Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, MarcusCamby napisał:

Zdecydowanie na plus Biyombo ( przypomnę kto zawsze go tutaj najmocniej propsował :P ),

the power of fit ;) 

jeszcze Martin jest fajny, ale póki co mało gra

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Graham zdecydowanie MVP zespołu.

Jeszcze troszkę i mnie do PO jednak wprowadzi.

4 godziny temu, Alonzo napisał:

Wg mnie przede wszystkim Graham. Eld tu dostanie za niego jakieś dodatkowe W. 

Gdyby nie to, że Nurkić ma półtorej nogi a Bagley zagrał jeden mecz to bym się może nawet pobił o jakieś .500, no może 13-15.

Graham już opisany powyżej, SGA się rozwija, OG jak przewidywałem - po odejściu Leonarda wraca do swojego. Powell - również dobrze gra. Całe RL Toronto zresztą mocno in plus na moje.

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Bardzo podoba mi się też Monk. Bardzo inteligenty gracz z dobrym kozłem, potrafiący kreować kolegów. 

https://youtu.be/g2t2qjOh-AE?t=18

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniłem składy w zakładce injuries do końca ( po 10 graczy z każdego teamu). 

Jeżeli pominąłem jakiegoś ważnego zawodnika z rotacji w tej dziesiątce, to proszę sygnalizować. Nie wpisywałem graczy, którzy nie zagrali ani razu w tym trymestrze ( Oladipo, Roberson, Durant, Klay Thompson itd.)

Postaram się codziennie uzupełniać na bieżąco liczbę nieobecności ( nie będę się wgłębiał w przyczyny, jeżeli jest będzie inna niż kontuzja, to proszę o tym informować już w swoich opisach) po 28 meczach dla każdego teamu z RL NBA.

Ponadto będę również liczył ekwiwalent minut, jakie powinny się znaleźć w opisie ( coś o czym już January wspominał, jeżeli gracz opuścił X meczów, to brakujące mpg muszą przeskoczyć na innych graczy).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Uzupełniłem składy w zakładce injuries do końca ( po 10 graczy z każdego teamu). 

Jeżeli pominąłem jakiegoś ważnego zawodnika z rotacji w tej dziesiątce, to proszę sygnalizować. Nie wpisywałem graczy, którzy nie zagrali ani razu w tym trymestrze ( Oladipo, Roberson, Durant, Klay Thompson itd.)

 

Dzięki.

Miałem to dzisiaj kończyć wieczorem akurat a tak to se sziszę i jakiś film odpalę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld

Masz moje pełne poparcie, świetna robota. 

Moja opinia jest podobna do opinii innego GMa (nie pamiętam którego). Rada powinna być już teraz skupiać się na organizacji gry a nie na decydowaniu o jej kształcie, ewentualnie dawać pomysły na lekkie zmiany, które przeglosuje zgromadzenie ogólne Gmów tak jak miało to miejsce w ostatnich dwóch sprawach. 

Powinny być tam osoby, które mogą poświęcić trochę swojego czasu na rzecz gry by dobrze i sprawnie ją prowadzić a nie osoby, które decydują sami o jej kształcie. Decydować powinni wszyscy i zwyczaj głosowań oceniam jak najbardziej na plus. Dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Qcin_69 napisał:

 choć bez zapeszania :D

No ostatnio trochę przywaliłem ( z jakiś tydzień ) w wuja, ale perspektywa połażenia po górach, w taką zajebistą pogodę jakoś wzięła górę nad beGM. Dobre wyciszenie przed Świętami których nie cierpię. 11km w dość ciężkim terenie naprawdę potrafi przefiltrować nie tylko płuca, ale i mózg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld za organizację 5+, rób to dalej.

Ale zgadzam się z Tecu, że rolą rady powinny być kwestie organizacyjne i rozwiązywanie drobnych sporów w sprawach, które są w regulaminie lub które już były omawiane.

Wprowadzanie nowych. rozwiązań, i przede wszystkim ich warunki, powinno być głosowane przez wszystkich.

Dlatego moja rada na przyszłość - zanim zrobisz ankietę niech odbędzie się dyskusja i wypracowane jakieś rozwiązanie, które następnie będzie głosowane. Żeby nie było jak przy trade request, że każdy głosował na swoje wyobrażenie tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Regis napisał:

wypracowane jakieś rozwiązanie, które następnie będzie głosowane. Żeby nie było jak przy trade request, że każdy głosował na swoje wyobrażenie tej opcji.

Dziękuję.

Biorąc pod uwagę to co piszesz Ty ( cytat powyżej )  i ktoś jeszcze - przedłużam głosowanie na spokojnie do niedzieli. Niestety mimo, że głosów zmieniać się w ankiecie nie da ( coś musiałem kliknąć i zablokować taką możliwość ), to przyjmuję deklaracje jak pisałem powyżej. 

Zarys i to chyba nawet dość szczegółowy podałem dwa razy.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ogłoszeń parafialnych:

Decyzją Rady - a przynajmniej jej połowy, tegoroczne terminy T1 po Waszych słusznych uwagach musiały ulec przesunięciu. Tak więc macie +2 dni. Zaraz będę aktualizował daty gdzie trzeba ale opisy będą do 27 Grudnia ( nie do 25 ), głosowanie do 2 Stycznia ( a nie do 31 Grudnia ),okienko do 7 Stycznia ( nie do 5 jak pierwotnie ).

Zadowoleni? Czy jeszcze ktoś ma jakieś uwagi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2019 o 10:19, fluber napisał:

Ponadto będę również liczył ekwiwalent minut, jakie powinny się znaleźć w opisie ( coś o czym już January wspominał, jeżeli gracz opuścił X meczów, to brakujące mpg muszą przeskoczyć na innych graczy).

Mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie było info jak to liczyć? Bo nie mogę teraz znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cvbe napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie było info jak to liczyć? Bo nie mogę teraz znaleźć...

Chyba nie było, liczę to w następujący sposób ( z korzyścią dla GM-ów)

do rozegrania jest 28 ( bo tyle jest meczów) razy 48 ( bo tyle jest minut w każdym meczu razy 5 ( bo tyle jest pozycji na boisku) minut w każdym meczu.

Każda nieobecność startera to dodatkowe 30 minut do uzupełnienia, a każdego rezerwowego 18 minut do uzupełnienia.

W efekcie otrzymuję liczbę minut do uzupełnienia ( większą niż 5x48) i średnią na pozycję ( większą niż 48). Jak uzupełnię dzisiejsze nieobecności, to będę to liczył zespołom, którym już mogę, albo i wszystkim przybliżóną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.