Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, ignazz napisał:

Oczywiście. Ale potencjalni GM tez są gdzieś na płazy. 

akurat pozdrawiam z piwkiem z plaży XD

18 godzin temu, ignazz napisał:

Ludzie latają sobie w różne miejsca a dziś na booking nie ma noclegów na weekend nad Bałtykiem i wyskakują wyniki Słupsk Gdynia Wejherowo 

w Gdynii jest akurat spoko, bo ludzi mało, ale w Gdańsku można pierdolca dostać, zwłaszcza jak ktoś jest wyczulony na maski XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MarcusCamby napisał:

Skąd te zmiany na stanowiskach GMów? Były jakieś rezygnacje?

Kucio postanowił usunąć konto na forum, bo na forum są ponoć jacyś rasiści ;]

 

ps. Nie dawajcie już mu klubu po raz czwarty czy piąty, ok? mówiłem zresztą że tak bedzie prędzej czy później jak dostawał Bulls. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Kucio postanowił usunąć konto na forum, bo na forum są ponoć jacyś rasiści ;]

to akurat prawda, ale z prawactwem jest tak, że ogólnie trzeba pozwolić im się samym zaorać, zazwyczaj szybko to idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Ale wszędzie są jacys rasiści, wiec analogicznie powinien wypowiedzieć umowę o internet :) that’s my point... 

zawsze się trochę gwałci :D znaczy #bluelivesmatter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, january napisał:

Niech ktoś inny tym razem ogarnie arkusz pod głosowanie, bo tam trzeba pozmieniac i te 2 tematy na opisy i głosowanie wraz z szablonem. Ja z telefonu naprawdę nie będę miał jak tego zrobić:) 

Rozpisz mi na priv co trzeba i jak dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tangiers napisał:

Nie wiem co lepsze: staty KATa z RS w opisie bubble games czy temat jego matki. Uczcijmy to minuta ciszy.

Przecież napisałem, że to jego statsy z regulara żebyś nie musiał szukać w bbref. 

A druga kwestia jest istotniejsza niż sądzisz, bo KAT ma u nas etykietkę miękkiej lufy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

Przecież napisałem, że to jego statsy z regulara żebyś nie musiał szukać w bbref. 

A druga kwestia jest istotniejsza niż sądzisz, bo KAT ma u nas etykietkę miękkiej lufy. 

Ale co ty chcesz tutaj bronic, opis dotyczy seeding games, a nie RS. KAT nie zagral w bubble games i tyle.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tangiers napisał:

Ale co ty chcesz tutaj bronic, opis dotyczy seeding games, a nie RS. KAT nie zagral w bubble games i tyle.

No przecież Tobie napisałem w poście, który zresztą cytujesz - żebyś nie musiał wyszukiwać w bbref. :) U nas w bąblu przecież gra. 

9 minut temu, cvbe napisał:

Nie no, o ile ta minuta ciszy i lepsza gra dzięki temu to ostra przeginka, 

Spoko - jeżeli kto tak uważa, nie mam z tym problemu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

Przecież napisałem, że to jego statsy z regulara żebyś nie musiał szukać w bbref. 

A druga kwestia jest istotniejsza niż sądzisz, bo KAT ma u nas etykietkę miękkiej lufy. 

No i właśnie nie widzę KATa przez jego soft jako grającego lepiej w bańce w stylu Nurkicia po śmieci babci. 

Prędzej wyjeżdżającego z bubble, bo musi sobie uporządkować sprawy rodzinne. 

Jakby było nie wiemy, ale zakładanie z góry best case scenario jest strasznie naiwne i chyba masz resztę graczy za idiotów. Te sytuację imo trzeba przemilczeć, bo nie wiemy jakby wpłynęła ma kata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucas napisał:

No i właśnie nie widzę KATa przez jego soft jako grającego lepiej w bańce w stylu Nurkicia po śmieci babci. 

Prędzej wyjeżdżającego z bubble, bo musi sobie uporządkować sprawy rodzinne. 

Jakby było nie wiemy, ale zakładanie z góry best case scenario jest strasznie naiwne i chyba masz resztę graczy za idiotów. Te sytuację imo trzeba przemilczeć, bo nie wiemy jakby wpłynęła ma kata

Nie mam ochoty Lucas ponownie wywarzać otwartych drzwi - sam wymyśliłeś ta teorię i sobie dalej w nią brniesz bez sensu. Oczywiście otrzymujesz obiecany Downvote. 

Weź się najpierw zastanów, czy znasz takie historie z NBA o teoriach, które głosisz. ja tych bzdur już komentować nie zamierzam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Nie mam ochoty Lucas ponownie wywarzać otwartych drzwi - sam wymyśliłeś ta teorię i sobie dalej w nią brniesz bez sensu. Oczywiście otrzymujesz obiecany Downvote. 

Weź się najpierw zastanów, czy znasz takie historie z NBA o teoriach, które głosisz. ja tych bzdur już komentować nie zamierzam. 

Strasznie mnie ten donvote zabolał, ale dobrze że nie zamierzasz więcej komentować swoich wpisów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.