Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Nope. Nie było kryzysów przywództwa dopóki pewna część userów brutalnie mówiąc nie zaczęła się wpierdalać gdzie nie trzeba i próbować mego autorytetu obniżać. Wcześniej jak ktoś miał pytania dot regulaminu to pisał PM i była odp i tyle. 

 

 

 

to regulamin ma być dostępny na pm i trzeba tam składać wniosek o oficjalną wykładnię zasad, których nie ma w publicznym miejscu? no proszę Cię...

 

co do drugiej tury to ja nie widzę sensu rozciągania tego do końca lipca a całego FA do września i tak aż do porzygu - do tej pory wszyscy się potrafili zmobilizować, więc dlaczego ma być problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, że tyle czasu spędzasz nad grą, a zaniedbałeś od cholery "tak, może być" i teraz każesz sobie szukać w iluś tam set stronach tematów. [tak, edycja posta to ciekawe narzędzie, ale mogłeś zostawić, że jak ktoś chce to sobie znajdzie, wyglądało bardzo ładnie]

 

No k****, czy Ty mówisz poważnie? 

 

I dalej nie rozumiesz o co chodzi z tym konfliktem interesów. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że zadawanie pytań służy rozwojowi gry. Zobacz jak np. rozwinął się twój projekt po paru wytknięniach nieścisłości. Wystarczy porównać pierwszy projekt z tym, który nazwaliśmy oficjalny. Przepaść. Nie byłoby tego, gdybyśmy nie drążyli tematu i nie punktowali błędów.

 

I chociaż projekt BeGM jest w pełni twój, jesteś głównym zarządcą, pomysłodawcą zabawy, to przecież sam za nasz wkład zaprosiłeś Nas do dyskusji i ta wielodniowa i wielogodzinna dyskusja doprowadziła Ciebie do powstania tego projektu podatkowego, nieprawdaż?

 

Nie wiem czemu zadawanie pytań uważasz za podważanie twojej wielkości. Mi osobiście jest przykro, że sprowadzasz mnie do jakiejś grupy buntu, gdy jedyne co miałem na celu to poprawę gry i myślę, że zrobiłem sporo by ułatwić pracę Tobie oraz innym współgraczom.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3.2 Sugestie nt tego, że działałem z konfliktem interesów korzystnie dla siebie (co błyskawicznie wyjaśnione wyżej zostało)?

3.3 A co ma do decyzyjności kwestia nie spisanie czegoś? Jak ktoś ma chęć to niech teraz skrobie cały regulamin (w sensie taki jaki jest w NBA niech ładnie przepisze). Zmiany były wypisane i wcale nie było ich zbyt wiele. A dopytać zawsze mnie można na priv, setki wiadomości takich wysłałem.

3.4 Nie zamierzam wchodzić nt kto tu logicznie niby myślał, bo kilka debilnych propozycji padło już i nawet cieszyło się jakimś tam poparciem pojedynczych osob, więc niedobrze mi się robi jak pomyślę, że mogło by to zostać jakoś dziwnie przegłosowane i zniszczyć grę, której poświęciłem tyle czasu. Sorry.

 

 

Nikt tego nie sugeruje, napisałem wyraźnie, że oceniam Twoje działania jako obiektywne. Ale to nie ma nic do rzeczy, bo konflikt interesów to określony stan faktyczny, który wynika z tej podwójnej funkcji

 

Rywalizujesz z drużyną LA Clippers o miejsce w playoffs a jednocześnie chcesz podejmować decyzje dotyczące kontraktów tej drużyny? I nikt nie mówi, że anulowanie kontraktu Reddicka nie było słuszne - wręcz przeciwnie wszyscy się tego domagali. Ale  to nie ma niestety znaczenia, bo można być wzorem wszystkich cnót, ale jednocześnie działać w warunkach konflikt interesów - tutaj nie liczy się czyjaś motywacja, ale postrzeganie przez otoczenie i choćby znikome prawdopodobieństwo, że czyjeś decyzje mogą nie być w 100% obiektywne.

 

A o tych "debilnych propozycjach niszczących grę" to chętnie posłucham z uzasadnieniem - które to propozycje i dlaczego miały zniszczyć grę?

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby wreszcie przestać zmieniać pensje Currego?

Bo nie chce mi się za każdym razem sprawdzać ile tam jest dokładnie po 18 mln. 

Jeżeli nie jest to Camby liczący coś tam po coś tam, to proszę zająć się swoim rosterem.

Nic nie ruszyłem, u mnie były cap holdy.

 

Jak ktoś zepsuł tabelkę to

Wpierdol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie popatrzyłem na rostery i niestety nie wiem czy jest sens budować super team skoro najbliżej byłem zbudowania zespołu który podjął by wyzwanie GSW. Gdyby Redick został wyglądało by to tak :

 

Paul - Curry

Obrona : Paul

Atak:Curry

 

J.J.Redick - Bradley

Obrona:Bradley

Atak:J.J.Redick

 

Carmelo Anthony - Crowder

Atak:Melo

Obrona:Crowder

 

Blake Griffin - Kevin Durant

Atak:Durant

Obrona:Griffin

 

DeAndre Jordan - Green

Atak:Green

Obrona:Remis

 

Łącznie : 5:6 dla GSW czyli minimalnie byli by lepsi ale można by urwać im co najmniej trzy mecze a może nawet wygrać serię.

 

https://www.youtube.com/watch?v=hspNaoxzNbs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laf ten zestaw emerytow nie ma podjazdu do aktualnych gsw. Sorry ale taki mamy klimat. Ten superteam to chyba u Ciebie na papietze. Melo na trojke za wolny juz jest. Curry w zyciu nie krylby cp3, tylko robilby Bradley. Nie zmieniaj nic co nie jest zwiazane z Twoja ekipa bo troche nie ogarniasz z capholdami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tylko chciałbym zwrócić uwagę, że nie ma się co zapędzać też tak.

 

W Spurs Dragić jest mega upgradem nad Parkerem, zwłaszcza pod kątem rzutu, ale i obrony też. Na dwójce Ignazz wciąż ma Dannego Greena, który co prawda piłki za dobrze nie klepie, ale i tak dla niego na to czasu nie starczy. Bardzo solidna trójeczka i defensywny szczyt ligi. Taki backourt Dragić - Green naprawdę mógłby być zmorą niejednej drużyny. 

 

Kawhi już w tamtym sezonie doczłapał się - po części z konieczności - na podobnym poziom jak Durant, LeBron, Curry. Znając jego, to nadchodzące rozgrywki pokażą nam, że można się jeszcze dalej rozwijać. Więc wydaje mi się, że w ewentualnym zestawieniu Clippers - Spurs to ci drudzy będą mieli najlepszego gracza na parkiecie.  Gdyby Ignazz zostawił Wade'a i Gasola to byłby spalony w przedbiegach, ale sprytnie ich podrzucił kuciowi i wziął sobie DH. Ten superman, w moich oczach, pozwala na zniwelowanie tego, co zawsze Spurs bolało w starciach z LAC, czyli brak atletycznego kolesia pod koszem. Bo choć Duncan potrafił tuż przed 39 urodzinami szkolić Blake'a i DAJ w ataku to jednak w obronie mniejsza mobilność dawała się we znaki. 

 

I kluczowa, według mnie, kwestia na nadchodzący sezon dla Ignazza - podejście LMA. Wydaje mi się, że przy takim przewietrzeniu Spurs i kontuzji Parkera Aldridge załapie się na 20 ppg. Wiem, że niby mu się nie podoba i chce odejść, ALE nie widzę dla niego rynku zbytu. Transakcji, która zadowoli obie strony. No chyba że będą juz musieli go wypychać na siłę. Jeśli nie to w interesie Lamarcusa jest wykorzystanie tego, że będzie ich tylko dwóch do rzutu (Kawhi i on) i nabicie cyferek. Latem 2018 może wtedy wyoptować i poszukać solidnych pieniędzy na wolnym rynku. Jeśli będzie się dąsał jak baba to żadna kasa się nie pojawi, a on będzie musiał kolejny sezon kisić się gdzieś, gdzie mu się nie podoba. (WTF, btw) I tak będzie zmuszony zagrać jeden sezon na pełnych obrotach, a w 2019 będzie rok starszy, kto wie jak ze zdrowiem, kto wie jak będzie wyglądal roster Spurs. Może spadnie na 3 opcje i nie wykręci więcej niż 15ppg? Za duże ryzyko imho. Jeśli zostanie to będzie zmuszony dać z siebie wszystko.

 

o ławce nie wspominam nawet, bo tu jest, a tam nie ma :D 

 

Wiele będzie zależało od sezonu przecież, a tu już jest tworzona jakaś alternatywna rzeczywistość, gdzie ktoś jest już w CF, wygrywa CF i pewnie nawet wygrywa w finałach z LeBronem. Calma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Tomek przecież jasne jest, że Ball z miejsca będzie AllStarem i Bulls w tym CF będą, więc prawda jest taka, że poszkujemy 3 pozostałych. ;)

 

Atak serio to za wcześnie na cokolwiek. Składy się pozmieniały i u nas i w nba, różnie może być za rok.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę ze lma obecnie nie ma wartości jaka posiadał przechodząc z PTB.

 

nie można zaklinać rzeczywistości ale można wsłuchać się w potrzeby swoich graczy i starać się ich obudować lepiej niż w rzeczywistości.

 

W spurs w realu główne bolączki to:

 

Coraz słabszy i mniej penetrujący a do tego bardzo słabo broniący i mizernie kreujący innych Parker.

 

U mnie aby rozwiązać wszystkie 4 wady pojawił się Dragic.

 

Z marszu poprawia mi Dragic zarówno leonarda bo ten w rzeczywistości ma za dużo zadań w ataku i na rozegraniu.

Dragic to mi zmienia bo uwalnia leonarda który znowu więcej może dać w obronie

 

Poprawia mi on także lma bo go po prostu dużo lepiej kreuje nuz Oarker a mając doskonały rzut za 3 robi tez lepszy space.

 

Lma nigdy nue chciał grać pod koszem i stad dostał aby się czuł dobrze w klubie howarda do malowania się pod koszem.

 

Lma ma taki zasięg rzutu ze nie przeszkadza mu gra z howardem który spełnia bardzo ważne wypełnieniem w składzie. Zbiórki.

 

Tu Gasol i Dedmon są w realu o wiele gorsi.

 

Mam także w końcu shotblickera z prawdziwego zdarzenia.

 

Dodam ze cała moja ławka doskonale broni poza bellinelim którego jednak bardzo potrzebowałem tak jak spurs w 2014 roku.

 

S5 to każdy dobry obrońca z opcjami wymiany słabego w ataku greena naofemsywna opcje.

 

Goran Dragic w spurs to doskonały fit a w porównaniu do oddanej pary Parker manu No brainer.

 

Howard ma swoje grzechy ale to mój 4-5 opcja ataku i podstawowy zbierający i blokujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.