Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

 

To samo tyczy się Haywarda gdzie Boston w real NBA jest mocniejszy niż u nas a Jazz u nas można by rzec na takim samym poziomie jak w real NBA.

Cousins> Horford

Nurkic>Morris

Saric=Crowder (na dziś, bo przyszłościowo na pewno Saric ma lepsze perspektywy)

Fultz>Tatum - jako prospect, bo wiadomo że wszystko zweryfikuje NBA

Randle>Rozier

 

Ni chu... nie wiem jak Ci wyszło, że ten Boston jest słabszy od real NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem arkusz i znalazłem wciąż pare szarych okienek (niegwarantowanych kontraktów) i jakiś niebieski nawet (opcja drużyny). Zgodnie z ustaleniami opcje te miały być do decyzji przed rozpoczęciem FA. Tym samym wszystkie niegwarantowane kontrakty stały sie pełnoprawnymi, gwarantowanymi, a opcja drużyny została podjęta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że większy problem to duet Cousins - Nurkic. To się nie dodaje.

Minut na C jest 48, więc sporo będą grać bez siebie. Posiadanie na boisku cały czas co najmniej jednego z nich to atut, a nie problem. Cousins rzuca też dobrze za 3, więc te kilka- kilkanaście minut razem spokojnie mogą pograć.

Choć oczywiście nie jest to idealny fit, ale mam cały RS żeby zastanowić się co z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minut na C jest 48, więc sporo będą grać bez siebie. Posiadanie na boisku cały czas co najmniej jednego z nich to atut, a nie problem. Cousins rzuca też dobrze za 3, więc te kilka- kilkanaście minut razem spokojnie mogą pograć.

Choć oczywiście nie jest to idealny fit, ale mam cały RS żeby zastanowić się co z tym zrobić.

 

Nie, posiadania Nurka, który nie będzie centralną postacią pod koszem jest problemem i o ile w naszej grze nie będzie to aż tak widoczne, to w normalnych warunkach po prostu nie zadziała. Z drugiej strony możesz spokojnie grać DMC minuty na pf co może trochę tą sytuacje uleczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, posiadania Nurka, który nie będzie centralną postacią pod koszem jest problemem i o ile w naszej grze nie będzie to aż tak widoczne, to w normalnych warunkach po prostu nie zadziała. Z drugiej strony możesz spokojnie grać DMC minuty na pf co może trochę tą sytuacje uleczyć.

 

Może uleczyć, ale to wciąż nie będzie perfekcyjne rozwiązanie, bo -zwłaszcza broniąc- eliminuje to dużo pozytywnych cech, jakie wnosi DMC między innymi zbiórkę i sam fakt posiadania takiego zwierzaka w okolicach obręczy. 

 

Tutaj chyba Camby, karpik i Hurd analizowali to pod kątem pozyskiwania FA. Bo nawet jeśli teoretycznie Nurkića możesz wymienić na solidnego SG (którego Ci brak jeśli się nie mylę) to wciąż jest gorsza sytuacja, niż gdyby ta wymiana już została dokonana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może uleczyć, ale to wciąż nie będzie perfekcyjne rozwiązanie, bo -zwłaszcza broniąc- eliminuje to dużo pozytywnych cech, jakie wnosi DMC między innymi zbiórkę i sam fakt posiadania takiego zwierzaka w okolicach obręczy. 

 

Jeśli zakładamy, że Nurek będzie tym Nurkiem z Blazers, to wcale nie widzę jakiejś wielkiej przewagi DMC w tych elementach, największy problem to psycha, która Bośniakowi siada gdy nie jest doceniany, a w tym układzie będzie tylko kwiatkiem do kożucha, bo na pewno nie truskawką  na torcie  :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wszystkim się zgadzam, ale odnosiłem się do tego, że Boston w realu jest lepszy co jest nieprawdą. W realu Boston ma tylko lepsze future picki ( tyle że u Nas z uwagi na ilość tankujących ekip ten BRO nie był aż tak wartościowy).

Już pomijam fakt, że poza siłą rosteru były ważniejsze powody dla których Hayward zmienił klub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zakładamy, że Nurek będzie tym Nurkiem z Blazers, to wcale nie widzę jakiejś wielkiej przewagi DMC w tych elementach, największy problem to psycha, która Bośniakowi siada gdy nie jest doceniany, a w tym układzie będzie tylko kwiatkiem do kożucha, bo na pewno nie truskawką  na torcie  :nevreness:

 

No tak, tak. Akurat końcówki Blazers za wiele nie oglądałem więc ciężko mi się wypowiedzieć precyzyjnie co do samego Jusufa. Miałem na myśli tylko to, że DMC, pomimo swojego szerokiego skillsetu, to nie jest jednak typowy strecht-4 i pewne jego zalety będą się marnowały, a wady mogą uwydatnić. A jak tam chłopaki wyżej dyskutowali o sytuacji na rynku FA to wiadomo, że gotowy projekt > assety na ten projekt. 

Z tym wszystkim się zgadzam, ale odnosiłem się do tego, że Boston w realu jest lepszy co jest nieprawdą. W realu Boston ma tylko lepsze future picki ( tyle że u Nas z uwagi na ilość tankujących ekip ten BRO nie był aż tak wartościowy).

Już pomijam fakt, że poza siłą rosteru były ważniejsze powody dla których Hayward zmienił klub.

 

Ano nie był, dlatego i tak na wejściu masz za to plus od każdego pewnie. 

 

e// Wróć. Nie zgadzam się, że było coś ważniejszego od siły rosteru. Były inne czynniki, które decydowały o podjęciu takiej decyzji. Natomiast nie wierzę, że Hayward opuściłby Jazz, gdyby Boston był drużyną pokroju Orlando lub Pelikanów.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Z drugiej strony możesz spokojnie grać DMC minuty na pf co może trochę tą sytuacje uleczyć.

 

chyba tylko przeciwko drużynie Thibbsa, bo wszystkie lineupy ze stretch four zmiotą DMC z parkietu bo jego tłusty tyłek na switchach nie nadąży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tylko przeciwko drużynie Thibbsa, bo wszystkie lineupy ze stretch four zmiotą DMC z parkietu bo jego tłusty tyłek na switchach nie nadąży

 

To od tego masz wtedy Nurka, który ma bronić dziury, ja nie mówię, że to idealne rozwiązanie, ale mówimy tutaj o mocno ograniczonej liczbie minut w takim ustawieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzyja to jednak uzyskaniu porozumienia. Jeszcze rozumiem wkurw na January, ale Karpiu to głos rozsądku w tej zabawie.

Najpierw była zamknięta dyskusja w kręgu 5 osób. Potem rozlało się to ma forum, by szukać akceptacji u innych. A teraz wychodzi to jeszcze dalej. W złą stronę to zmierza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.