Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ty jeszcze tego nie widzisz czasem.

Ale tak właśnie jest ;-)

Musisz czytać te opisy jak moje ruchy, ale non stop wpadasz w pułapki i nie widzisz właściwego ruchu (aka świetny bilans dla Lakers)

 

;)

 

Jutro rewanż bez %%

 

Jak zrobisz 4:0 to dam Ci te 15:12

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniono celowo zawodników w taki sposób ze nie przechodzi inna „ mniejsza” i „ mniej istotna” wymiana.

 

Grzebanie przy ustawieniach wymiany głównej poprzez dodanie Nene ( lol) sprawiło ze nie można zrobić innej.

 

Rodzi to potężne konsekwencje na przyszłość co do furtki sterowania innymi wymianami i w wolnej chwili bardzo szczegółowo jeżeli będzie taka potrzeba to opisze.

 

Na dziś korzystam z przywileju powiedzenia ze Qucin postąpił nieuczciwie a wykaże to po ogłoszeniu wymiany.

 

Jeżeli bedxie to potrzebne bo wątpię.

 

Sposób na Nene to bardzo groźny precedens zabijający podstawowa zasadę uczciwości

Zamiast tracić czas i energię na dyskusje tu w tym temacie wolałbym oczywiście do tego nie wracać ale musicie się zastanowić dlaczego tak ostro reaguje.

 

Uważam ze gra beze mnie rozwinie się świetnie ale może zauważycie groźbę „ na Nene”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo niebezpieczny precedens łamiący podstawowy element naszej umowy.

 

I mniej zapoznani w tej materii będą zszokowani ze robię takie ostre wystąpienie w chwili kasacji wymiany lin Nene Len N’Moore czyli śmieciowej w sumie gdzie otrzymuje 2x2rd.

 

Chodzi o zasady a nie utracony zysk który jak widać był symboliczny

Czy na skutek innego kształtu wymian Qcina wysypał się po drodze jakiś inny deal Ignazza?

2-3 kolejne ale zysk z nich czy brak jest nieistotny.

 

Qucin w wymianę się mieszał wcześniej a teraz po korekcie Nene ostatecznie wywrócił. Celowo

 

Czego nawet nie ukrywał

A ze zbiegło się to z nowymi wycenami po td to tym gorzej

Nie walczę o przywrócenie wymian bo inne strony z nich odpisały mi ze jest ok.

 

Walczę o coś innego.

Z tych wszystkich wymian nie mam zbytnio zysku a nawet jedna można ocenić nawet lekko na minus.

 

Tylko ja nie walczę o mój biznesik

Po publikacji jeżeli ktoś bedxie zainteresowany to opisze wszystko.

 

Ale nie sadze aby był sens

Zadbałem tylko i poinformowałem innych GM ze nie ma wymian i tu nie ma konsekwencji dalszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniono celowo zawodników w taki sposób ze nie przechodzi inna „ mniejsza” i „ mniej istotna” wymiana.

 

Grzebanie przy ustawieniach wymiany głównej poprzez dodanie Nene

To sa bzdury ignazz. Ja te wymiane qcina cofalem do poprawek chyca z 5 czy 6 razy bo ciagle gdzies sie sypala a w jednym miejscu przechodzi na styk co do dolara. Byly wersje tej wymiany bez nene i zadna sie finansowo nie stykala. Nie moge zdradzac tresci tych wymian ale masz na to moje slowo.i sam miales swiadomosc ze Twoje wymiany moga nie przejsc po edycji tej pierwotnej wymiany. Sam na to zwracalem uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są bzdury Fluber.

 

Nie mam w zwyczaju tak ostro występować przeciw czemuś jak to detal czy bzdura.

Tak ale bez nene ta wymiana qcina by nie przeszla finansowo.

Można brać innego na minimum

 

Jeżeli lepszy to trzeba tu dopłaty dla lbs

Jeżeli gorszy to wyrównanie w druga stronę

 

Jeden gracz ma 1,560.000 ???

Jest ich mnóstwo

Nie zamierzam głębiej się babrać i nie dziwie się ze w momencie gdy kaxdy się stara dopchnąć taka wymianę jakiś tam Nene jest nieistotny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można brać innego na minimum

 

Jeżeli lepszy to trzeba tu dopłaty dla lbs

Jeżeli gorszy to wyrównanie w druga stronę

 

Jeden gracz ma 1,560.000 ???

Jest ich mnóstwo

Nie zamierzam głębiej się babrać i nie dziwie się ze w momencie gdy kaxdy się stara dopchnąć taka wymianę jakiś tam Nene jest nieistotny

No przecież Nuggets nie mieli nikogo innego na takiej umowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale też mogę zrozumieć irytacje Ignazza, bo chęć naprawienia jednego pokrzywdzonego krzywdzi jak widać drugiego. Efekt domina.

Ja nie mogę skoro napisał mi na priv, że jak wersja z błędem przejdzie to on odejdzie z gry i że ma świadomość, że przez to cofnięcie jego wymiany mogą nie przejść, ale mimo tego uważa, że wszystko powinno odbyć się z regulaminem. 

 

No to się teraz przecież nie może obrażać, za to że ta wymiana z błędem nie przeszła i jego wymiany przez to też nie.

 

Przecież to jest dla mnie jakieś nieporozumienie, żeby najpierw pisać, że się odejdzie jak wymiana przejdzie, a potem odejść, bo nie przeszła.

Mam swoje zdanie

Możesz mieć swoje zdanie. Ja tylko mówię, jako osoba, która widziała wszystkie kolejne warianty wymian po drodze, jako osoba która te wszystkie warianty przeliczyła i jako osoba, która uprzedzała Cię na priv, że cofnięcie pierwotnej wersji wymiany może spowodować cofnięcie Twoich ruchów, że nie masz racji co do tego, że ktokolwiek złośliwie wrzucił Nene do wymiany, żebyś nie mógł zrobić swojej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was.

 

Nie robiłbym dymu o detale.

W ogóle dziwnie się ta wymiana potoczyła bo do teraz cała liga czeka plus stała się ona powodem odejścia z gry dwóch aktywnych GM.

 

Sama w sobie jest to laurka dla niej samej ;)

 

Podchodzę do decyzji spokojnie.

 

Mam szersza wiedzę poprzez PM których nie ujawnia się jak to wyglada całościowo ale nadal twierdze ze odejscie moje jest lepsze niż jakby była kosa i nawroty pretensji.

 

Oczyści się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz serio? Kurde, zamiast obskoczyć znów ligę w poszukiwaniu dopięcia to drama.

 

Ja też mam dopiętą jedną wymianę z GM spośród siódemki i mając świadomość żw sie wyłoży wpierw się spytałem czy aktualna. Wcześniej liczyłem się z tym że może być doopa ale ważniejszy był dla mnie wyższy cel czyli spokój.

 

A Tu teraz płacz, że nie dostaniesz dwóch drugich rund. Ja Ci je dam ale nie zachowuj już się tak bo w cholerę tracisz w moich oczach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol. Tydzień bez odejścia tygodniem straconym, a ostatnio nawet i dzień. Wy wszyscy macie po trzydziestce na karku i rodziny a zachowujecie się jak w piaskownicy. Naprawdę nie wiem jak to inaczej skomentować, żeby kogos nie urazić i żeby czasem nie odszedł przeze mnie z gry :D

 

Jeszcze tydzień temu razem się bawiliście ignazz i pisałeś ze trzeba to powtarzać, i jak najwiecej gm-ów musi przyjeżdżać na zlot itp itd i byliście przyjaciółmi. Teraz doszło miedzy wami do jakiegoś nieporozumienia i się obrażasz jak dziecko. Obraz się na qcina, zjedz go publicznie po ogłoszeniu trade, jak uważasz ze postąpił wobec ciebie nie fair i się do niego nie odzywaj... ale po co na cała grę się obrażać ? Naprawdę nie rozumiem jak dorosły facet który tyle przeżył i podróżował może się tak zachowywać ..

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę skoro napisał mi na priv, że jak wersja z błędem przejdzie to on odejdzie z gry i że ma świadomość, że przez to cofnięcie jego wymiany mogą nie przejść, ale mimo tego uważa, że wszystko powinno odbyć się z regulaminem.

 

No to się teraz przecież nie może obrażać, za to że ta wymiana z błędem nie przeszła i jego wymiany przez to też nie.

 

Przecież to jest dla mnie jakieś nieporozumienie, żeby najpierw pisać, że się odejdzie jak wymiana przejdzie, a potem odejść, bo nie przeszła.

 

Możesz mieć swoje zdanie. Ja tylko mówię, jako osoba, która widziała wszystkie kolejne warianty wymian po drodze, jako osoba która te wszystkie warianty przeliczyła i jako osoba, która uprzedzała Cię na priv, że cofnięcie pierwotnej wersji wymiany może spowodować cofnięcie Twoich ruchów, że nie masz racji co do tego, że ktokolwiek złośliwie wrzucił Nene do wymiany, żebyś nie mógł zrobić swojej.

Sprawdź proszę wysłane PM bo chyba nie do mnie były te informacje.

 

Mam tylko jedna informacje ze nie zamierzasz ugiąć się pod naciskami emocjonalnymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.