Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

ATF na propsie - zapisuję się jbc :P

tylko maksymalnie uproszczone zasady już po drafcie bo znów to stanie (bez bawienia się w jakieś turbo taktyki itp -> krótki opis JEDNORAZOWY i jazda)

 

najlepszy (i chyba jedyny dokończony) ATF na e-nba był ten piłkarski....bo był prosty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Eld napisał:

Co do tajemniczego pierwszego na liście to się nie wypowiem. Słyszę o nim od pół roku, ale nie nawet nie wiem kto to. Jak miał bym obstawiać to pewnie @mac

Nie wiem kto rozsiewa takie plotki, jednak format gry (a konkretnie sposob wylaniania zwyciezcy) mi wybitnie nie lezy.

Uwielbiam, jak u zwyiezcy decyduja liczby a rola oceny przez ludzi ogrywa marginalna role (stad dla mnie konkurs za trzy >>> konkurs wsadow).

Natomiast, wydaje mi sie, ze jest wielce prawdopodobne, ze to ja jestem autorem terminu beClown i oczywiscie nie ma to jakos negatywnego  wydzwieku, bo dla mnie clown to mocno uniwersalne slowo.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a Ty Camby zamiast się chichotać z boku,mogłbyś udowodnić jak to jest pyknąć misia z Melo na pierwszej opcji ;)

No proszę, ktoś tu próbuje mi wejść na ambicje :P

Ja wiem jak to się skończy. Ja wezmę Carmelo Anthony czy Allena Iversona przed wielkim Brendan Haywood ( pozdro @kucio! ) i się julekstep z Karpiem rzucą, że to cancerzy i c***ograjcy. BMF z Januarym będą wtórować, a moje postanowienie bycia lepszym szlag na miejscu trafi ;)

Ale chętnie będę w jury :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no a jak, trzeba robić frekwencje, ale na post MJ chętni się znajdą szybko ;)

BMF, january, karpik, SlaKB ze znakiem zapytania, julekstep, LBS na razie.

Piszcie na razie tutaj jak ktoś chętny, bez jakiegoś ,,nie mam wiedzy'' skoro to 8-9 ludzi z ostatnich +- 20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, karpik napisał:

@MarcusCamby to już było wielokrotnie powtarzane, że Carmelo jest lepszą pierwszą opcją od Korvera, ale Korver jest lepszym rolesem. Taki stary, a dalej nie umiesz tego zrozumieć

Allen Iverson byłby kotem w każdych warunkach.

Swoją drogą zastanawiam się czy ten system w ogóle wypali. Czy tacy gracze jak Alonzo Mouring i Ben Wallace będą potrafili się przestawić na bycie równie fantastycznymi obrońcami przy obecnych systemach? Koszykówka się za bardzo zmieniła, broni się inaczej, ceni inne skillsety. Ci starzy gracze mogą się okazać zupełnie nieprzydatni, nawet jeśli w swojej erze byli wybitnymi postaciami.

Jakby tak zagrać retro ATF 2000-2009 na starych zasadach, to mogłoby być ciekawie, a tak obawiam się, że najlepszy team będzie ten, który zbuduje na obecnych graczach, bo po prostu ciężko będzie udowodnić, że tamci lepiej będą bronić w nowych systemach. Już nie wspomnę o TS%. Wiadomo, że teraz są wyższe ze względu na lepszą selekcje rzutową.

1 minutę temu, tangiers napisał:

Moge grac, ale licze ze @MarcusCamby rowniez sie zglosi.

Potrzeba chlopcow do bicia.

Tangiers 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Czy tacy gracze jak Alonzo Mouring i Ben Wallace będą potrafili się przestawić na bycie równie fantastycznymi obrońcami przy obecnych systemach?

Ben przecież opierał się na mobilności i atletyźmie. On mógłby dziś bronić 1-5. Alonzo gorzej, ale przecież Gobert czy Embiid też istnieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Koszykówka się za bardzo zmieniła, broni się inaczej, ceni inne skillsety.

Spośród cornerstone'ów tylko Shaq ma jakiś tam znak zapytania (jeżeli chodzi o gości, którzy pójdą w pierwszej rundzie - ale Shaq to unikat w całej historii ligi), a u rolesów pewnie będzie nadreprezentacja rolesów z modern era, ale dlatego, że rolesi obecnie są generalnie lepsi (i jest ich więcej). :) Dlatego właśnie post-Jordan mocno minimalizuje to, o czym piszesz, bo przekładanie jakiegoś Mosesa na obecne postrzeganie koszykówki faktycznie nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MarcusCamby napisał:

Już nie wspomnę o TS%. Wiadomo, że teraz są wyższe ze względu na lepszą selekcje rzutową.

to akurat najprostsze, bo można używać relatywnie do ligi :) skoro nawet DeRozan może mieć pzoytywny to dlaczego floor raiser gat Iversona miałby nie być lekko minusowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.