Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

LBS, jako osoba, która zgłosiła problem mógłbyś go spisać pokrótce i wrzucić do tematu z propozycjami, który założyłem przed chwilą? Sam wskazujesz, że dużo rzeczy umyka i trzeba to rozwiązać, choćby na przyszłość. A jak tak dalej pójdzie to znowu ktoś coś powie i przepadnie.

 

Byłbym wdzięczny

nie ma problemu, ale wieczorkiem i tak będę bardziej czerpał ze słow Karpika, bo ja to w rulsach leszcz jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnosiłem kiedyś kwestie s&t i było powiedziane, że nie, ale też coś było o RFA tylko za Chiny nie pamiętam co :)

Wg mnie s&t miały nie być dozwolone na takiej samej zasadzie jak to, że jak ktoś nie ma salary to nie może dawać oferty za gracza. Tu sytuacja jest inna, bo LBS ma salary także ja też jestem za umozliwieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, a nie jest w CBA przypadkiem tak, ze nie mozna zrobic snt 5 letniego kontraktu? Bo z tego co pamietam to max 4 letni

 

edit:

a dobra, jest 4 letni, nie zauwazylem

 

czyli moge millsapa probowac indianie sprzedac w snt?

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, a nie jest w CBA przypadkiem tak, ze nie mozna zrobic snt 5 letniego kontraktu? Bo z tego co pamietam to max 4 letni

 

edit:

a dobra, jest 4 letni, nie zauwazylem

 

czyli moge millsapa probowac indianie sprzedac w snt?

http://www.cbafaq.com/salarycap.htm#Q92

 

Minimum 3 - max 4 lata

 

Trzecia kropka to to o czym mówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, a nie jest w CBA przypadkiem tak, ze nie mozna zrobic snt 5 letniego kontraktu? Bo z tego co pamietam to max 4 letni

 

edit:

a dobra, jest 4 letni, nie zauwazylem

 

czyli moge millsapa probowac indianie sprzedac w snt?

 

tu dochodzimy do ciekawego problemu, bo takie S and T może otworzyć Indianie cap space na Jrue i zaczniemy się zastanawiać "i co tero" ;) czyli jakieś argumenty na nie są i nie jest tak, że Camby totalnie nie ma racji - chyba musimy to wszystko oceniać osobno dla każdego przypadku 

 

tak na marginesie - wiele niedoskonałości i wątpliwości wynika ze sztywnego turowego systemu FA - na przyszłoć trzeba będzie mocno pomyśleć nad jakąś luźniejszą wersją, która bardziej odda realia NBA 

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że mając top3 wolnego hajsu mogę wylądować z Iggym, choć Wizards mogliby spokojnie puścić Otto za małą paczkę, gdyż sources głoszą, że jest im to na rękę. Też nie wiem komu to przeszkadza, naturalnym powinna być możliwość kreatywnego zarządzania cap spejsem. O tym, że nie można s&t nie wiedziałem ja, Sylvinho, a Karpik uważał, że przy odpowiednich okolicznościach powiniem być legalny, trochę za dużo tej dysinformacji, bo o ile ok MC, że gdzieś tam pisałeś, ale ja nie czytałem w ogóle tematów o CBA i salary cap, bo się na tym kompletnie nie znam i to jest moja wina, ale tego przepisu nie ma teżw regu, więc też będę czuł się oszukany zostając z Iggym, mając świadomość, że Porter mi spierdolił choć Wizz go nie chcieli. No szanujmy się.

 

chciałem coś odpisać na ten post ale żeście już nawalili 2 strony koeljynch i jak tutaj być na bierząco z zasadami? 

Ja też nie wiedizałem że nie można robić sign&trade, nie żebym chciał ale dlaczego tego zabraniać?

 

pisze to ale nei wiem czy przypadkiem już nie wyjaśniliście tego wszystkiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W sprawie Redicka dyskutuję z LAFem na PM, czekałem aż wróci. Aktualnie Silver blokuje umowę Redicka.

 

Według mnie to LAF powinien mieć podpisanego tego Reddicka, a gdyby stwierdził że za mocno się ujebal i rezygnuję to nowemu GMowi powinna przysługiwać amnestia na jeden kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W sprawie Redicka dyskutuję z LAFem na PM, czekałem aż wróci. Aktualnie Silver blokuje umowę Redicka.

2. jack zrezygnował? Bo nie widze tego nigdzie. Jak tak (Ice też widzę zrezygnował) to chwilowo Blazers mamy bez GM, będę prowadził komisarycznie.

3. Shevcu może wrócić wg mnie - każdy kiedyś gdzieś popełnilł większy lub mniejszy błąd, dajmy chłopakowi szanse. Jednakże nie może się fochać o wszelakie szyderstwa :tongue: + bierze Kings, którzy mają ciężką sytuację.

4. Snt Otto- Oczywiście jest to niemożliwe, Snt przy RFA jest niemożliwe w taki sposób w NBA. Otto podpisał umowę z Denver, Wizz mogą wyrównać lub nie. Jeśli tak to nie może Otto iść do Barył przez rok. Jeśli nie to nie może iść do Wizz przez rok.

5. Snt ogólnie : pomijana jest kwestia taka, że zawodnik musi się zgodzić na snt.. My podczas FA głosujemy nad decyzjami zawodników, więc musielibyśmy dołożyć głoowanie nad każdym przypadkiem snt. Dlatego to blokowałem, w przyszłości można pomyśleć nad ofertami podczas FA, gdzie opisane jest snt, ale dopiero za rok.

 

6. Coś jeszcze?

 

 

 

Od tury 3 w dół zamiast slotów trzech, to cztery lub nawet pięć. Tam każdy będzie musiał dodać do składu minimum 2-3 graczy, a nazwiska na pewno będą się powtarzać. Więc POZYSKANIE 3 graczy może zająć nawet i 3 lub 4 rundy. Czyli 6 lub 7 rund łącznie nawet. Nie rozerwiemy gracza na pół więc będziemy się z tym bawić może i do września, jak nie lepiej.

 

W pierwszych dwóch rundach kiedy podpisywani są ci lepsi gracze oddaje to realizm nawet, bo nie można negocjować z tymi dużymi rybami w nieskończoność. To wymaga zaangażowania trenera, GMa, jakiś gwiazd itd. Ale zatrudnienie Derona Williamsa, który leci na pierścień lub emeryturkę w ciepłym Miami to nie jest takie logistyczne przedsięwzięcie. Poza tym usprawni rozgrywkę i nie będziemy za miesiąc czy półtora już tym rzygać. 

 

Że nie zaczęła się nawet 2-ga runda to oczywiście od razu w tym roku myślę można to wprowadzić. Nikt nie zostanie pokrzywdzony, bo nikomu nic się nie zabierze, ani nie doda wyrywkowo. 

 

Zabezpiecza też po części przed tym, czego Camby się boi. Więcej slotów - mniejsza szansa, że wszyscy oleją gracza, a 1 osoba złoży śmiechową ofertę. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amnestia na prawdziwe kontrakty to utopia, bo zaraz pół ligi wyleci.

 

Tak samo amnestia dla kogoś, kto przyjmie druzyne po LAFie. Jak to niby go uderza i oddaje realizm? Pobawi sie a potem rzuci to w pizdu. I co?

Co ma amnestia do tego, że któryś z GMów coś zjebie, a później zrezygnuję? Przecież amnestia byłaby tylko dla nowego GMa, który przejmuje syf po poprzedniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma amnestia do tego, że któryś z GMów coś zjebie, a później zrezygnuję? Przecież amnestia byłaby tylko dla nowego GMa, który przejmuje syf po poprzedniku.

 

No to miało byc niby odpowiedzia na LAFa, ktory w ciagu kilku dni zawalil sobie całe salary w taki sposób, że już przekroczył wszystkie ustalone normy do wydania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.