Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ty z kolei nie rozumiesz, ze ja tworzyłem te wymianę w przekonaniu ze będę mógł sobie łączyć graczy pozyskanych w styczniu , jakby nie ten nieżyciowy zapis ze jest to niemożliwe ze względu na okienko które zamyka się 58 dni od rozpoczęcia poprzedniego okienka, to całej dramy by nie było - ja się zgodziłem ze rozbije te wymianę i jeśli nie będzie możliwe jej złożenie to trudno, poczekam na Ziona- okazało się ze jest możliwe z małymi korektami , wiec to zrobiliśmy .

 

Jeśli z kolei myślisz ze złożenie takiej wymianybto godzinna praca to powodzenia , znasz kluby, znasz kluczowe nazwiska, bułka z masłem ;)

 

Cała liga wstrzymana- bez przesady, ja od ogłoszenia ze będę rozbijał te wymianę do czasu jej złożenia „wstrzymałem” wszystkich zainteresowanych na 2 dni, zaznaczając ze jeśli się nie uda to trudno i ze mogą szukać alternatyw , takze 90% wymiany powstało w przeciągu 2 dni, potem byly tylko detale .

 

Oczywiście mi urlop tez by się przydał , niestety obowiązki nie pozwalają :(

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

no i mamy pierwszy neutralny wpis ;-)

 

zapytam z ciekawości o koncepcję N'Moore Zach w innym 3 wayu?

Bo Lewy coś wspominał o tym że to doskonała oferta dla "nowych" Spurs ;-)

 

korzystając jeszcze z okazji:

 

potwierdzam wymiany SPURS:JAZZ oraz PTB SPURS bo są legalne i nie ma wpływu to zamieszanie na poprzednie ustalenia w tych przypadkach

 

inne strony których wymiany zostały odwołane przepraszam za niedogodności

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie moje wpisy są neutralne :P widzę duży krzyk był o nic, bo jeden z największych krzykaczy tamtej dyskusji, nie zdradzę z imienia, nie jest Już GMem, choć pozostał w grze w innej funkcji w innej drużynie z innej konferencji, właśnie mi napisał ze nie wiedział ze okienko kończyło się po 58dniach i ze to bezsensowny zapis i by na luzie puścił tamta wymianę , także ten, może pozostali co krzyczeli również nie zauważyli tego o czym pisałem od pierwszego postu w dyskusji i ze nie chodziło mi o zmianę regulaminu tylko dostosowanie do naszych okienek .

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te dwa dni to był pech tylko wielu GM w tym Spurs dostosowało się do niego

 

oczywistym jest że traciłem najwięcej na zakazie pakietów bo mam pozyskanych niezłych graczy na paczkę:

 

spadajace ....Ross Temple Aminu Brogdon Johnson WCS Len oraz tylko dwuletni N'Moore gdyby można było pakietować to przecież lepsza oferta niż sam Millsap na pozyskanie lepszego gracza za dopłatą

 

dobra oferta dla kogoś kto się czyści...

 

IDEALNA na pozyskanie Walla ;-)

 

pech dwudniowy i tyle

 

ale był on wałkowany i stąd moje zdziwienie że trwały mimo tego info gdzieś "alternatywne" scenariusze

 

tu wyszło też po prostu dziwnie choć byłem przekonany że świetnie zdajesz sobie sprawę z tego zakazu


gra się buduje

 

niedawno pytałem o próg 90.000.000 więc alfą i 0mega też nie jestem

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja mam ważne pytanie.

 

Kto w końcu zostaje, kto i od kiedy odchodzi, kto gdzie może przeprowadzać wymiany.

 

Chodzi mi o Cavs, Bulls i Spurs głównie bo różne plotki do mnie dochodziły.

 

Poprosiłbym Radnych, aby to przedyskutowali i odpowiedzieli.

Cavs prowadzi cvbe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za grę Kucio.

 

Ale ogolnie ostatnie kilka tygodni to jakiś szczyt odejść. Jak jakoś w styczniu MJ1 pisał mi, że spoko, wejde do gry bo pewnie kilka miejsc bliżej końca sezonu się zwolni to nie spodziewałem się aż takiej ilości.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie były powody wcześniejszych odejść. Ja po prostu nie mam na to czasu. Z nikim chyba się nawet nie poch**ałem tutaj :smile: Dla mnie to była tylko gra, dla niektórych stało się to życiem i chyba trochę w tym tkwi problem. Nie mnie to oceniać.

 

Mam nadzieje, że przewietrzy się tutaj i przestaniecie się ch**ać o wirtualną zabawę kochani.

 

Dla wielu BeGM jest tym czym dla Ciebie airball. Chyba tym porównaniem najłatwiej będzie Ci zrozumieć emocje jakie wywołuje ta gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby airball był dla mnie tym, czym dla Was jest beGM, to wlaśnie odkupowałbym prawo własności The Athletic i ESPN.

 

W sumie patrząc jak lajki od kolesi poleciały to pomógłbym powspominać twoje kłótnie z konkurencją, ale szkoda na to czasu.

 

BeGM to świetna rozgrywka. Dziękujemy, że długo byłeś jej częścią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrudnię kogoś na pozycje gma okc. Aplikacje proszę przesyłać w wiadomości prywatnej. Oferuje prace pod okiem doświadczonego byłego gma, z wieloma sukcesami na polu wymian.

 

Mogę prowadzić dwie drużyny? :D

 

Nie jest tajemnicą że OKC jest dość bliska memu sercu.

 

Pogodzę etaty. Ba, wzorem Błaszczykowskiego będę oddawał tą minimalną krajową jaką mnie uraczy Prezydent na wejściówki dla dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.