Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Boisz się wyzwania widzę

 

Wiesz, że miałbym duże oczekiwania i nie chciałbym drogi na łatwiznę ala to co zaprezentowałeś w Socie i wiesz, że temu nie sprostasz :tongue:

 

Ale dobrze, że to od razu wychodzi. Nie potrzebujemy w Okalhome boidudków.

 

Nie, ja po prostu nie porzucam projektu, którego nie skończyłem , nie chciałbym żeby największym osiągnięciem było odpadniecie z pierwszej rundy PO i wożenie się na plecach LAFa jak huba :) (uwielbiam te porównanie, żałuje ze nie jest moje :S)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja po prostu nie porzucam projektu, którego nie skończyłem , nie chciałbym żeby największym osiągnięciem było odpadniecie z pierwszej rundy PO i wożenie się na plecach LAFa jak huba :smile: (uwielbiam te porównanie, żałuje ze nie jest moje :S)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

marne prowo :tongue:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie deale Spurs nieogłoszone w momencie twojej oficjalnej rezygnacji są nieważne.

 

Także nie wiem. Może zdecyduj się zostać, bo chyba masz dograne koło 10 dealów.

Działa to w każdym przypadku rezygnacji GMa przed ogłoszeniem dealu?

Czy jest to w regulaminie czy jednostkowa wykładnia rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa to w każdym przypadku rezygnacji GMa przed ogłoszeniem dealu?

Czy jest to w regulaminie czy jednostkowa wykładnia rady?

 

Noo do tej pory zawsze tak działało, starczy przypomnieć sobie słynne snt George’a do Pelicans , które zostało zawetowane w związku ze zmiana GMa :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z nadrzędną zasadą wprowadzania zmian w regulaminie od nowego sezonu? ;)

 

Wprowadzimy tę zmianę w regulaminie od nowego sezonu zgodnie z nadrzędną zasadą wprowadzania zmian w regulaminie od nowego sezonu :D

 

A tak poważnie to przecież sam wiesz, że to nic nowego tylko zapis czegoś, co i tak obowiązywało. Dobrze, że wyłapałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak by było jasne. Jeżeli ktoś przejmuje zespół to może zdecydować czy chce czy nie chce dealu przyklepane go przez poprzedniego GMa?

Co z ewentualnymi dealami przyklepanymi przez poprzednich GMów - cm, fluber, kucio itd?

Czy rezygnacja i powrót następnego dnia, anuluje deal czy nie?

 

Ogólnie to masakra z tymi rezygnacjami. Wprowadza to straszną niepewność. Przykładowo ktoś z Waszego 7 zespołowego dealu na dzień przed ogłoszeniem, rezygnuje i jest dramat.

 

Dlatego przypominam o pomyśle lodówki, dokąd trafiały by zaakceptowane przez wszystkie strony deale po wcześniejszym sprawdzeniu czy jest legalny.

Ja nie zrobilem zadnej wymiany wiec zaden problem z cavs a pomysl lodowki jest wpisany do regulaminu juz od jakiegos czasu Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mocy czyich ustaleń punkt o odchodzacych GMach został dodany?

Trochę bekowy zapis, bo chyba od początku gry obowiązuje zasada, że wymiana nie potwierdzona w konkretnym temacie, to wymiana z której można się wycofać. Dotyczy to zarówno nowych jak i doświadczonych gmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzimy tę zmianę w regulaminie od nowego sezonu zgodnie z nadrzędną zasadą wprowadzania zmian w regulaminie od nowego sezonu :D

 

A tak poważnie to przecież sam wiesz, że to nic nowego tylko zapis czegoś, co i tak obowiązywało. Dobrze, że wyłapałeś.

To była ironia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bekowy zapis, bo chyba od początku gry obowiązuje zasada, że wymiana nie potwierdzona w konkretnym temacie, to wymiana z której można się wycofać. Dotyczy to zarówno nowych jak i doświadczonych gmów.

dodatkowo tworzy ryzyko, że ktoś inny robiący deal z odchodzącym może się nieźle zezłościć

 

ignazz odszedł tak nagle i w sumie dla wszystkich niespodziewanie, że należałoby się zastanowic czy nie warto przepchać kilku jego deali jednak

 

no i Tomek, jesteś już w Radzie, bo wszystkiego nie czytałem więc nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bekowy zapis, bo chyba od początku gry obowiązuje zasada, że wymiana nie potwierdzona w konkretnym temacie, to wymiana z której można się wycofać. Dotyczy to zarówno nowych jak i doświadczonych gmów.

 

Bekowy, masz rację. Oczywiście, że rozumie się jedno z drugiego, ale jak widać musi być bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zrobilem zadnej wymiany wiec zaden problem z cavs a pomysl lodowki jest wpisany do regulaminu juz od jakiegos czasu

Albo może podyskutujmy nad wprowadzeniem bardzo prostej sprawy.

Odejście od sztucznego okienkowania tradów,które zostało wprowadzone po to by była przejrzystość głosowania nad bilansami i pewnie po to by chamować ilość wymian.

1. Przejrzystość głosowania - skoro i tak opisujemy, że gracz x był kontuzjowany między 11 a 27mym,to co za problem by w opisie zawrzeć, że do 14tego meczu miałem gracza x a od 15 do 27mego gracza y?

2. Tu po pierwsze mamy zasady cba, czyli 60 dni itd, itp. Dodatkowo jak ktoś będzie przesadzał z ilością tradów to odbije się to na jego bilansie.

 

Te sztuczne okienkowanie, wg mnie, niestety niesie samo zło. Zamrożone trady i handlowanie graczami, których się jeszcze nie ma, kombinacje, obrażanie się, odejścia. Bez sensu. Nie utrzymujmy tego sztucznie. Robimy trade i ogłaszamy. I koniec. Proste i przejrzyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A proponowany bilans?

 

A plusy dodatnie i plusy ujemne gdzie?

 

 

Smoku...

nie lubię sugerować bilansu (sami macie swoj rozum) dla mnie dawanie bilansu samemu sobie powinno być zakazane, ale nie wiem czy to technicznie możliwe

 

plusy są umieszczone w opisie, przede wszystkim regularność, staty i zdrowie

 

minusów obiektywnie mówiac za wiele nie dostrzegam, poza fochem Zacha o którym wspomnialem i kontynuacją agonii Zbója w polach kukurydzy

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo może podyskutujmy nad wprowadzeniem bardzo prostej sprawy.

Odejście od sztucznego okienkowania tradów,które zostało wprowadzone po to by była przejrzystość głosowania nad bilansami i pewnie po to by chamować ilość wymian.

1. Przejrzystość głosowania - skoro i tak opisujemy, że gracz x był kontuzjowany między 11 a 27mym,to co za problem by w opisie zawrzeć, że do 14tego meczu miałem gracza x a od 15 do 27mego gracza y?

2. Tu po pierwsze mamy zasady cba, czyli 60 dni itd, itp. Dodatkowo jak ktoś będzie przesadzał z ilością tradów to odbije się to na jego bilansie.

 

Te sztuczne okienkowanie, wg mnie, niestety niesie samo zło. Zamrożone trady i handlowanie graczami, których się jeszcze nie ma, kombinacje, obrażanie się, odejścia. Bez sensu. Nie utrzymujmy tego sztucznie. Robimy trade i ogłaszamy. I koniec. Proste i przejrzyste.

To byłoby fajne, ale ludzie mają problemy dać krótki podstawowy opis, raczej takie jak piszesz byłyby zdecydowaną miejszością.

 

Może dać w pół trymestru dodatkowe 1/2 dni okienka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bekowy zapis, bo chyba od początku gry obowiązuje zasada, że wymiana nie potwierdzona w konkretnym temacie, to wymiana z której można się wycofać. Dotyczy to zarówno nowych jak i doświadczonych gmów.

A ja głupi myślałem, że działa zasada gentelmen's agreement ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.