem z zeszłego sezonu sporo suszonych więc wypadało by coś z tego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

Nie wiem kto rozsiewa takie plotki, jednak format gry (a konkretnie sposob wylaniania zwyciezcy) mi wybitnie nie lezy.

Uwielbiam, jak u zwyiezcy decyduja liczby a rola oceny przez ludzi ogrywa marginalna role (stad dla mnie konkurs za trzy >>> konkurs wsadow).

Natomiast, wydaje mi sie, ze jest wielce prawdopodobne, ze to ja jestem autorem terminu beClown i oczywiscie nie ma to jakos negatywnego  wydzwieku, bo dla mnie clown to mocno uniwersalne slowo.

Pozdrawiam

 

To chodź do simki. Tam tylko cyfry i rzut kostka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

To potrwa dłużej niż dwa tygodnie jakby co, ale jeszcze są miejsca.

myślałem, że wielkanoc jest za tydzień, ale przy takim rozje***ym kwietniu to do majówki śmiało a potem można rzeźbić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BMF napisał:

 

@Qcin_69 - nikogo nie ojebiesz na żadnym dealu, ale to alternatywna rzeczywistość, gdzie zawodnicy Utah mogą coś wygrać. :P 

 

c***owy jestem w pisaniu gameplanow wiec choć standardowo wygrałbym draft to dostał potem po jajach z tymi opisami :( 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Przynajmniej będzie miał kto losować:)

Jak coś poproszę #1 pod Jokicia, z marszu będę miał kilka głosów w każdym matchupie chociaż :D 

A Ty @ignazz co taki nieśmiały? Grałeś w to kiedyś z nami chyba :P To samo @kucio

Gram. Tylko nikt nie pytał. Miałem Duncan Dumars ostatnio 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ignazz napisał:

To chodź do simki. Tam tylko cyfry i rzut kostka. 

Nie no, sezonowe fantasy i to w roznych trybach jak roto9 czy h2h czy to w auckji czy snaku mi w pelni styka.

 

Zwlaszcza, ze doceniane sa tam dwa moje ulubione statsy, ktorzy inni olewaja (ft i tov).

 

Chetnie sie za to zglosze tutaj do all time fantasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.