Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Jak coś to mogę z kimś współzająć się na chwilę PTB. Chyba nie za bardzo mamy tam jakieś zbieżne interesy. 

lepiej ktoś z przeciwnej kofnerencji

 

jest sporo różnych fantasy na forum, jak ktoś ma czas to możę założyć parę tematów lub napisać postów, ctrl c, ctrl v 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mam siły się prosić ludzi, którym się nawet nie chcę k**** napisać "Nie, dziękuje za zainteresowanie". Jeden Zalias tak napisał, reszta to wielcy Panowie...TFU!

 

SlaKB prowadzi zabawę, ma tam paru aktywnych graczy jak piotreksuper, mógłby zagadać...

Akurat aktywność to u nas spory problem, jedynie kilku userow jest aktywnych, ale własne z tymi aktywnymi zagadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę mieć prośbę o wrzucenie Beverleya do mojego składu i wyrzucenie Paytona i Holmesa? Z telefonu wciąż nie mogę. Z góry dziękuję.

 

Ktoś już Ci to wcześniej musiał zrobić, bo wszystko się zgadza. 

 

Pewnie Camby przy weryfikacji wstępu do FA

 

Jak coś to masz  $ 41 978 827 do wydania 

No Panowie, prosiłem. Założyłem temat z tagiem [TYLKO PROPOZYCJE] żeby tam nic nie pisać, ani nie opiniować. Zaznaczyłem to nawet na wstępie. Jeśli nie zrobimy tam syfu, to automatycznie tworzy się tam taki pręgierz, gdzie każdy może szybko zajrzeć i zobaczyć, czy były jakieś propozycje i czy coś wprowadzono nowego.

 

Wspierać można:

 

a) duchowo - lajkiem

B) w temacie "dyskuja o regulaminie"

 

Szydzić  lekko też mozna Hurd, ale w innym temacie do ... aj aj aj. 

 

Jak coś, to wystarczy kliknąć w lewym górnym oknie okna odpowiedzi taki przełącznik (obok "gumki", nad boldem) zmienia się format na BBCcode i kopiujemy wszystko. Wklejamy w nowym temacie i jest post z powiadomieniem dla cytowanego. 

 

Ładnie proszę o usunięcie postów Hurd i SlaKB i przeniesienie ich ewentualne do Dyskusji o regulaminie czy też tu. 

 

Dziekuje z góry :D 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na co teraz czekamy, kiedy rusza druga tura bo już się zawiesiłem i nie chcę nic przegapić?

 

Otto zmatchowany to teraz co - decyzja ws. Reddicka? 

 

Redicka możesz sobie brać, umowa anulowana.

 

Nie ma GMa dla Wizards Portland :D, ani decyzji co do jakiegoś nadzoru kolegialnego

 

Jak coś, to dla ogółu, to January na PW mi BTW potwierdził, że 5 miejsc na FA od 3 tury jest okej, co zaznaczyłem w moim temacie zielonym kolorem. :smile: 

 

Dla LAFa i LBS chyba. Zabierzcie swoje posty z tamtego tematu, gdzie wyraźnie prosiłem, o ich brak. Dla porządku.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się zraził tymi wszystkimi kłótniami, które tu ostatnio były i rozmnażaniem się tematów jak grzyby po deszczu

 

jedno jest pewne - grze nie zagraża śmierć z powodu braku zainteresowania, ale z powodu wielkiego chaosu i burdelu w zasadach

 

musimy to przez wakacje rozwiązać, ta propozycja board of governors nie jest głupia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to najlepiej by było też mieć jakiegoś stałego komisza spoza gry, może by się jacyś chętni znaleźli

 

bo wiecie czy to january czy grupa 6 gmów to cały czas mamy trochę konflikt interesów

 

bo w tej chwili Magic Johnson zawetował deal Roca Diversa, ale co będzie jak przyjdzie potrzeba zawetowania deala Magica Johnsona :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to najlepiej by było też mieć jakiegoś stałego komisza spoza gry, może by się jacyś chętni znaleźli

 

bo wiecie czy to january czy grupa 6 gmów to cały czas mamy trochę konflikt interesów

 

bo w tej chwili Magic Johnson zawetował deal Roca Diversa, ale co będzie jak przyjdzie potrzeba zawetowania deala Magica Johnsona :) ?

Ja jak zrezygnuje z prowadzenia Bucks (trochę o tym myślę) to może przyjąłbym taką ciepłą posadkę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja panowie bym z tym się wstrzymał, bo też być może po FA zdecyduje sie opuścić stanowisko w Bulls (ale nie zrobie tego z dnia na dzien i na pewno przeprowadze drużyne przez FA) bo zaczynam niedługo nową pracę a do tego w tym semestrze mam obrone inżynierki, więc nie wiem czy bede mial dalej czas. Ale o tym jeszcze powiem, na razie sam nie wiem jak to bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.