Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Co innego radni pisali w zeszłym roku.

 

Podpieram się przykładem z RL NBA, ale jeśli się mylę to dlatego sprawa jest prowadzona jawnie, by nanosić korekty.

 

Nie jestem nieomylny, ale staram się zwrócić uwagę na problem i niekonsekwencje. Nie może być sytuacji, gdzie Moreland gra już chyba z piąty sezon na parkietach NBA i gra na absolutnym minimum.

To w takim razie w arkuszu był błąd, bo to był jego pierwszy rok.

 

ekhm, ekhm... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpieram się przykładem z RL NBA, ale jeśli się mylę to dlatego sprawa jest prowadzona jawnie, by nanosić korekty.

 

Nie jestem nieomylny, ale staram się zwrócić uwagę na problem i niekonsekwencje. Nie może być sytuacji, gdzie Moreland gra już chyba z piąty sezon na parkietach NBA i gra na absolutnym minimum.

 

 

ekhm, ekhm... ;)

Jezeli coś masz na myśli to napisz konkretnie. Był to pierwszy rok, udowodnij, że było inaczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli coś masz na myśli to napisz konkretnie. Był to pierwszy rok, udowodnij, że było inaczej.

 

Nie mam dowodów, oprócz wpisów jednego radnego, że sprawa Sterlinga Browna została potraktowana specjalnym casusem, bo przecież i tak doszło do patologii.

 

Czasem Cię nie rozumiem. Raz piszesz, że dla dobra sprawy możesz go skreślić, a teraz kłócisz się o 0,5mln kosztów.

 

Ja Sterlinga Browna traktuje jako drugoroczniaka z two-way umowy, a ty niepotrzebnie otwierasz znowu puszkę Pandory.

Mozna przeciez sprawdzic archiwalne wersje rosterow w tym excelu. Zamiast sie bez sensu klocic, to sprawdzcie:)

 

Prawda tutaj leży po środku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że warto zrobić jakieś głosowanie w sprawie tego, czy jak Rada się pomyli przy wpisywaniu wartości kontraktu, to czy może ROK PÓŹNIEJ wpisywać wyższe kwoty tych kontraktów, jak się zorientuje, że się pomyliła.

Bez jaj. Rada nie jest od tego, żeby za każdego wpisywać numerki do excela. Każdy GM powinien pilnować tego, żeby w jego drużynie kontrakty były prawidłowe, rada jest co najwyżej od sprawdzania czy wszystko się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj. Rada nie jest od tego, żeby za każdego wpisywać numerki do excela. Każdy GM powinien pilnować tego, żeby w jego drużynie kontrakty były prawidłowe, rada jest co najwyżej od sprawdzania czy wszystko się zgadza.

To jak kazdy polski urząd:)

o co chodzi fluber, że to w ogóle sugerujesz cokolwiek?

 

po c*** Wy odchodzicie by potem się udzielać co chwilę?

W sensie co sugeruje? Marcus mnie dzis uaktywnil bo napisal do mnie na priv w tej sprawie gdyz kwestia dotyczy kontraktow podpisywanych przeze mnie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sugerujesz jakieś głosowanie, nie będąc w grze, to chyba oczywiste?

Aaa. Dlatego ze kwestia dotyczy podpisanych przeze mnie kontraktow kiedy bylem w grze.

Fluber, proszę nie rozpętuj burzy, bo sam wiesz jak to podcina skrzydła, gdy ktoś się stara naprawić błędy...

A wiesz jak podcina skrzydła sugestia na priv że wpisałem sobie mniejsze wartości kontraktów do excela?:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli konsekwencja zmiany teraz na ostatnia chwile tych mini kwot byłoby wejście w podatek o pare dolarów i potężny problem końcowy z repeaterem poluzowalbym majty i nie napinal się.

 

To jest nowy problem którego nie znaliśmy i zachowałbym na razie po prostu te niższe wartości.

 

W Cavs jest to o tyle oczywiste ze stary GM Cavs wyliczył na ile stać klub i tyle dał za House

 

Dając 250.000 mniej i tak by go wygrał

 

Dbał tyle ile mógł o próg pidatku i nowy GM to odziedziczył.

 

Na moje te korekty zrobilibyśmy w lato aby dać czas na reakcje sałary za rok po prostu.

 

Ale to moje zdanie gdzie po prostu głosowałbym za jeżeli ktoś o to będzie pytał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tylko szybko pochwalę się grą swoich młodych graczy

 

Lauri Markkanen 37:55 min 32 pts 13 reb 5 ast 1 blk 12/21 z gry 5/8 za trzy W

 

Kris Dunn 39:18 min 26 pts 6 reb 13 ast 2 stl 10/24 z gry 3/7 za trzy W

 

Justin Jackson 33:45 min 21 pts 4 reb 1 ast na 8/15 z gry i 3/8 za trzy L

 

Kevin Knox 46:47 min 27 pts 8 reb 3 ast 1 blk 10/17 z gry 3/6 za trzy L

 

Emmanuel Mudiay 33:54 min 15 pts 2 reb 5 ast 1 stl 7/17 z gry L

 

Wciąż "młody"

Dion Waiters 32:30 min 18 pts 5 reb 4 ast 7/14 z gry 4/9 za trzy W

 

I zawodnik Detroit Pistons od sezonu 2019/20

Jalen Brunson 26:09 min 16 pts 2 reb 3 ast 2 stl 6/10 z gry L

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.