Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Eld napisał:

Do jutra do północy jest czas na opisy.

Już sobie szykuje tabelkę na karne kut*sy punkty więc żal będziecie mogli mieć tylko do siebie jak na FA będziecie mieć mniejszą liczbę możliwych ofert do złożenia.

Jest 8 opisów.

22 nadal brak. 

Nie strasz, nie strasz bo się ...

Nauczony doświadczeniem masa opisów pojawi się jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Ja swoj wrzucę 

 

Teraz, ignazz napisał:

Ja swój wrzucę 

I będziemy musieli 15 opisów na raz czytać.

A od 14 Grudnia był na to czas. Jedynie @Principe może być usprawiedliwiony bo Boston 28 mecz zagrał wczoraj, że tego nie zrobił. Ale reszta? Już widzę płacz o kiepski bilans.

20 godzin temu, kolader napisał:

Nie strasz, nie strasz bo się ...

Nie straszę a uprzedzam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Eld napisał:

 

I będziemy musieli 15 opisów na raz czytać.

A od 14 Grudnia był na to czas. Jedynie @Principe może być usprawiedliwiony bo Boston 28 mecz zagrał wczoraj, że tego nie zrobił. Ale reszta? Już widzę płacz o kiepski bilans.

Nie straszę a uprzedzam. 

Eld weź tak nie pieprz, bo 14 grudnia to drużyny miały po 24-25 meczy średnio rozegrane, a od momentu gdy większość drużyn skończyła 28 meczy są święta i skoro nawet ja bezdzietny, bez żony wolę spędzać święta z rodziną zamiast rozpisywać zaawansowane statystyki Quinn freakin Cooka, to co dopiero ludzie którzy mają pozakładane rodziny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Tragedia trochę jak dotąd z ilością (CHA, LAL, OKC, DAL, CLE, UTA, ORL, ATL) tego co się w ogóle kwalifikuje jako opis.

Mój jest przecież powyżej minimum i też spełnia normy opisu.

22 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Eld weź tak nie pieprz, bo 14 grudnia to drużyny miały po 24-25 meczy średnio rozegrane, a od momentu gdy większość drużyn skończyła 28 meczy są święta i skoro nawet ja bezdzietny, bez żony wolę spędzać święta z rodziną zamiast rozpisywać zaawansowane statystyki Quinn freakin Cooka, to co dopiero ludzie którzy mają pozakładane rodziny? 

Zwłaszcza, że te opisy nic nie wnoszą do gry. Przykry obowiązek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Zwłaszcza, że te opisy nic nie wnoszą do gry. Przykry obowiązek.

Skoro jako Radny podnosisz taki temat to może pora przedyskutować jakieś zmiany?

Nie obowiązkowy ale na pewno promujący?

Albo skrócić opis do streszczenia: rotacja, nieobecności, proponowany bilans i dlaczego taki a nie inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Zwłaszcza, że te opisy nic nie wnoszą do gry. Przykry obowiązek.

Jak to nic nie wnoszą? Dzięki nim mamy wizję GMa oraz dokonania jego graczy i statsy. W tym trymestrze akurat posiedziałem nad statsami wszystkich, zatem mam jakąś wizję wszystkich drużyn, natomiast opisy i tak powodują, że mogę na poszczególne teamy spojrzeć jeszcze z innej perspektywy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu przypadkach te opisy faktycznie nic nie wnoszą - ktokolwiek zmieni zdanie o Clippers po moim opisie? Please. Po prostu są wygodne dla głosującego, bo nie musi np. sprawdzać statsów jakichś randomów i ma to wszystko w jednym miejscu. Dlatego powinny być obowiązkowe, ale karanie za brak opisu w okresie świątecznym to jest komiczny pomysł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.