Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

No to miało byc niby odpowiedzia na LAFa, ktory w ciagu kilku dni zawalil sobie całe salary w taki sposób, że już przekroczył wszystkie ustalone normy do wydania.

Jak tam chcecie, ale jak ktoś nie ma pojęcia o budowaniu zespołu to imo nie powinien mieć nic blokowane tylko niech później się męczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam chcecie, ale jak ktoś nie ma pojęcia o budowaniu zespołu to imo nie powinien mieć nic blokowane tylko niech później się męczy

 

Ale Laf to zrobił z pełną premedytacją, a cały model luxury miał być wprowadzony po to, żeby takich nierealnych rzeczy nie było. Gdzieś tam podałem post, co się dzieje w takim przypadku. W skrócie, gdybym zachowywał sie jak LAF i pokazał, że nie mam pojęcia o budowaniu druzyny skonczyloby sie tak:

 

Curry, Durant, Bradley, Crawford, Draymond, Iguodala, Livingston + cała ławka z obecnego roku GSW z wymianą tych słabszych na jakiś lepszych + ktoś za 8 mln na rok przez 4 lata za MLE. 

 

To całkiem mocny team, jak na kogoś, kto nie ma pojęciu o budowaniu drużyny. Tylko "zapłacilbym" za to tyle, że można by tych pieniędzy na dwie drużyny odłożyć. 

 

e// Znaczy, taka amnestia dla kogoś, kto miałby przejąć totalnie rozwaloną drużynę po takim GM to spoko pomysł. Mi tylko chodzi o to, że to nie może być rozwiązanie. Bo nie jest to żadna kara dal LAFa

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnej amnestii, a deal Reddicka chyba do anulowania

 

bo niezależnie od tego co uradzimy z luxury tax trzeba będzie jakiś hard cap wprowadzić i nie powinno być to 160% SC ale raczej 140% SC

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnej amnestii, a deal Reddicka chyba do anulowania

 

bo niezależnie od tego co uradzimy z luxury tax trzeba będzie jakiś hard cap wprowadzić i nie powinno być to 160% SC ale raczej 140% SC

 

140% SC jako hardcap jest jak najbardziej do przyjęcia i to by załatwiło problem.

 

Ale nie da się tego zrobić w gotówkowym systemie rozliczenia, gdzie ekipy zbierają pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak ktoś ma gotówkę to możemy zrobić model 140+x, gdzie X wyznacza posiadaną gotówkę.

 

Ok, dobre rozwiązanie. 

 

Jak nie ma się nadwyżki, to 140% SC brzmi i tak bardzo luźno. 

 

Chcesz wykorzystać ideę mojego nowego tematu, czy ja mam to zrobić? :D

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym hard capem na poziomie 140%. Luxury 120% a hardcap niewiele więcej? 150 albo 160 to jest bardziej realne. Jak hardcap na 140 to w sumie po co te całe podatki itd.

 

20mln więcej niż luxury to mało?

 

Jeszcze przy tak wymagającym systemie jak ten Januarego i Karpia, gdzie zespoły z PO powinny się trzymać w okolicach 115mln?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym hard capem na poziomie 140%. Luxury 120% a hardcap niewiele więcej? 150 albo 160 to jest bardziej realne. Jak hardcap na 140 to w sumie po co te całe podatki itd.

 

140 to baaaaardzo dużo. Naprawdę. Ciężko jest aż tak rozepchać roster. Trzeba się postarać.

Bo na ogół te koszty do 100 mln to jest 3-4 zawodników, a reszta to uzupełnianie drużyny za kilka milionów, może jakiś kontrakt na kilkanaście, a dalej to się łapie rookie contracty, jakieś minima. Łatwiej dobić od 0 do 100 niż od 100 do 120 nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

140% SC jako hardcap to za mało - przy mistrzostwie to w 1 sezonie luxury jest strata 10mln.

 

1sezon luxury hc 150%, 2sezon 135% hc. (czyli przy mistrzostwie i tu i tu strata 35mln). 3sezon - hc na poziomie trzyletniego rozliczenia na 0 (zakladając mistrzostwo).

 

A w przypadku I rundy PO to 55mln straty...

 

Moim zdaniem model 140+X, gdzie X wyznacza stan naszej gotówki jest optymalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już było, ale może zamiast podatków prosty hard cap. Przykładowo 150 a jak jestem powyżej luxury to w następnym roku spada mi hard cap do 140 a w nastepnym do 120. Proste?

 

Ja w ogóle zacząłem walczyć o ten projekt nie ze względu na podatki, a możliwość nagradzania tych co mądrze budują zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto będzie miał więcej niż 140 baniek nabite w następnym sezonie, bo nie widzę takiej drużyny, chyba GSW nawet nie przekroczą, Cavs tną wydatki, już nie przesadzajmy 140% SC to bardzo dużo

 

i nie chodzi o ostateczne przesądzenie kwestii luxury tax bo moim zdaniem to jest cały czas do dyskusji, ale o ustalenie pewnej granicy przyzwoitości, żeby wiedzieć gdzie stoimy w kwestii LAFa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto będzie miał więcej niż 140 baniek nabite w następnym sezonie, bo nie widzę takiej drużyny, chyba GSW nawet nie przekroczą, Cavs tną wydatki, już nie przesadzajmy 140% SC to bardzo dużo

 

i nie chodzi o ostateczne przesądzenie kwestii luxury tax bo moim zdaniem to jest cały czas do dyskusji, ale o ustalenie pewnej granicy przyzwoitości, żeby wiedzieć gdzie stoimy w kwestii LAFa

 

też mi się wydaje, że 140% to dużo.  Ja na pewno nie przekroczę tego. A w przpadku, gdy ktoś ma wolne fundusze powyżej 140% sc to po prostu może wydać wszystko i już. 

 

 

a chyba chodziło Ci o prawdziwych Warriors. Oni też nie przekroczą, coś koło 135 powinno im wyjść

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie tak. W drugiej turze jak ktoś przystealuje to jego propsy, resztę wypracujemy przed FA 18

 

3/3/5 turami? O to chodzi?

 

0 amnestii.

 

A co z tymi Blazers?

 

Jeden GM to trochę za duży konflikt interesów. Czy będzie oferta na Plumlee? Czy czeka na wyrównanie?

 

Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie...

Według mnie to LAF powinien mieć podpisanego tego Reddicka, a gdyby stwierdził że za mocno się ujebal i rezygnuję to nowemu GMowi powinna przysługiwać amnestia na jeden kontrakt.

 

Ty masz kontakty w tych grasz fantasy, nie możesz kogoś polecić na GM Blazers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz kontakty w tych grasz fantasy, nie możesz kogoś polecić na GM Blazers?

Ja mam kontakty jedynie w SimBaskecie, w roto gram tylko w jednej lidze, w której w dodatku nie jestem jakoś bardzo aktywny.

 

Polecić mogę, ale nie wiem czy będą chętni, mogę popytać. ;)

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.