Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

No i jednoznacznie odpowiedz LBS zamyka jakiekolwiek drogi wyprowadzenia tematu na prosta.

 

Dziękuje za grę i tyle.

 

Koniec fatalny ale co zrobić.

Ps. Wymiana klepnięta z Wizz 2 lutego a my sklejalysmy od 14 stycznia.

24 stycznia znaleźliśmy rozwiązanie i poprosiłeś o dzień do namysłu

Potem klepanie czekanie klepanie kasowanie.

 

Chyba sporo czasu.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Bardzo proszę wszelkie nieścisłosci wyjaśniać na PM. Jako GM Mavs cenię sobię dyskrecję w negocjacjach i zawsze oczekuję tego samego od drugiej strony.

 

PS Grabki i foremki jakby co mogę pożyczyć.

Przepraszam.

 

Odpisałem na wpis lbs i nie zamierzam już do tego wracać.

 

Pizdrawiam Texas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odpowiedz była do tego długiego i ważnego wpisu LBS

Nie robię tego z jakiejś złośliwości, bo na priv nam się zawsze pisało całkiem miło

 

Tylko czego Ty w zasadzie ignazz oczekujesz? Najpierw najbardziej się ze wszystkich oburzasz na akcje z wymiana i regulaminem.

 

Gdy udało się zrobić główne założenia dealu zgodnie z regulaminem i dzieki temu uniknięto kontrowersji na tym polu to znów masz największy problem. Dodatkowo jeszcze oskarżasz ludzi o tworzenie spółek, jakby każdy miał na celu przede wszystkim zaszkodzenia potędze Spurs.

 

Zjeść ciastko i mieć ciastko czy o co Ci w tym momencie chodzi?

 

BMF, E’Twaun Moore

Tu nie ma już rozwiązania bo ono umknęło wraz z dzisiejszym dniem

Częściowo udało mi się zrealizować cel jakim było ochrona regulaminu

To wartość nadrzędna

 

 

A mój wpis późniejszy mimo ze był przede wszystkim atakiem nie jest pozbawiony logiki.

 

Pewne zasady zostały złamane i tyle

 

Niech każdy po prostu dba o większa przejrzystość już niestety bez mojego udziału

Przecież tu nie chodzi o to aby mi ktoś Nene dał czy pick

Lewy tu nie ma co wypominac starych wymian bo jej w sumie nie ma ;)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem nie odpisywać wiec odpisze bezosobowo

 

Zach w propozycji Qcina nie zostałby w Spurs ani sekundy, gdyż zaznaczyłem mu, że GM Spurs nim gardzi, GM chetny na Zacha dałby Spurs taki pakiet ktory by te wysublimowane kubeczki smakowe zaspokoił, a jeśli nie, to dealu by nie było

 

zdziwienie o ton postu zrzucam jak pyłek z rękawa - szczęście w nieszczęściu, że się nie dowiedziałem o wysyłaniu do konta w czasie imprezy, wtedy któs pewnie poszedłby do domu otwarcie a nie dopiero po ściemie - zaraz wrócę

 

na watsupie wręcz błagałem by stare wymiany nie były wypominane dla dobra atmosfery, a przede wszystkim dobra osób, które nie wiedzą co to beGM

 

a jak było, to nawet ciężko skomentować

 

żegnam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posty powinny zostać ku przestrodze

 

a ja nie miałem żadnej przyjenności by to wszystko wylewać, nie wiem po kiego grzyba zgodziłeś się na te wpisy z PM od Flubera - totalne samobójstwo, ja nie planowałem nic mówić do publikacji, ale po tym już musiałem

 

nie wiem jak można poznać Qcina i myśleć, że jest w stanie kogoś przekręcić dla własnych korzyści, ale czasem tak jest, osądy bywajo błędne, a szał hejtera nie bierze jeńców

 

shavcowi zostalo wybaczone, to może i Ty kiedyś wrócisz z lepszym nastawieniem, mam nadzieje, że z forum nie odchodzisz

 

jeszcze raz wszystkiego dobrego i mam nadzieje do zobaczenia w lepszych czasach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz ale Ty kocopoły piszesz, to głowa mała, Smoleńsk przy tym to chwilowa zajawka, jakie Ty masz teorie spiskowe.

 

I jak sobie ubzdurałeś  tego Pau Gasola, co jak się okazuje jest totalną bzdurą, bo Wooden nie miał w planach takiej wymiany, nie wiem jak to się dzieje, ale wychodzi na to, że piszesz sam z sobą, składasz za siebie oferty samemu sobie i sam je przyjmujesz/odrzucasz a potem masz pretensje do tego w imieniu którego przyjąłeś ofertę, że on ją odrzucił.

 

Serio, wakacje Ci nie zaszkodzą.

 

.....

 

z wyrazami szacunku,

 

Qcin

 

Prezes Spółdzielni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojp.

 

Przecież pau to był żart skierowany do osoby która mnie „ żartobliwie straszyła” ze jak odejdę to nowy GM Spurs ściągnie mi Pau

 

Zbiegło się to jednak z realnym zapytaniem Pau vs Ish gdzie przy zagrożeniu ze Pau może być poza rotacja zespołu w realu dla NY było zgrabna okazja zamiany graczy na tego co dostaje więcej minut.

 

Ish wraca po kontuzji i dostaje 18 minut a Pau miał przed TD być może oddany lub co gorsza BO.

 

Mogło tsk być ze mógłby grać dużo mniej stad moja oferta do NY.

 

U mnie to było tylko przygotowanie dalszej oszczędności bo milion tańszy gracz robił mi lepszy wynik oszczędności a sportowo przy takiej 12 osobowej rotacji to czy Ish czy pau mi wyniku nue zmieni sportowo.

 

Dodatkowo znalazłem świetnego gracza na lawke ale sałary Isha było za wysokie.

Kasa pau się zgadzała wiec ostatecznie bym skończył z graczem za 3.600.000

 

Qucin,

 

Wiec jeżeli nie rozumiesz całego wywodu to proszę nie dopisuj.

 

Powtórzę.

 

Straty odwołaniem wymiany dla spurs są spokojnie akceptowalne bo brak Lina Gasola czy Isha co staram się wykazać nie są bolesne.

 

Nie do zaakceptowania jest jednak ingerencja w wymiany osób trzecich i takie wykorzystanie sytuacji jaka miała miejsce aby dla jednej korzyści ( w niejasnych okolicznościach) nie krzywdzić innych.

 

Trzeba tego unikać za wszelka cenę i tu powiedzenie „ ze się nie da wszystkim pomoc i ktoś musi niestety stracić” mnie nie satysfakcjonuje.

 

Cała liga się dostosowała i czekała na przeliczenia sałary cześć dodatkowo GM zaangażowała się w legalizację wymiany która jest bardzo daleka od ideału bo sklejana i kombinowana a trwało to jeszcze długo.

 

W świetle twoich wpisów o naszym 3 wayu i ostatecznym skasowaniu tylko tej wymiany która Tobie nie pasowała mimo ze nie byłeś strona mam prawo czuć niepokój.

 

Powtórzę.

 

Wykazuje coś przeciwnego co właśnie napisałeś.

 

Chyba razem pojedziemy na wakacje bo tez teraz nie błysnąłeś zrozumieniem.

Picie wody sodowej w cieniu Tężni ciechocińskich nikomu jeszcze nie zaszkodziło.

 

Ten miły szum by sprawił ze nawet byś nie musiał się idzywac.

 

Panie Prezesie ;)

 

Dla wszystkich którzy maja wątpliwości o co mi chodzi:

 

 

Zmiany regulaminu w trakcie sezonu: NIE

czy należało wyjątkowo puścić wymianę z błędem aby inne w tym moja wymiana szła:

NIE

czy mogę żyć z kasowana wymiana : TAK

czy było lepsze rozwiązanie: TAK od samego poczatku przy wykazaniu ze wymiana nie przechodzi trzeba było nie dociskać na zmianę regulaminu

Czy były kontrowersje tej wymiany: TAK

Czy spurs płaczą za Pau: NIE :)

 

Osobiście dodam ze bardzo złe się ułożyło ze byłeś zaangażowany w powyższa i tsk za długa bo blokująca wszystkich wymianę i ze się tak złożyło ze doprowadziło to do skasowania akurat tej wymiany której byłeś „ obok „ przeciwny i chciałeś w niej uczestniczyć w innym scenariuszu którego nie przyjąłem.

 

Długość wymiany uwiera tez tym ze w Real nba odbył się TD czego byśmy uniknęli jakbyśmy mieli taki sam czas okienka

 

Nadal uważam ze znając twoje analityczne podejście do tej gry daleki jestem od stwierdzenia ( przy takich okolicznościach i efektach) ze to czysty przypadek.

 

Nauczka pokazuje aby nigdy nie robić takich warunkowanych tasiemców

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty z kolei nie rozumiesz, ze ja tworzyłem te wymianę w przekonaniu ze będę mógł sobie łączyć graczy pozyskanych w styczniu , jakby nie ten nieżyciowy zapis ze jest to niemożliwe ze względu na okienko które zamyka się 58 dni od rozpoczęcia poprzedniego okienka, to całej dramy by nie było - ja się zgodziłem ze rozbije te wymianę i jeśli nie będzie możliwe jej złożenie to trudno, poczekam na Ziona- okazało się ze jest możliwe z małymi korektami , wiec to zrobiliśmy .

 

Jeśli z kolei myślisz ze złożenie takiej wymianybto godzinna praca to powodzenia , znasz kluby, znasz kluczowe nazwiska, bułka z masłem ;)

 

Cała liga wstrzymana- bez przesady, ja od ogłoszenia ze będę rozbijał te wymianę do czasu jej złożenia „wstrzymałem” wszystkich zainteresowanych na 2 dni, zaznaczając ze jeśli się nie uda to trudno i ze mogą szukać alternatyw , takze 90% wymiany powstało w przeciągu 2 dni, potem byly tylko detale .

 

Oczywiście mi urlop tez by się przydał , niestety obowiązki nie pozwalają :(

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ciągle są jakieś dramy... Panowie, jako obserwator mogę chłodno przypomnieć, że to "tylko" zabawa ;) a na serio, to szanujcie się wzajemnie i nie wzbudzajcie niepotrzebnie dużo negatywnych emocji.

 

 

Kiedy będzie jakaś edycja BeGM School? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.