Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

To tak nie działa. Metodologie przy głosowaniach są różne, ale najważniejsze by były jednolite dla wszystkich zespołów. Więc ja osobiście nie będę uwzględniał podanych 2-3 bardzo łatwych czyichś terminarzy (gdzie zapewne w następnych trymestrach będzie o tym troszkę ciszej, jak będzie mocniejszy terminarz), bo to zaburzyłoby oceny i narobiło znacznie więcej szkód niż proste dodanie 1W zachodowi i odjęcie 1W wschodowi, ze względu na siłę terminarzy.

O novum 

Teraz, january napisał:

Jakby była podana siła terminarza całej ligi jakoś jak rok temu to najpierw ja, a potem fluber robiliśmy to co innego. Ale nah, nie będę na to iluś h poświęcał już.

Nie musisz ale chyba mogę przy kumulacji zdrowia i łatwego kalendarza wspomnieć o tym 

Czyli co.? Forsujesz teraz jedyna słuszna metodologie.????

Wiec stosuje wspólna metodologie dla wszystkich ekip. Kalendarzem się podpieram. 
najlepsze jest to ze obecnie odmawiacie mi lepszego bilansu ze względu na łatwość kalendarza ale w marcu przeczytam „ pamiętasz Ignas jak pisałeś o łatwym kalendarzu teraz masz trudny to odejmie Tobie 3 W”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To udajesz ze nie widzisz tych słabszych zespołów z jakimi gram seryjnie.

To w jaki sposób dajesz bilanse?

Serio nie ma znaczenia z kim gram?

Nie robisz tego bo ktoś nie zrobił tabelki dla całości?

To ze ktoś nie pisze nic bo ma urazy lub trudny terminarz i jedzie w milczeniu na przeczekanie nie sprawia ze inny gm ma nie podnosić tych samych kwestii które ktoś inny ukrywa. 

Nasza gra jest specyficzna ale kolejny raz milczenie złotem a gdy ktoś podniesie kwestie to tylko mu się dostaje. 

Wykazałem ze 18 gier miałem ze słabszymi ekipami co w tym złego?

Nie muszę przecież wygrywać seryjnie jak leci ale to działa tez w druga stronę ze ktoś lepszy poślizgnie się w San Antonio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz ale o jakim łatwym terminarzu Ty mówisz? Masz 14 meczów z drużynami z PO (8 wyjazdów) + 2 mecze z WAS, którzy na zachodzie też byliby w PO. Owszem, masz sporo łatwych W, ale jednak większość rywali masz dość trudnych. To nie jest terminarz do nabijania zwycięstw. Np druga połowa listopada to @Wolves, @Magic, PTB, @Mavs, @Wiz, @Sixers, @Knicks, LAL, Wolves. No, nie tak sobie wyobrażam łatwy kalendarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to co rok @january wprowadzasz coś nowego co jest poza regulaminowe ale cholernie Twoim lakers służy. 
byla krzywa akcja z siła kalendarza a obecnie mając głównych oponentów na wschodzie w pogoni za HCA już teraz proponujesz uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich wschodnich minus 1 dla zachodu plus 1 

Teraz, karpik napisał:

@ignazz ale o jakim łatwym terminarzu Ty mówisz? Masz 14 meczów z drużynami z PO (8 wyjazdów) + 2 mecze z WAS, którzy na zachodzie też byliby w PO. Owszem, masz sporo łatwych W, ale jednak większość rywali masz dość trudnych. To nie jest terminarz do nabijania zwycięstw. Np druga połowa listopada to @Wolves, @Magic, PTB, @Mavs, @Wiz, @Sixers, @Knicks, LAL, Wolves. No, nie tak sobie wyobrażam łatwy kalendarz.

Nie toczę piany o wygrane wyjazdy z W M W S choć Dallas jest w zasięgu nawet na wyjeździe ale o te 18 gier które wypisałem. Przecież wyjazdy do ptb Memphis i clippers mogę walczyć o wygrana.?

Bilans 14:14 sugeruje ze przegrałem każdy mecz z ekipa z PO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Ze nie wygrałeś każdego meczu z ekipą nie z PO. 

Równa ilość wtop i sukcesów sugeruje ze spurs to zespół z pogranicza PO i loterii a takim zespołem się nie uważam. Tym bardziej grając podobno na łatwiejszym zachodzie 

Dodatkowo wyjątkowo trafiło mi się 10 łatwych spotkań a nie mam w kalendarzu 10 wyjątkowo trudnych @ najwyżej 8 jak wykazuje @karpik

To mimo wszystko mocno przesuwa to fiftyfifty

Przecież nie pisze ze jestem lepszy od lakers czy Bucks. Tylko ze walczę na słabszym zachodzie o jak najwyższy seed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ignazz napisał:

Nie toczę piany o wygrane wyjazdy z W M W S choć Dallas jest w zasięgu nawet na wyjeździe ale o te 18 gier które wypisałem. Przecież wyjazdy do ptb Memphis i clippers mogę walczyć o wygrana.?

Bilans 14:14 sugeruje ze przegrałem każdy mecz z ekipa z PO?

Widzę, że wpisałeś w tej wyliczance 4 mecze spoza T1, co może tłumaczyć gdzie się machnąłeś. W meczach @DAL i @ATL na pewno nie byłeś faworytem.

4 minuty temu, ignazz napisał:

Dodatkowo wyjątkowo trafiło mi się 10 łatwych spotkań a nie mam w kalendarzu 10 wyjątkowo trudnych @ najwyżej 8 jak wykazuje @karpik

Nic takiego nie wykazywałem. Knicks, LAL, @Wolves, @Magic, @Sixers, @Knicks, Lakers, Wolves, @Suns, @Rockets - wszystko b. trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy lakers Denver i rewolucyjnie przemeblowani Wolves. Potem Rakiety także z rewolucja składu spurs Kings suns. Jeżeli przy tych łatwiejszych meczach nie ucieknę konkurencji podnosząc temat teraz to nie zrobię tego tym bardziej później. Gdy przyjdzie gorszy kalendarz i dojdą urazy - chociażby teraz Brogdon i Bertāns 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ignazz napisał:

 

Nasza gra jest specyficzna ale kolejny raz milczenie złotem a gdy ktoś podniesie kwestie to tylko mu się dostaje. 

Wykazałem ze 18 gier miałem ze słabszymi ekipami co w tym złego?

Zgodnie z aktualną tabelą bilansów ja miałem 26 meczów ze słabszymi ekipami w tym trymestrze i dałeś mi 16 wygranych, więc zgodnie z Twoją logiką o jakieś 7 za mało. Chyba, że Twoja logika dotyczy tylko Spurs, a innych drużyn nie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Widzę, że wpisałeś w tej wyliczance 4 mecze spoza T1, co może tłumaczyć gdzie się machnąłeś. W meczach @DAL i @ATL na pewno nie byłeś faworytem.

Nic takiego nie wykazywałem. Knicks, LAL, @Wolves, @Magic, @Sixers, @Knicks, Lakers, Wolves, @Suns, @Rockets - wszystko b. trudne.

Suns gram u siebie a z Dallas bez Zioną i Zacha mogę wygrać. 

1 minutę temu, fluber napisał:

Zgodnie z aktualną tabelą bilansów ja miałem 26 meczów ze słabszymi ekipami w tym trymestrze i dałeś mi 16 wygranych, więc zgodnie z Twoją logiką o jakieś 7 za mało. Chyba, że Twoja logika dotyczy tylko Spurs, a innych drużyn nie:)

Dlatego gdy mi to rozpiszesz poprawie bilans twój kosztem mojego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

a Trej i Ajzak ?

Świetna para. Plus McDermott na skrzydle. Jednak przy kontuzjach Dallas gdzie nie gra Zion Zach Plumlee i nie wiem do końca co gra Zhaire WCS Ojeleye Shamet czy Caboclo brak mi głębi na 48 minut. Kto tam miał jeszcze uraz.?

3 minuty temu, karpik napisał:

image.png.e4714c43a746c2bc4a6354425d70e482.png

Ignazz - dyskutujesz na temat terminarza, którego sam nie znasz? ;)

Przecież to był MC a nie Phoenix. To jak u siebie )))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

 

Dlatego gdy mi to rozpiszesz poprawie bilans twój kosztem mojego. 

 

No przecież cały swój terminarz uzupełniłem w opisie.

Z drużyn, które mają lepszy bilans od mojego ( Bucks, Magic, Raptors, Lakers i Wolves) gram tylko z Lakers i Raptors. po jednym meczu:)

I już nie chodzi o poprawianie bilansów, ale o samą filozofię, bo generalnie na tym Twoim przykładzie wypadam świetnie, a dałeś mi najgorszy bilans ze wszystkich głosujących teamów, co świadczy tylko o tym, że sam tej filozofii nie stosowałeś przy ocenie mojej drużyny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.