Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

No @Ashigaru muszę ci z całego serca podziękować za tego Moranta :D

Serio ? 
 

Mimo , ze byłem na wagoniku gdzieś os grudnia , to teraz mam sporo wątpliwości :) no ale może to dlatego ze się naoglądałem Treya Burke kilka lat temu 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Qcin_69 napisał:

Serio ? 
 

Mimo , ze byłem na wagoniku gdzieś os grudnia , to teraz mam sporo wątpliwości :) no ale może to dlatego ze się naoglądałem Treya Burke kilka lat temu 

 

 

No serio. Zobacz sobie jak gra to zmienisz zdanie. Syndrom Treya Burkea to poważna choroba :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ozzy110 napisał:

No @Ashigaru muszę ci z całego serca podziękować za tego Moranta :D

Nie ma za co ;) Choć z oceną bym czekał. Pamiętam takiego kozaka jak MCW... Nie wiem co z nim teraz się dzieje... Nie mówie, że z Ja będzie to samo, jednak różnie to bywa. 

Choć wolałbym by się mu udało i przy okazji Tobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Qcin_69 napisał:

Serio ? 
 

Mimo , ze byłem na wagoniku gdzieś os grudnia , to teraz mam sporo wątpliwości :) no ale może to dlatego ze się naoglądałem Treya Burke kilka lat temu 

 

 

Narazie bardzo przyjemnie wygląda. Jego red flag nie są wcale tak ogromne jak mówiło się przed draftem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba będzie odpowiedni temat. Od 18 listopada będę jeździć na delegacje prawdopodobnie do świąt i od nowego roku do skutku (okolice marca wstępnie liczę ale zależy jak zejdzie robota). Chcecie szukać kogoś na moje miejsce czy dacie mi trochę wyrozumiałości? Postaram się ogarniać trochę wcześniej cały temat związany z opisami ale różnie może wychodzić więc wolę na forum publicznym poinformować jaki jest aktualny stan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych i dla tych co mnie punktują od początku.

W temacie:

 

Topic "Historia beGM",  drugie od góry po bilansach @MarcusCamby ) jest historia Free Agency. W latach 2017 i 2018 robił to Tomek.

W tym roku zrobiłem to ja. Brakuje waiversów pewnie ale to można szybko dodać a ja już sił na dziś nie mam.

Miłej lektury.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli przypomnienia w temacie: 

 

 

Drogi GMie w temacie TRADIING BLOCK możesz mieć TYLKO JEDNO ogłoszenie.

 

@SlaKB

Jedno. Nie trzy.

@ignazzteż dwa. Starsze leci na śmietnik.

@ozzy110 wstyd! Radny a też dwa. Jedno o Lee i Metu a drugie o Trentn Jr.

@polishllama69 sztuk dwie.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Eld napisał:

Gwoli przypomnienia w temacie: 

 

 

Drogi GMie w temacie TRADIING BLOCK możesz mieć TYLKO JEDNO ogłoszenie.

 

@SlaKB

Jedno. Nie trzy.

@ignazzteż dwa. Starsze leci na śmietnik.

@ozzy110 wstyd! Radny a też dwa. Jedno o Lee i Metu a drugie o Trentn Jr.

@polishllama69 sztuk dwie.

Już 0 🙅🏻‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Wooden napisał:

Sources say:

Golden State Warriors szukają nowego GMa.

Dotychczasowy menedżer chciał tylko dotrwać do końca offseason, a potem po kontuzji Stepha nie chciał uciekać z chwilowo przeciekającego okrętu, ale podobno w rozmowie prywatnej przyznał że w dłuższym kontakcie z realiami ligi zupełnie się nie odnajduje w tym środowisku.

Informacje płynące ze sztabu świadczą o tym że do momentu znalezienia zastępstwa GM nie chce oddawać klubu w miejsce byle interima i poprowadzi organizację jeszcze tak długo jak będzie to konieczne, mimo dużej determinacji do przejścia na emeryturę i zajęcia się innymi, mniej irytującymi projektami.

To może Wooden tak po męsku się określ jak się zapatrujesz na dalszą grę z Nami.

Wiem z twojego twittera, że lubisz wygrywać, a BeGM to projekt wymagający cierpliwości. Prowadziłeś tu dobre dyskusje, ale widać brak Ci motywacji do zbudowania długotrwałego projektu. No niestety to nie jest tak jak tam u Was na twitterze, że jeden gorszy sezon, a potem wciskasz reset i sobie wybieracie od nowa. Tu trzeba mozolnej pracy jak w prawdziwym życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

To może Wooden tak po męsku się określ jak się zapatrujesz na dalszą grę z Nami.

Wiem z twojego twittera, że lubisz wygrywać, a BeGM to projekt wymagający cierpliwości. Prowadziłeś tu dobre dyskusje, ale widać brak Ci motywacji do zbudowania długotrwałego projektu. No niestety to nie jest tak jak tam u Was na twitterze, że jeden gorszy sezon, a potem wciskasz reset i sobie wybieracie od nowa. Tu trzeba mozolnej pracy jak w prawdziwym życiu.

Nie pierdol mi o Twitterze bo to nie o to chodzi - mój ulubiony format fantasy to ligi dwunastyczne z własnym CBA. Tylko dlatego dałem się na to namówić.

Tutaj kompletnie mnie nie grzeją te dyskusje, potwornie irytują rozmowy na wyższym poziomie abstrakcji, nawet ostatni post w power rankingu Jaśka o Dedmonie na który przypadkiem wpadłem bo nie chce mi się czytać 90% dyskusji ale czasem zerknę na ostatni post, ten jego tekst mimo że sensowny i z humorem mnie tylko zirytował na zasadzie "skoro się nie łapie do składu w gównie to jak przy Jamesie miałby być dobry co to za robienie z ludzi debili".

Generalnie siedzę bardzo głęboko, jak większość tutaj, w zaawansowanej analityce, oglądam po trzy mecze dziennie itd ale tu dyskusje są oparte o jakieś dane wyciągnięte z najgłębszej czeluści stats.nba.com czy innego 538 a potem w playoffach decyduje forma najlepszego gracza.

Patrzenie na liczby w przypadku lineupów i graczy którzy w życiu ze sobą niż grali ma bardzo ograniczony sens i ludzie z NBA, analitycy, będą to podkreślali na każdym kroku.

Z drugiej strony bezsensownym pi****leniem pod publiczke da się tu wymusić prawie wszystko w glosowaniach.

Nie wiem czego się spodziewałem dokładnie dołączając tutaj ale to jest po prostu jakiś wyższy poziom abstrakcji na który pewnie jeszcze nie jestem gotowy w swojej przygodzie z NBA. Nigdy nie byłem wielkim fanem RPG granych z Mistrzami Gry itd a to jest dokładnie taka zabawa tyle że w NBA i udająca coś więcej niż jest w rzeczywistości.

To o co się tu ludzie kłócą i obrażają tez jest dosc absurdalne.

Nie czuję tego i moje wejścia na forum to mieszanina nudy irytacji i poczucia marnowania czasu.

Bardzo żałuję że Curry się połamał przez co jest teraz pi****lenie o nieumiejętności budowania long term itd ale sam wiesz ze już latem kiedy Warriors wyglądali na kontendera pisałem na priv ze zbuduje skład i nara bo mnie to totalnie nie grzeje. Zacząłem ten trymestr żeby chociaż zamknąć rok w tej zabawie ale w międzyczasie ogarnąłem ze ani mnie to nie cieszy ani nie będzie mi się chciało choćby słowa opisu po 1Q napisać. Nie przez to że Warriors są słabi ale jak mam walnąć rozprawkę o NBA to wolę to zrobić o prawdziwej lidze z wynagrodzeniem a nie o RPG NBA z irytacja.

Mam nadzieję że rozumiecie. Nikogo nie chce tu obrazić,  przykro mi ze wyszło tak że odchodzę w dołku drużyny, ale nie będę się męczył rok żeby odejść po sezonie. To nie dla mnie po prostu :) 

(bo to nie jest mozolna praca jak w prawdziwym życiu, ta gra jest od niej jak najdalsza)

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem, lepiej było napisać, że po prostu rezygnujesz, ta laurka, która wystawiłeś tutaj wszystkim piszącym jest niesprawiedliwa, jebnęliśmy tutaj już ze sto tysięcy postów, to, że Tobie się nie podoba, to akurat Twoje prawo, ale właśnie odchodzisz zostawiajac team w totalnej rozsypce, takie argumenty w tej sytuacji są mało przyjemne, dziwne, że nie napisałes tego po wygraniu Misia

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.