Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli CBA zezwala na extension w danej sytuacji to jest to dopuszczalne, ale o tym czy zawodnik je przyjmie decyduje rzecz jasna głosowanie

 

co do DeAndre trzeba sprawdzić ale chyba jest extension eligible, George też ale nie widzę opcji, żeby ktoś za tym zagłosował szczerze

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce to niech daje, a później głosowanie ogółu.
Rozgrywki nam to nie zaburzy więc chyba nie ma co tego ograniczać.
 

jeśli CBA zezwala na extension w danej sytuacji to jest to dopuszczalne, ale o tym czy zawodnik je przyjmie decyduje rzecz jasna głosowanie
 
co do DeAndre trzeba sprawdzić ale chyba jest extension eligible, George też ale nie widzę opcji, żeby ktoś za tym zagłosował szczerze

 

Jak Ronnie do trójki Turner - Millsap - George dołoży pasującą 1 i sensownie uzupełni kadrę to szykuje się walka o ECF albo i ECF luźno. Jak PG z Russellem znajdzie wspólny język, Turner dalej się będzie rozwijał, a Millsap w Denver nie zmarnieje. Przy Joku powinno mu być dobrze. Nie wiem czemu George miałby wtedy nie chcieć podpisać extension. Według mnie to wciąż najlepszy gracz na wschodzie po LBJ. 

 

Indiana moim fun 2 watch teamem w naszym FA. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzałem posty z lutego i co do extension było wtedy wyraźnie napisane, że temat przedyskutujemy i zrobimy głosowanie

 

ja nie widzę przeszkód i argumentów przeciwko extensions - jedyny problem to sprawna organizacja głosowań, dlatego proponuję kwestię extension dać na październik bo i tak wtedy nic się nie będzie działo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto zajmuje się wordem z rosterami ale wydaje mi się, że w salary OKC brakuje pensji Westbrooka. Za samą "wielką" czwórkę płacą prawie 90mln a tu stoi że za wszystkich mają 85mln. Nawet jestem tego pewny, patrząc po składnikach sumy. 

 

E: W Dallas to samo z Allenem. Reszta się zgadza.

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie sciemniaj ;-) potrzebny Ci ten JCP jak piesc do nosa, zreszta Sota moze przy takim kontrakcie wyrownac wszystko za KCP ;-)

 

no ale ja go tak uwielbiam :smile: zastanawiam się właśnie tylko czy 95 na cztery lata wyrównają, bo jednak maksa nie dam, ale gdzieś w tych okolicach

 

Nie wiem jak Sota za KCP ale ja za Feliciano wszystko wyrównam ☺

 

a Shrekowi chcę dać 2+1, 12 na rok - takie coś też będziesz matchował ?

 

edit: Tecu nie przesadzaj - blef gdy jest tak ewidnentny to przestaje być blefem ;)

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ja go tak uwielbiam :smile: zastanawiam się właśnie tylko czy 95 na cztery lata wyrównają, bo jednak maksa nie dam, ale gdzieś w tych okolicach

 

 

a Shrekowi chcę dać 2+1, 12 na rok - takie coś też będziesz matchował ?

 

edit: Tecu nie przesadzaj - blef gdy jest tak ewidnentny to przestaje być blefem ;)

Wszyćko to wszyćko ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.