Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

I to właśnie jest problem decyzyjności, gdy więcej niż jedna osoba to robi (nie licząc doradzania, pomocy co zawsze ceniłem i za co dziękowałem) = trzymanie za mordy zabawy wymknęło się spod kontroli.

 

 

Co do tego masz rację, w tej chwili się to rozlazło strasznie - ale nie widzę tutaj na dłuższą metę innej opcji jak komisz spoza gry albo to co proponował palnik z tą całą radą narodową ;)

 

Bo ten "kryzys przywództwa", który obserwujemy to m. in. wynik tego, że jesteś komisarzem-GM i siłą rzeczy to obniża Twój autorytet jako komisza. Osobną kwestią jest zaś to, że najwyraźniej nie masz czasu wszystkich rzeczy dopilnować [co nie jest dziwne mając na uwadze jak się to rozrosło i ile jest problemów] i regulamin leży odłogiem, a wiele rzeczy jest niejasnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę bysmy skończyli FA, zrekrutowali nowego GMa(póki co nie trzeba bo pomysł Tomka jst dobry) - to wszyscy mogą zrobić 

 

a po FA, na wkaacjach dopracowali lub Janek dopracował regulamin i te wszystkie luki które są 

 

teraz nie ma co strzępić ryja

 

idźmy dalej bo to się rozłazi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę bysmy skończyli FA, zrekrutowali nowego GMa(póki co nie trzeba bo pomysł Tomka jst dobry) - to wszyscy mogą zrobić 

 

a po FA, na wkaacjach dopracowali lub Janek dopracował regulamin i te wszystkie luki które są 

 

teraz nie ma co strzępić ryja

 

idźmy dalej bo to się rozłazi

 

No to był pomysł, żeby iść dalej. Ale January chce poświęcać na każdą turę 2 tygodnie, co wydaje mi się zabije cała frajdę i będziemy tym rzygać do września. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie? To przesada. Można się spokojnie w tydzień wyrobić

 

Mi tego nie mów. Ja tam przed I rundą z Cambym proponowałem podział 3 dni na oferty 4 na głos i dużo osób się zgodziło i nie miało problemów. Nawet to ogłaszałem, bo byłem przekonany, że taki model przyjęliśmy - nie było protestów. I January wyskoczył z tydzień/tydzień wtedy, kiedy w I rundzie wszyscy zagłosowali w 2 dni praktycznie. 

 

Pierwsza runda pokazała, że tak naprawdę wystarczyłoby nam ze 3-4 dni. A tydzień to powinien być luksus. 

 

Mam duży ruch w 2 i 3 turze, tam zaczyna się moja zabawa, ale w takim systemie to już mi sie odechciało na starcie. 

 

January?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej jedziemy z tematem bo uśniemy - niech się tylko GM Blazers oficjalnie zamelduje i np. do poniedziałku godz. 20.00 nie damy rady złożyć tych ofert?

 

btw tak na marginesie - nie róbmy już deadline'ów na północ żeby Julka nie zamęczyć i siebie przy okazji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej jedziemy z tematem bo uśniemy - niech się tylko GM Blazers oficjalnie zamelduje i np. do poniedziałku godz. 20.00 nie damy rady złożyć tych ofert?

 

btw tak na marginesie - nie róbmy już deadline'ów na północ żeby Julka nie zamęczyć i siebie przy okazji ;)

 

2 punkt +1. Więc może po prosu go zapytać, o której mu taki deadline pasuje, żeby miał chwilę na ogarnięcie i wrzucenie tego nam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań się czaić, tylko się zgłoś do zabawy ;)

koladera mogę polecić, aktywny gracz. ;)

 

I szkoda, że Ice zrezygnował bo też należy do aktywnych, ale skoro nie czuł się na siłach to nie ma co go zmuszać.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej jedziemy z tematem bo uśniemy - niech się tylko GM Blazers oficjalnie zamelduje i np. do poniedziałku godz. 20.00 nie damy rady złożyć tych ofert?

 

btw tak na marginesie - nie róbmy już deadline'ów na północ żeby Julka nie zamęczyć i siebie przy okazji ;)

 

Julek i tak zawsze jest o północy, więc chyba to jego normalna pora dnia. Podobnie LBS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julek i tak zawsze jest o północy, więc chyba to jego normalna pora dnia. Podobnie LBS.

 

no ok to chociaż żeby siebie nie zamęczyć, bo później są emocje i zamiast spania siedzenie na komie do 2-3 w nocy i obliczanie swoich szans na wygranie ;)

 

np. godz. 22.00 deadline, godz. 23.00 publikacja ofert by było spoko

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam właśnie od kilku dni całą tą zabawę ale straszny pierdolnik macie. Poza tym ni w ząb nie ogarniam zasad budżetu. 

 

Zasady budżetu na bieżąco tłumaczymy według potrzeb. Ja sam zaczynałem z zerową wiedzą, a teraz już wydaje się to dość jasne. Wystarczy zrozumieć 2-3 podstawowe zasady, a jak coś, zawsze służymy pomocą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady budżetu na bieżąco tłumaczymy według potrzeb. Ja sam zaczynałem z zerową wiedzą, a teraz już wydaje się to dość jasne. Wystarczy zrozumieć 2-3 podstawowe zasady, a jak coś, zawsze służymy pomocą ;)

 

To jak ktoś zostanie moim senseiem to mógłbym się spróbować zawitać do Brazzers :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nope. Nie było kryzysów przywództwa dopóki pewna część userów brutalnie mówiąc nie zaczęła się wpierdalać gdzie nie trzeba i próbować mego autorytetu obniżać. Wcześniej jak ktoś miał pytania dot regulaminu to pisał PM i była odp i tyle. 

 

Czy pamiętasz jeszcze jakie było jedno z głównych założeń tej zabawy? Że GM nie musi siedzieć ustawicznie na forum, bo ma mieć fun z gry. Fajnie, że masz czas teraz 24/7, ale jesteś pewien że wszyscy GMowie tak mają? Dla mnie runda mogłaby trwać i pół dnia żaden problem, ale myślę o wszystkich.

 

Jesteś w stanie zagwarantować, że wszyscy się wyrobią z składaniem ofert jak terminarz zostanie skrócony do 2-3 dni? A FA jest przecież absolutnie kluczowe.

Sytuacja ciężka w Blazers, powodzenia skoro SlaKB Cię poleca to nie ma problemu z kandydaturą ;-)

 

Ja mam zagwarantować? Jest 21 wiek. 3 dni i 3 nazwiska w wysłane w PM. Szanujmy się. 

 

Generalnie to pierwsza runda pokazała, że model 3/4 ma jak najbardziej rację bytu. A problemu z jakimś gwarancjami by w ogóle nie było, gdyby tury były od początku rozpisane z obligatoryjnymi datami, ale to ja się nie wpierdalam gdzie nie trzeba nie. 

 

Powiem wprost, January. Wydaje mi się, że bardzo kurczowo trzymasz się tego, żeby wszystko działo się tylko tak, jak Ty sobie wyobrażasz. Zarówno w ramach zasad ( co jestem w stanie zrozumieć) jak i wyników głosowań (co już pokazałeś swoimi kilkoma wypowiedziami).

 

Musisz zrozumieć, że jak ktoś pisze o konflikcie interesów i komiszu z zewnątrz to nie oznacza, że krytkuje Ciebie.  A Ty od razu tak to odbierasz, jako atak na jakiś swój autorytet. Bardzo mocne słowo jak na zabawę internetową. Oznacza to, że jak najbardziej racjonalnie, wskazuje na pewien konflikt interesów W KTÓRYM Z DEFINICJI WSZYSCY SIĘ TU ZNAJDUJEMY. A Ty zbywasz to mówiąc "nie, kłamiesz. Nie ma. Co źle robię?". Gdzie wcale nie chodzi o to, że coś źle robisz, tylko to jest przyszłościowe, logiczne myślenie. I tak odbierasz 3/4 wskazówek, że coś gdzieś jest niejasne, czegoś brakuje, albo że nie masz czasu i wiele spraw pozostaje zaniedbanych przez to, że wszystko chcesz sam. To nie są zarzuty przecież.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.