Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro tyle ludzi chce wysoki pick to moze sa takowi co im nie robi roznicy? 

Ja np chetnie bede wybieral od 8-16 a na te manipulacje z shaqiem i lbj rozpierdalajacymi wszystko, az zaluje ze nie jeden i drugi spotkali sie, gdy jeden juz byl daleko po prime, a nie obu w trakcie.

Kobe + shaq > kobe + lbj > lbj + shaq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

@fluber Też zupełnie nie rozumiem.

Różnimy się często, ale to nie ma znaczenia, że oceniam Cię wysoko jako menedżera i byłaby to spora strata dla gry, ale też myślę, że dla Ciebie, bo zrobiłeś coś z niczego i chyba będzie trochę żal to porzucić. Przemyśl to jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Hornets po dwóch trymestrach byli jedną wygraną od ... drugiego seedu w zdecydowanie mocniejszej konferencji.

Czyli odchodzisz z beGM, bo ... nie zgadzasz się z ocenami Twojego teamu w piłkarskim fantasy? :D 

planowalem potraktowac tamto fantasy jako obiektywny test dla moich urojen i dlatego sie zglosilem do tamtego formatu:) trudno obardziej obiektywny test dla moich urojen niz stworzenie teamu ktory oceniaja 2 grupy. jedna grupa daje mi awans w 70% przypadkow, druga w 15% przypadkow a jedyna roznica miedzy nimi to fakt ze pierwsza grupa nie gra ze mna w begm a druga gra:) statystyka nie klamie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

planowalem potraktowac tamto fantasy jako obiektywny test dla moich urojen i dlatego sie zglosilem do tamtego formatu:) trudno obardziej obiektywny test dla moich urojen niz stworzenie teamu ktory oceniaja 2 grupy. jedna grupa daje mi awans w 70% przypadkow, druga w 15% przypadkow a jedyna roznica miedzy nimi to fakt ze pierwsza grupa nie gra ze mna w begm a druga gra:) statystyka nie klamie;)

Za mała próbka 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja różnica średniej ocen to 0,8 między beGM/nie-beGM.

Różnica u Qcina to 0,8.

Różnica u blackmagica to 0,8. 

Różnice 0,4-0,5 to standard (ja, Mentor, hasek, lama, P_M itd).

No i - które wyniki w beGM uznajesz za niesprawiedliwe? Bo ja widzę wyrównane finały '18, playoffy '19 i HCA na czas przerwania sezonu w '20. 

Odchodzisz z beGM, bo wg Ciebie niesprawiedliwie Cię potraktowało w innym fantasy, gdy w beGM ocenia Cię sprawiedliwie. Można i tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BMF napisał:

Twoja różnica średniej ocen to 0,8 między beGM/nie-beGM.

Różnica u Qcina to 0,8.

Różnica u blackmagica to 0,8. 

Różnice 0,4-0,5 to standard (ja, Mentor, hasek, lama, P_M itd).

qcin jest powszechnie lubiany to ma 0.8 wyzej od begm. chciales tym udowodnic jak bardzo begmowcy kieruja sie sympatia lub antypatia w glosowaniu?:)

tam graja 24 osoby i zdecydowanie najwieksze roznice na niekorzysc od begm sa u mnie:) i to w sytuacji kiedy zagralem tam po to zeby sie przekonac czy tak bedzie i podjac na tej podstawie decyzje o dalszej grze:) to jest statystycznie malo prawdopodobne zeby to byl przypadek.

0.8 roznicy to jest 25% maksymalnej mozliwej roznicy. to tak jakby dwie grupy ocenily moj sklad w begm i roznili sie w liczbie wygranych o 20;) szanse na przypadek sa wlasciwie zerowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.