Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

W sprawie Milsapa też była gruba wojna, która do dziś się toczy między GMami Pacers i Nuggets, a to był jej początek. Dziś tamtejszy przegrany jest wygrany, bo Milsap to minusowy kontrakt.

 

Ciekawa też jest sprawa Noela. Od dłuższego czasu to fatalny kontrakt, pewnie jakieś TOP5 najgorszych w lidze, ale mało kto już pamięta, że Noel wtedy miał PO na stole, a z niejasnych do dziś przyczyn wziął TO. Byłby jeszcze większy balast :smile:

 

A w ogóle to głosować do ch**a Pana Wacława, bo MC chce sobie pokomentować :P

Kontrakt od Nets z po był na 4 lata a ten z to na 5, do dziś nie wiem jak on wybrał ofertę Magic w głosowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ja nie pisałem tego ironicznie, Noel jest oceniany u nas przez wzgląd na kontrakt a nie jego grę , liczę ze za rok będzie starterem w PO team i zaraz się perspektywa na forumku zmieni :) Już ładnie pracuje na dobra opinie, a za rok liczę ze eksploduje :) za spadający kontrakt pewnie bym oddał, ale za jakiegoś bolca z krótszym kontraktem na pewno nie :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A w ogóle to głosować do ch**a Pana Wacława, bo MC chce sobie pokomentować :tongue:

 

Ja mam prawie gotowe ale daje szansę jeszcze LBSowi i Kuciowi.

 

Jak nie to publikuje to co mam.

 

Mogę szczątkowe ujawnić :).

 

A z ciulowych kontraktów u nas to jeszcze KCP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz opublikować a potem zedytować jak coś :smile:

 

dziś znowu nie bedzie, wiecie dlaczego

 

Wstrzymam się jeszcze.

 

Najlepsi u mnie GSW

 

Taki sam bilans mogli mieć Bucks, ale sprawdziłem sobie ich terminarz ( nie było w opisie SlaKB ) a tam 2x Knicks, Boston, 3x Wizzards, Pelicans, 2x Magic, 2x Heat, Rockets czyli 12 meczów wcale nie z ogórami.

 

Najgorsi Kings, Clippers i Grizzles i na pewno nie żadne 6W.

 

Minimalnie "lepsi" Nets. 

 

Lakers Jasia jednak mają ode mnie te +.500

 

Docenię Lucasa

 

Ashi też będzie zadowolony

 

Alonzo&dnc co. mnie nie ukrzyżują

 

Za samego Doncića dorzucam 1W

 

Trójka Hield-Griffin-Davis też musi zostać doceniona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy.

 

Nie będę zbyt długi ciągnął już dyskusji bo nie ma sensu ale sam wiesz ze się przestrzeliles z wycena i próbowałeś się z obiecanej wymiany wykpić.

 

Schowaj proszę taki radykalny ton a już wspaniała propozycje Qucina abym zamiast obiecanej wymiany Dallas sam brał Zacha z 4 letnim kontraktam zamiast 2 letnim N’Moore gdzie moja wymiana była finansowa ( dług) pokazuje to co pisałem.

 

Nigdy nie rozważałem Zacha dla spurs stad 2 tygodnie wysyłałem pm ( w sumie w twoim imieniu ) aby znaleźć rozwiązanie

 

Jak znalazłem i się umówiliśmy z Karpikiem w temat wszedł Qucin z pm żebyśmy nie robili tego błędu bo da lepsza ofertę.

 

Już sam ten tekst był wątpliwy ale bardzo mnie rozczulił gdy po 3 dniach które potrzebowilscie jedyna oferta to był Zach.

 

Przy długu 39.000.000 brać zamiast 2x8,600,000 4x10.000.000 to oferta życia.

 

 

I niestety tak to wyglądało

 

Karpik czekał i czekał

Mi na prośbę jeszcze dania ekstra czasu uciekły Korver i Tucker ( idealne 1 roczne kontrakty idealne aby zastąpić N’Moore ) ale ciagle pisałeś spoko. Jest deal. Nie wydymam.

 

 

Coś się zmieniło ?

 

Przecież mimo ze cześć GM może być oburzonych moim posadzeniem to myśle ze twoja interwencja teraz się kupy nie trzyma.

 

Zlot był okazja i tu gra i złość nie ma nic do rzeczy.

 

Sam ostatnio ostro reagujesz na kwestie na forum ale nie wyciągam z kim Ty masz kosę

 

 

Wracając do deala.

Grasz o tytuł i jest oczywiste ze zrobiłeś błąd z Zachem z którego wymiany ( dodając very late 1rd pick) przy takiej cenie chciałeś się wycofać.

 

Stanowisko totalnie zmieniłeś gdy Qucin założył nasz trójstronny dialog na temat jaka to lepsza ofertę da zamiast Dallas.

 

Twoja wycena po komentarzach Q miała prawo się zmienić ale oferta była klepnięta.

 

Dla mnie prosta i czytelna sytuacja.

 

Zamiast zapewnień mogłeś dać wtedy ze masz gdzieś to i tyle.

 

Serio Zach 4x10 do spurs?

 

To proponował Qucin a widzę ze teraz to twoje słowa

Gdzie wiesz ze nie było takiej opcji z zachem.

 

Przecież nawet bym tego 1 rd late nie chciał.

 

Nie dlatego ze nie było warto brać pick jak dają.

Bo nie miałem w planach go brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec teraz niejako twój komentarz jest właśnie taki o jaki posądzam Q ze wpływa na innych.

 

Świetnie Tobie wytłumaczył co tez próbował zrobić ze mną co jest dla nas lepsze.

 

Było to nieuczciwe zachowanie wobec innych osób i zapewne nieraz takie będzie.

 

Do czasu tej nieszczęsnej wymiany idącej od. 14 stycznia ( chyba ciut szybciej niż tem 7 way) strasznie długo to trwało.

 

A jak już dobraliśmy to z Dallas nagle zmiana frontu.

 

Tu te rozmowy o Zachu po moich uwagach ze może zach być głównym celem ataku w WCF i nie powinieneś walcząc o tytuł mieć gracza tsk ryzykownego ( wspomniałem ze sam wywaliłem Clarksona na co chyba jeszcze dostałem od MC kontrę ze co z Róże)

 

W opisach walki o finał byłby on zgubny. I od tego wyszliśmy.

 

Nie po to długo szukałem dla Clarksona nowego domu aby brać gracza o podobnym profilu ale gorszym kontrakcie.

 

Dalej odbieram fatalnie zmianę twojej postawy od momentu napisania do nas Q

Kiedy i od kogo Ci uciekl tucker?

Dostałem informacje ze jest w nowym Yorku

A Korver w lakers

A mój N’Moore wisiał 3 tygodnie w Denver

Bezczynnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robię tego z jakiejś złośliwości, bo na priv nam się zawsze pisało całkiem miło

 

Tylko czego Ty w zasadzie ignazz oczekujesz? Najpierw najbardziej się ze wszystkich oburzasz na akcje z wymiana i regulaminem.

 

Gdy udało się zrobić główne założenia dealu zgodnie z regulaminem i dzieki temu uniknięto kontrowersji na tym polu to znów masz największy problem. Dodatkowo jeszcze oskarżasz ludzi o tworzenie spółek, jakby każdy miał na celu przede wszystkim zaszkodzenia potędze Spurs.

 

Zjeść ciastko i mieć ciastko czy o co Ci w tym momencie chodzi?

 

BMF, E’Twaun Moore

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.