Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

A ja głupi myślałem, że działa zasada gentelmen's agreement ;)

 

Przecież działa. Z raz się chyba zdarzyło, że coś poszło nie tak i wtedy już było jasne, że może iść nie tak, ale jakoś nikt tego nigdy nie nadużył do tej pory ani razu chyba. Tak mi się zdaje, ale mogłem coś przeoczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa, ale bywają wyjątki. Jak w przypadku tej słynnej już, niedoszłej wymiany ignazza, biodra i mojej.

ale przecież skutkiem upadku tej wymiany jest pośrednio nasza umowa, że w razie gdy nasz deal zagrozi tamtemu, to wtedy będę musiał zrezygnować, ponadto zachowałem się chyba dość godnie przystając na warunki, które normalnie byłyby nie do zaakceptowania, to było moje niedopatrzenie, wiec nie chciałem robić syfu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłoby fajne, ale ludzie mają problemy dać krótki podstawowy opis, raczej takie jak piszesz byłyby zdecydowaną miejszością.

 

Może dać w pół trymestru dodatkowe 1/2 dni okienka?

Co nie przeszkadza nam oceniać i tak jak jest zakładka injuries to mogła by być zakładka trades.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie przeszkadza nam oceniać i tak jak jest zakładka injuries to mogła by być zakładka trades.

Na pewno jest to technicznie do zrobienia, tu nie ma wątpliwości. Ja tylko mam wątpliwości, czy nie wróci stary problem miliona trade'ów co dzień, czesto mniej niż bardziej przemyślanych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież skutkiem upadku tej wymiany jest pośrednio nasza umowa, że w razie gdy nasz deal zagrozi tamtemu, to wtedy będę musiał zrezygnować, ponadto zachowałem się chyba dość godnie przystając na warunki, które normalnie byłyby nie do zaakceptowania, to było moje niedopatrzenie, wiec nie chciałem robić syfu

No to właśnie o tym mówię, nie ma sensu do tego wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od dyskusji chciałbym zapytać jaki jest status spurs?

 

Nie było moja intencja w sekundę opuszczać Was w grze robiąc zamieszanie tylko oznajmić mój protest i odejść z powodów opisywanych.

 

Zmiana regulaminu jednoznacznie przekreśliła inne dwie wymiany które zostały obiecane i potwierdzone.

 

Czy jest już nowy GM?

 

Bo jeżeli nie to moja intencja było do tego momentu pozostać na stanowisku i przeprowadzić obie wymiany co nawet miało odzwierciedlenie w wysłaniu pm do obu partnerów PTB i Jazz.

 

Docelowo oczywiście pragnę aby spurs prowadził miłośnik tej drużyny ale w momencie bezkrólewia nie chciałem zostawiać tego rozgrzebanego.

 

Treść nowego regulaminu oczywiście poznałem tylko pytam o konsekwencje jego zastosowania.

 

Bo bez GM i ruchów dodatkowych poprzednie ruchy były bez sensu i chciałbym uniknąć sytuacji gdzie szkodę ma tylko klub Spurs.

 

Do ogłoszenia wymian prawidłowo wynegocjowanych 3 dni.

 

Co dalej?

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to czekaj, to zmienił sobie bilans bo chyba na początku było 24-3 czy coś

 

szkoda, że tego nie obwieścił

 

jesli tak wszystko oczywiście gra i huczy

 

To są oszczerstwa! Oczekuję sprostowania na głównej stronie najpopularniejszej gazety wydawanej w Denver, której nazwę wszyscy znamy :-) 

a to czekaj, to zmienił sobie bilans bo chyba na początku było 24-3 czy coś

 

szkoda, że tego nie obwieścił

 

jesli tak wszystko oczywiście gra i huczy

 

To są oszczerstwa! Oczekuję sprostowania na głównej stronie najpopularniejszej gazety wydawanej w Denver, której nazwę wszyscy znamy :-) 

 

Iiii trochę tych... Jokiciowich kubełków z klubowego magazynu

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyrzuciłem 200 pieprzonych postów o niczym.

Abstrahując od poziomu tych żali totalnie, chciałbym zwrócić uwagę, że posty zdecydowanie szybciej się usuwa niż przenosi. I tak będę traktował zbędne wstawki w tym temacie, bo to głównie tu największa koncentracja lenistwa występuje chyba :smile:

 

 

 

YDjcHJr.png

 

#SplashBrothers

żadam dodatkowego W za czerpanie korzyści z czyjejś pracy (jakże ciężkiej) !!

 

// Potraktuj jako taki, że nie usuwam tego posta cytującego treść mówiąca, że takie posty z tego tematu będę usuwał, bo jest szybciej :) 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Nie rozumiem czemu lud czeka do ostatniej chwili z głosami, potem Wam coś wypadnie i głosów nie ma ;-)

50% głosów ledwie, a jutro deadline.

 

2) Do kogo mam teraz pisać jak chce się dać okraść i oddać Stauskasa do Spurs/OKC za nędzny 1st rounder?

A jaki ma kontrakt ten Stauskas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptors 7-21

Bucks 21-7

 

W obu przypadkach mecz za dużo. 404 W 408 L

Celtics 20-7

Nets 7-20

Knicks 19-8

Sixers 20-7

Raptors 10-17

Bulls 12-15

Cavaliers 15-12

Pistons 9-18

Pacers 15-12

Bucks 21-6

Hawks 10-17

Hornets 6-21

Heat 17-10

Magic 20-7

Wizards 17-10

Mavericks 9-18

Rockets 17-10

Grizzlies 5-22

Pelicans 18-9

Spurs 17-10

Nuggets 21-6

Wolves 8-19

Blazers 19-8

Jazz 13-14

Thunder 12-15

Warriors 21-6

Lakers 16-11

Clippers 5-22

Suns 8-19

Kings 6-21

8 W za dużo. Przemyśl komu zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM pragnie serdecznie przeprosić wszystkich GM, którzy maja prawo czuć się urażeni.

 

Mimo, ze pewne okoliczności były niejasne nie powinienem w taki sposób ostro reagować bo to nie przystoi organizacji jaka SPURS.

 

obecnie trwa zaciekła walka o nowa tożsamość klubu w chwili odejścia lidera Leonarda trwa przebudowa składu i byłoby niestosowne aby w taki sposób pozostawić klub.

 

Z mojej strony pragnę potwierdzić niestosowność zachowania które wprowadziło zbędne zamieszanie.

 

A Radę chce zapytac czy jest zastępca Spurs.

Jeżeli tak to oczywiście oddaje się do dyspozycji Rady łącznie z dymisja

 

Jeżeli nie ma chętnego to chciałbym poznać zdanie szczeglnie tych urażonych co do możliwości dalszej współpracy.

 

Na pewne kwestie potrzeba czasu wiec zrozumiem niechęć po takim zamieszaniu.

 

Niezależnie od wszystkiego dziękuje tez za głosy na spurs choć GM Minny mógłby doszacowac ciut lepiej ;)

 

W myśl zasady, że każdy zasługuje w życiu na drugą szansę:

 

#teamignazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM pragnie serdecznie przeprosić wszystkich GM, którzy maja prawo czuć się urażeni.

 

Mimo, ze pewne okoliczności były niejasne nie powinienem w taki sposób ostro reagować bo to nie przystoi organizacji jaka SPURS.

 

obecnie trwa zaciekła walka o nowa tożsamość klubu w chwili odejścia lidera Leonarda trwa przebudowa składu i byłoby niestosowne aby w taki sposób pozostawić klub.

 

Z mojej strony pragnę potwierdzić niestosowność zachowania które wprowadziło zbędne zamieszanie.

 

A Radę chce zapytac czy jest zastępca Spurs.

Jeżeli tak to oczywiście oddaje się do dyspozycji Rady łącznie z dymisja

 

Jeżeli nie ma chętnego to chciałbym poznać zdanie szczeglnie tych urażonych co do możliwości dalszej współpracy.

 

Na pewne kwestie potrzeba czasu wiec zrozumiem niechęć po takim zamieszaniu.

 

Niezależnie od wszystkiego dziękuje tez za głosy na spurs choć GM Minny mógłby doszacowac ciut lepiej ;)

GM Orlando nie wyobraża sobie lepszego GMa  prowadzącego  team San Antonio Spurs niż Ignaś Popowicz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na nie

 

przeprosiny powinny paśc o wiele szybciej, a zamiast tego mieliśmy drążenie i ciąg dalszy podejrzeń i oskarzeń, teraz gdy oczywiście jest zal z porzucenia gry, to jest coś takiego

 

uszanuje jednak zdanie większosci, ale sugerowałbym tajne głosowanie

 

musze wszak zmobilizować spółdzielnie do dzialania

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.