Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o jakim spadku mówisz :smile:

 

Kłótnia z konkurencją? Chodzi o wpis Przemka w którym chwaląc Lożę jej konkurencja była bardzo niezadowolona? 

 

Możemy powspominać.

Dziękuje Camby za grę, ale powiem Ci zabawne jest to, że wbijasz szpilkę krytykując temat wbijania szpilek. 

 

Nie miałem na celu Ci dogryźć, po prostu każdy swoją pasje i zainteresowanie NBA przekłada w różny sposób. Jedni wolą fantasy typu yahoo, drudzy robić podcasty i pisać teksty, niektórzy już przestali nawet oglądać mecze i wystarcza im analiza sama cyferek co też daje im frajdę, a dla wielu z Nas BeGM to doskonałe uzupełnienie ukochanej gry. Ja tu nie widzę problemu, a mam wrażenie jakbyś nam sugerował coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby łatwiej się grało to powinien to być członek Spółdzielni

( joke detected)

Puknęlo by się wymianę mimo regulaminu i byłoby bez dramy.

 

Ciekawe w jakim składzie to przetrwa do poniedziałku.

 

A ja kisilem te picki 2025. ;)

 

Na poważnie to może zrobimy solidny reset i zobaczymy kto jeszcze szykuje się na odejscie ?

 

Proste oświadczenie kto się waha pomogłoby trochę ogarnąć sytuacje.

To chyba brak Słońca.

 

Każdy nerwowy zmęczony i agresywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz idź już na te wakacje, bo się już smutno robi. Bardzo proszę.

 

 

chyba znalazłeś sposób na to abym wrócił

 

nie rozumiem takiego wypychającego posta gdy mój ostatni wpis nie uraził Ciebie

 

dzisiaj starałem się pisać w spokoju i maksymalnym pojednaniu aby chociaż dla tej gry zostawić jakieś wspólne wnioski i fakt fatalnych konsekwencji wymian nie przesłania przecież kwestii komentowania rzeczy bardziej sportowych

 

tylko przez chwilę poczułem się tu jak intruz i agresor ale mi przeszło widząc jak zaczynasz wojować na innych frontach

my wojownicy to damy sobie radę  ale co mają powiedzieć takie spokojne Dusze jak Tecu?

tu całe forum w sumie trzeszczy i jestem ciekawy jakby Borys na chwilę odciął prąd

 

może by to pomogło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba znalazłeś sposób na to abym wrócił

 

nie rozumiem takiego wypychającego posta gdy mój ostatni wpis nie uraził Ciebie

 

dzisiaj starałem się pisać w spokoju i maksymalnym pojednaniu aby chociaż dla tej gry zostawić jakieś wspólne wnioski i fakt fatalnych konsekwencji wymian nie przesłania przecież kwestii komentowania rzeczy bardziej sportowych

 

tylko przez chwilę poczułem się tu jak intruz i agresor ale mi przeszło widząc jak zaczynasz wojować na innych frontach

 

my wojownicy to damy sobie radę ale co mają powiedzieć takie spokojne Dusze jak Tecu?

 

tu całe forum w sumie trzeszczy i jestem ciekawy jakby Borys na chwilę odciął prąd

 

może by to pomogło?

jak chcesz rozmieniać reszte szacunku, którym Cię tu ludzie jeszcze dażą, to Twoja sprawa, pisz sobie dalej o łamaniu regulaminu i inne insynuacje, ja Ci pisać nie zabraniam, ale żal mi się robi, bo czegoś takiego to ja tu nie widziałem, nie u usera z takim stażem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz dalej swoje, niesamowite, chyba trzeba nagrać podcast bo słowo pisane jest ignorowane :)

 

Nigdzie nie doszło do złamania regulaminu, tak jak chciałeś i to czym szantażowałes :) a mimo to wciąż próbujesz udawać męczennika , zachowałeś się podle wiec cóż, karma do Ciebie wróciła , a ta wymiana wiadomości z Fluberem względem późniejszych wypowiedzi , no cóż 87e87d9f80aef981b738a6d5845733af.jpg

 

Także to jak próbujesz zrobić z siebie męczennika względem tego jak jest naprawdę to http://vm.tiktok.com/eBcEFs/

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Kucio

Wczoraj Ignaś

Przedwczoraj Fluber..

 

Do wiosny sami tu zostaniemy w dwójkę z Jaśkiem :smile:

 

Panowie,

 

Jedno odejście rozumiem.. bywa..

Drugie - pechowy przypadek..

 

ale więcej to już niepoważne.

 

Pogadajmy może o koszykówce zamiast wprowadzać jedna po drugiej hamletowsko - hitchckokowskie dramy, dobrze?

Mnie to intryguje jak tak poważne uchybienie jak nie dopasowany kalendarz o zaledwie 2 dni nie doczekał się publicznej dyskusji i nagłośnienia problemu, tylko jakimiś ukrytymi ścieżkami, w prywatnych rozmowach był poruszany.

No właśnie taka była idea tego zapisu, żebyśmy nie handlowali cały czas graczami jak pyrkami na wiejskim rynku.

 

Zatrudnię kogoś na pozycje gma okc. Aplikacje proszę przesyłać w wiadomości prywatnej. Oferuje prace pod okiem doświadczonego byłego gma, z wieloma sukcesami na polu wymian.

ja mogę poprowadzić Thunder do czasu dealu SGA, Browna i Bagleya za  heavy protectes 2nd pick do Orlando :grin:

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robię z siebie męczennika tylko nie odpuszczam jednej rzeczy. Takiego robienia deala całościowo.

 

Nie wiem po co przytaczasz kwestie nielamania regulaminu.

 

Przecież gdybys złamał by nie było wymiany.

Dlatego latałeś to i rozbijałes.

 

W fatalnych okolicznościach tak ogólnie.

 

Wiec proszę ostatni raz o nienaginanie faktów

 

Gratuluje ze wymiana przechodzi i tyle.

Mam prawo do oceny całej sprawy i wątków pobocznych i tyle.

 

To ze je złe oceniam to moje prawo i chętnie się tym podzieliłem.

 

A Wasze z Lewym reakcje tylko świadczą o trafności odejścia.

 

Tym bardziej ze dziś w tonie pojednania zapytałem o opcje z Zachem o której obaj wspomnieliście.

 

Zamiast okolosportowego dialogu następuje wspaniały kontratak

 

Wyglada na to ze moim odejściem robię więcej dla tej gry i już poproszę bez klakierów.

 

Dziękuje i tyle.

Teraz memy i nieśmiertelne rysunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robię z siebie męczennika tylko nie odpuszczam jednej rzeczy. Takiego robienia deala całościowo.

 

Nie wiem po co przytaczasz kwestie nielamania regulaminu.

 

Przecież gdybys złamał by nie było wymiany.

Dlatego latałeś to i rozbijałes.

 

W fatalnych okolicznościach tak ogólnie.

 

Wiec proszę ostatni raz o nienaginanie faktów

 

Gratuluje ze wymiana przechodzi i tyle.

Mam prawo do oceny całej sprawy i wątków pobocznych i tyle.

 

To ze je złe oceniam to moje prawo i chętnie się tym podzieliłem.

 

A Wasze z Lewym reakcje tylko świadczą o trafności odejścia.

 

Tym bardziej ze dziś w tonie pojednania zapytałem o opcje z Zachem o której obaj wspomnieliście.

 

Zamiast okolosportowego dialogu następuje wspaniały kontratak

 

Wyglada na to ze moim odejściem robię więcej dla tej gry i już poproszę bez klakierów.

 

Dziękuje i tyle.

Teraz memy i nieśmiertelne rysunki?

 

Dowiesz się o opcjach wkrótce jak już je dopniemy :wink::wink:

 

Rozumiem, ze skoro Spurs nie maja teraz GMa to nowy zaczyna z nowa karta bez uwiązania niepotwierdzonymi wymianami? Tak samo jak było gdy Eld przejmował Boston i nie był zobowiązany do robienia snt z Paulem Georgem ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie znajdzie się GM którego chętnie wprowadzę w tajniki gry i koncepcje zespołu bardzo bym chciał te obiecane wymiany przeprowadzić za 4 dni.

 

Tu wystarczy odrobina dobrej woli a pozyskani gracze świetnie pasują do zespołu a zmniejszają jeszcze dług.

 

Wiec dla dobra finansów i fitu warto to zrobić nawet kosztem pickow które oddałem.

Tym bardziej ze podtrzymalem oferty.

 

Obecnie i tak aktualnie są tylko dwie do utrzymania.

Aby nie łamać regulaminu napisałem w mediach ze odejdę ale oficjalnego wniosku do Rady jeszcze nie wysłałem.

 

W aspekcie prawnym jestem jeszcze GM

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soruces bezpośrednio związane z wysoko postawionym postaciami, podają że kandydatem na GMa Oklahomy City Thunder jest Qcin.

 

Dementuje.

 

Mi dobrze w Minnesocie, Minnesocie dobrze ze mna.

 

Czlowiek_Morza to marny informator w takich sprawach

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dementować Pan może, lecz niewątpliwym pozostaje fakt, że taką propozycję Pan otrzymał.

 

Nie da się ukryć, ze schlebia mi zainteresowanie moja osoba od znakomitego GMa którym był Człowiek Morza, jednak nigdy nie zgodziłbym się pracować dla kogoś słabszego ode mnie, stad zostaje u siebie :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, ze schlebia mi zainteresowanie moja osoba od znakomitego GMa którym był Człowiek Morza, jednak nigdy nie zgodziłbym się pracować dla kogoś słabszego ode mnie, stad zostaje u siebie :smile:

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Boisz się wyzwania widzę 

 

Wiesz, że miałbym duże oczekiwania i nie chciałbym drogi na łatwiznę ala to co zaprezentowałeś w Socie i wiesz, że temu nie sprostasz :tongue:

Ale dobrze, że to od razu wychodzi. Nie potrzebujemy w Okalhome boidudków. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.