Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, eMeS napisał:

I kto tam jest bohaterem bilansu 12-16? Graham, Washington czy łatwy terminarz? :P

To już zapewne opiszą GMowie tych graczy ;) Wg mnie przede wszystkim Graham. Eld tu dostanie za niego jakieś dodatkowe W. Bardzo dobrze gra też Cody Martin.

Mój Cody Zeller spisał się solidnie i co najważniejsze obyło sie u niego bez poważniejszego urazu. Zagrał mi w 25 meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ale sam fakt, że PJ Washingtona ktoś stawia obok Grahama pokazuje, że mała propaganda polishlamy już zbiera owoce ;)

wykonywanie dobrych zagrań i sprawianie, że koledzy są lepsi to też sztuka ;) 

poza tym +5eFG% Grahama z PJem na placu z zadu się nie bierze ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ale sam fakt, że PJ Washingtona ktoś stawia obok Grahama pokazuje, że mała propaganda polishlamy już zbiera owoce ;)

Nawet nie wiedzialem, ze jest u polishlamy. Ja tu serio pytam, bo widzialem ze 2-3 mecze CHA w tym sezonie i jak np. twoja próbka jest powazniejsza to chetnie poslucham przynajmniej na kogo warto zwrocic uwage, zwlaszcza jak jest akurat okazja bo pierwsi skonczyli trymestr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eMeS napisał:

Nawet nie wiedzialem, ze jest u polishlamy. Ja tu serio pytam, bo widzialem ze 2-3 mecze CHA w tym sezonie i jak np. twoja próbka jest powazniejsza to chetnie poslucham przynajmniej na kogo warto zwrocic uwage, zwlaszcza jak jest akurat okazja bo pierwsi skonczyli trymestr

Po za rzecz jasna wspomnianą dwójką, gdzie jednak różnica na korzyść Grahama jest znacząca, co wcale nie umniejsza PJ Washingtona czyli drugiego ojca sukcesu bilansu Hornets, to warto wyróżnić Roziera który przecież bardzo gładko oddał rolę lidera Grahamowi bardzo dobrze prezentując się off ball, a biorąc pod uwagę jego zapowiedzi po ucieczce od Irvinga zapewne spodziewał się innej roli. Mimo to przyjemnie się dostosował.

Zdecydowanie na plus Biyombo ( przypomnę kto zawsze go tutaj najmocniej propsował :P ), a wciąż mimo w adv stats mizernego impactu wyróżniłbym Cody Zellera. Bardzo podoba mi się też Monk. Bardzo inteligenty gracz z dobrym kozłem, potrafiący kreować kolegów. Zupełne przeciwieństwie tego co wchodziło z draftu, gdzie miał być elitarnym strzelcem. Tu go ciągle skuteczność zawodzi, ale mimo to wnosi sporą jakość do drużyny. Bardzo żałuję, że mi go Lucas latem nie sprzedał, bo było blisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Bardzo żałuję, że mi go Lucas latem nie sprzedał, bo było blisko.

No tam, cena która podałem wtedy aktualna jak dobrze kojarzę. 

Monk faktycznie dużo lepiej wygląda. Zwłaszcza w kwestii kreacji. Ot mam trochę bogactwa z Bogdanem i Thybulle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.