Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, polishllama69 napisał:

Z przykrością muszę oświadczyć, że zostałem poddany czarom % i magii wigilli nowego roku a z racji posiadania masy Borisa Diawa w ciele Spud Webba moja noga nie wytrzymała zderzenia z krawężnikiem w śledziarni i zostałem na 2 tygodnie uziemiony w mieszkaniu a pewnie ponad miesiąc też nie będę grał w piłkę ani tracił czasu na trening nóg, więc po namowach i podpuszczeniach mogę jeszcze pozostać GMem Utah jeżeli to akceptujecie.

Dodatkowo jutro powinien zostać ogłoszony trade po all-D gracza zawitającego do mormonistanu

Podeslij swój adres bo coś czuje ze tak za miesiąc znowu możesz wybrzydzać pod nosem. Podjedziemy i polamiemy obie nogi abyś został na dłużej jak w filmie Misery. 
 

A na serio: życzę zdrowia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Wiem ze słaby start rl spurs oraz ulubiony zestaw moich gwiazd nie pozwala Wam dać dobrych bilansów San Antonio ale proszę zwroccie uwagę na kalendarz gdzie grałem w T1:

18 spotkań z ekipami które są raczej słabsze u nas niż w realu co powinienem po części wykorzystać  

Clippers

Golden

Hawks

portland 

Boston bez PG

Mem

Dallas

portland 

Clippers

OKC 

Detroit

cavs 

nets 

clippers

memphis

dallas

Detroit

Golden

dajac mi 15:13 raczej skazujecie mnie na niespodziewana porażki 3/5 u nas słabszymi co oczywiście jest normalne bo to sport tylko ale całkowicie wtedy nie dajecie szans z drużynami równymi lub może i lepszymi  

przeciez z suns kings czy knicks bez Leonarda mogę grać prowadzony przez Brogdona LMA oraz zaskakującego Bertansa Wigginsa i szerokim składem ( częściowo z Collinsem ) odważnie o zwycięstwo  

 

Tymczasem bilans 15:13 pozbywa mnie złudzeń. 

Kalendarz mam dużo łatwiejszy niż rzeczywistość spursowa już przez sam fakt 3 gier z clippers Portland tez ma inaczej sile a Boston trafiłem z Collinsem i bez PG13 

To wyjątkowo miły zestaw był przeciwników 

Jeżeli udało mi się u siebie szarpnąć 5 zwycięstw z ekipami porównywalnymi znaczy ze w wyżej wypisanej liście mam 8 porażek. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Ashigaru napisał:

Mój ułomny opis został wrzucony... Nie ma w sumie co czytać, bo nic sensownego nie napisałem. 

Birch i Labissiere mogli u Ciebie zagrać bardzo dobry trymestr - Paul i Schroeder komuś pod ten kosz musieli przecież dogrywać ;) - ja ich tak właśnie policzyłem. 

14 minut temu, ignazz napisał:

 

dajac mi 15:13 raczej skazujecie mnie na niespodziewana porażkę lub dwie z ekipami u nas słabszymi co oczywiście jest normalne bo to sport tylko ale całkowicie wtedy nie dajecie szans z drużynami równymi lub może i lepszymi  

 

Ignaś, 

ja tak miałem w 2T w tamtym sezonie, gdzie musieli mnie łoić nawet tankerzy wg kilku naszych GMów pomimo kosmicznej gry wtedy KATa i Mitchella ;) 

Ogólnie olewanie terminarza przez część naszych GMów zaburza i wypacza wyniki wg mnie o kilka spotkań +/- co robi tabele bardzo oczywiste i spłyca naszą grę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminarz był czasem eksponowany. Jak lakers na tym korzystali bo każdy pamięta ze był taki rok gdzie lakers mieli najłatwiejszy kalendarz w T1 T2 i T3 

teraz cicho 

Dallas przecież gra bez Doncica a ma kontuzje Ziona i Zacha 

2x Nets czy 2x Pistons oraz 3x Clippers i Memphis oraz 2x Portland to inne ekipy 

A mam tych meczy z 10 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Birch i Labissiere mogli u Ciebie zagrać bardzo dobry trymestr - Paul i Schroeder komuś pod ten kosz musieli przecież dogrywać ;) - ja ich tak właśnie policzyłem. 

Wrzuciłem ich na dużo minut, pewnie zagraliby lepiej z CP3 niż w RL, ale to na pewno nie byłby wielki skok. Poza tym, uczciwie patrząc to 8 zwycięstw to niestety maks na co było stać moją ekipę... Nawet jeśli Skal i Khem zagraliby rewelacyjnie dzięki CP3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:
  • Nuggets: -

@LeweBiodroSmoka zajrzyj tutaj:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1IJtzsgLJJOpjrHWp3_2u6C1qGnf9d2vHrPGSrUKLios/edit#gid=1350479770

Odnajdź kolumnę 'LBS' i dopisz swój bilans oraz koniecznie musisz jeszcze kilka winów i lose rozdysponować bo nawet jak dasz sobie 22-6, to i tak o 8W za mało i o 6L za mało.

Na dole Ci sumuje całość abyś widział. Ma być z głosami na Twoich Nuggets po 420L i 420W. Formuła i tak nie policzy głosów na samych siebie.

@Lucas

podobnie. Masz 8W za mało a 8L za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs są chyba jedynym zespołem, który najwyższy proponowany bilans dostali od samych siebie 🙃 (jeden z GMow dał im ten sam bilans, ale nikt nie dał wyżej niż ich własny gm)

 

@Eld dziękuję. Ogarnę w takim razie wieczorem. Jak na wpisywanie na oko to chyba nieźle mi poszło ;)

Jeśli ktoś ma jakieś obiekcje wobec swojego bilansu to zapraszam do argumentowania. Dopiero ruszyłem z Krakowa, więc do laptopa za kilka godzin usiądę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lucas napisał:

Spurs są chyba jedynym zespołem, który najwyższy proponowany bilans dostali od samych siebie 🙃 (jeden z GMow dał im ten sam bilans, ale nikt nie dał wyżej niż ich własny gm)

 

@Eld dziękuję. Ogarnę w takim razie wieczorem. Jak na wpisywanie na oko to chyba nieźle mi poszło ;)

Jeśli ktoś ma jakieś obiekcje wobec swojego bilansu to zapraszam do argumentowania. Dopiero ruszyłem z Krakowa, więc do laptopa za kilka godzin usiądę :)

Zwróciłem uwagę ze mam bardzo prosty kalendarz i nie widzę możliwości aby wygrać ZERO spotkań z porównywalnymi lub lepszymi ekipami równocześnie wygrywając okolo 15 gier z 18 spotkań z ekipami wyraźnie słabszymi mając 10 spotkań z bottom 5 naszej ligi 

 

28 minut temu, Lucas napisał:

Płacz akurat Ignazza o głosy to najśmieszniejsze co tu widziałem od dawna. 

mnie takie niepatrzenie w kalendarz nie śmieszy 

Dziękuje koledzy Jokicowcy za 14:14 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lucas napisał:

Ignazz uznałes, że Spurs są zespołem o 3W lepszym od Suns, więc nie wiem czy masz tu jakieś moralne prawo do krytykowania innych głosów. U mnie paru W jeszcze brakuje i zostaną wieczorem dodane. 

Kalendarz łatwiejszy. Niespodziewanie dobre zdrowie. Zaskakująco szybko Brogdon wpasowany w nowy system w nowej roli czego spurs brakowało. Mogę tak myśleć. 

Choć skupiłem się na głosach innych i mój bilans wyszedł tak resztowo. 

Dodatkowo Lucas jedyny nasz mecz za dwa był w San Antonio wiec przy wygranej gospodarzy różnica jest 1 meczu. 

Nie jest to jakoś odrealnione jak mam 3x clippers 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.