Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BMF napisał:

W wielu przypadkach te opisy faktycznie nic nie wnoszą - ktokolwiek zmieni zdanie o Clippers po moim opisie? Please. Po prostu są wygodne dla głosującego, bo nie musi np. sprawdzać statsów jakichś randomów i ma to wszystko w jednym miejscu. Dlatego powinny być obowiązkowe, ale karanie za brak opisu w okresie świątecznym to jest komiczny pomysł. 

Głównie ze względu na przytaczane statystyki, opisy są niezwykle przydatne przed głosowaniem, bo czasami gracze uciekają z radaru.

Wiadomo, że nie zrobią rewolucji w głowie głosującego, ale nawet ze 2-3 winy więcej lub mniej może taki opis zrobić.

Być może lepiej by było, żeby ustalić długości trymestrów pod daty, a nie odwrotnie ( bo ten pierwszy trymestr zawsze będzie przecież wypadał w okresie świąteczno-noworocznym). Na pewno zostawiłbym kary, bo skoro są teamy, które mogą stracić winy, bo zrobiły opis ( to co @january wspomniał) , to nie wiem, czemu mielibyśmy nie karać tych, którzy go nie zrobili. Jakieś minimum w postaci chociaż statystyk rotacji powinno być wymagane.

Inna sprawa to forma kary. Może powinniśmy zastanowić się nad przesunięciem w dół najbliższego picku w 1 rundzie draftu takiej drużyny (kasowanymi przy zmianie GM-a), tak jak często dzieje się w keeperach fantasy przy niedogranych meczach, zamiast karać jakimiś punktami karnymi, które mają bardzo niewielki wpływ na cokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** niedosc że święta to jeszcze trochę kwestii prywatnych i mógłbym na szybko coś skleić, ale nie czuje się wystarczająco na siłach. 

Także przepraszam za brak opisu, bo zawsze podkreślałam jak są ważne, ale no nie byłem w stanie przygotować niczego sensownego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka strategia będzie lepsza ? 

- zaglosowanie jutro na pałę po tym co jest

- zagłosowanie pod wpływem % po 3-dniowym sylwestrze 

pytam serio, bo się nieco wkurwiłem tym, że spiąłem dupsko i pisałem to chociaż powinienem mieć to w dupie z racji odejścia ze stanowiska

 

a tutaj widzę, że połowa nie respektuje tego, chociaż z tego co kojarzę to takie propozycje z wydłużeniem czasu na opisy padały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby @Alonzo dzięki za wpisanie w tabelkę bilansów, ale nie zdziwcie się że Wam się końcowe cyfry W/L zmieniły jak spojrzycie raz jeszcze. Niestety ktoś usunął stare formuły, ktoś inny wrzucił nowe które to niestety doliczały głosy na samych siebie i teraz każdego muszę ręcznie edytować.

Stąd raz jeszcze. Jak czegoś nie jesteś pewien czy umiesz zrobić w naszym pliku, to nie rób a napisz mi PM. Można próbować też do @ozzy110 ale jego gdzieś wciągnęło. Oczywiście przepisanie swoich bilansów z postu do tabelki jest jak najbardziej mile widziane przeze mnie bo wtedy mi tylko zostaje poprawienie formuły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

@MarcusCamby @Alonzo dzięki za wpisanie w tabelkę bilansów, ale nie zdziwcie się że Wam się końcowe cyfry W/L zmieniły jak spojrzycie raz jeszcze. Niestety ktoś usunął stare formuły, ktoś inny wrzucił nowe które to niestety doliczały głosy na samych siebie i teraz każdego muszę ręcznie edytować.

Stąd raz jeszcze. Jak czegoś nie jesteś pewien czy umiesz zrobić w naszym pliku, to nie rób a napisz mi PM. Można próbować też do @ozzy110 ale jego gdzieś wciągnęło. Oczywiście przepisanie swoich bilansów z postu do tabelki jest jak najbardziej mile widziane przeze mnie bo wtedy mi tylko zostaje poprawienie formuły. 

Ja zrobiłem tylko poprawkę, by liczył sumę W/L jako wartość do 28, bo było do 27.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.