Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Niezłe jaja :grin: mówię Ignazz, myśle hipokryta, czy tam na odwrót , lol.

SPÓŁDZIELNIA , z Sylwek którego poznałem w dzien Zlotu, LBSem (to samo) i Lucasem z którym łącznie wymieniliśmy 20 PMow :grin:

A na złocie 3/4 czasu spędziłem z Marcusem Cambym bo reszta ekipy poszła do apartamentu :grin:




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o zabicie dogadanych wymian i obronę obietnic krusze kopie

Dlatego się tak gotuje

Tu zabranie Nene to pikus dla spurs bo wykazałem ze straty żadne

 

Ale przecież było od samego początku jasne, że kasacja wymiany Qcina oznacza kasację ruchów, które zalezą od jej kształtu. Ja to podnosiłem jako główny argument przeciwko anulowaniu pierwotnej wymiany Qcina, bo właśnie tego rodzaju konsekwencji chciałem uniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam całych kulis, ale z szczątkowych informacji Qcin po prostu powinien jakoś fajnie, z ceną ponadrynkową zrekompensować przejęcie Nene i samemu wyjść z inicjatywą w tej kwestii, a nie stawiać Ignazza pod ścianą.

 

A tak pozostaje niesmak.

 

Na Tobie Qcin leży odpowiedzialność proponowania wymian regulaminowych. 


A tak zachowałeś się jak Rasiak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie znam całych kulis, ale z szczątkowych informacji Qcin po prostu powinien jakoś fajnie, z ceną ponadrynkową zrekompensować przejęcie Nene i samemu wyjść z inicjatywą w tej kwestii, a nie stawiać Ignazza pod ścianą.

 

A tak pozostaje niesmak.

 

Na Tobie Qcin leży odpowiedzialność proponowania wymian regulaminowych. 

A tak zachowałeś się jak Rasiak...

 

Tylko, że LBS nawet tutaj publicznie na forum pisał, że wymiana z Qcinem ma priorytet i od niej zależą ewentualne dalsze ruchy, więc trudno tu posądzać kogoś o nieuczciwość, skoro od początku było jasne, że ruch z Nene zależy od powodzenia wymiany, która została anulowana?

SPÓŁDZIELNIA , z Sylwek którego poznałem w dzien Zlotu, LBSem (to samo) i Lucasem z którym łącznie wymieniliśmy 20 PMow :grin:

 

 

Podejrzewam, że Zdzisław Ptak niedługo napisze CAŁĄ PRAWDĘ O SPÓŁDZIELNI i nie będzie Ci już tak wesoło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że LBS nawet tutaj publicznie na forum pisał, że wymiana z Qcinem ma priorytet i od niej zależą ewentualne dalsze ruchy, więc trudno tu posądzać kogoś o nieuczciwość, skoro od początku było jasne, że ruch z Nene zależy od powodzenia wymiany, która została anulowana?

 

No jeżeli w rozmowach było uzależnienie od jakiś warunków, które nie zostały ostatecznie spełnione, to spoko. Ignazz powinien wiedzieć na co się pisze, tym bardziej jeśli w wymianie była masa detali, a Qcin nie ogarnia cba.  

 

Inna kwestia to czy nie dało się tego jakoś mniej wojennie rozwiązać. 2 runda pewnie zrobiłaby robotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie znam całych kulis, ale z szczątkowych informacji Qcin po prostu powinien jakoś fajnie, z ceną ponadrynkową zrekompensować przejęcie Nene i samemu wyjść z inicjatywą w tej kwestii, a nie stawiać Ignazza pod ścianą.

 

A tak pozostaje niesmak.

 

Na Tobie Qcin leży odpowiedzialność proponowania wymian regulaminowych. 

A tak zachowałeś się jak Rasiak...

 

 

Qcin nie jest tu niczemu winien, by musieć coś rekompensować.

 

Chociaż oczywiście źle się stało, że jeden klub został pokrzywdzony i też przecież nie z swojej winy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak nie jest skoro zaproponował coś, co nie ma prawa przejść. 

Bo Rada mu napisała, że to ma prawo przejść i to na  nas cięży odpowiedzialność za ten błąd, w tym w szczególności na mnie.

Uważam że zbyt pochopnie rezygnujecie z gry, w ktora sami juz wlozyliscie tyle czasu i energii. Myślę że potem będzie Wam żal takich decyzji.

Już tęsknisz, nie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prowokuj Rybaku :D jesteś przezabawny :)

 

Skoro moja wymiana była nielegalna to się nie spełniła, skoro do niej nie doszło to nie doszło do dealu uzależnionego od tej wymiany ze Spurs- koniec .

 

Zrobiliśmy wiec nowa wymianę z nowymi elementami- koniec.

 

Zreszta wystarczy przeczytać do wrzucił Fluber, przecież tu nawet ślepy by zobaczył ze płacz Ignazza ma podłoże tylko i wyłącznie prywatne :D Spółdzielnia lol, Camby obiecuje naprawić sprawę Twojego braku w niej i niedługo dostaniesz zaproszenie - tak samo Fluber, wszak jak wiadomo wcześniej Ciebie przekabacilem do zmiany regulaminu przez PMy , Kto tam jeszcze chętny do dołączenia ? A, już wiem, barmanka z Sułtana i Biała Czekolada może , bo ze sobą rozmawialiśmy .

 

Nad wszystkim czuwać będzie Kondzio , żeby moc przypomnieć nam nasze składy z 2017 roku by nie powielać graczy w wymianach .

 

Ignazz, to ze uciekłeś ze zlotu który sam organizowałeś nie oznacza ze możesz wyciągać wnioski co do jego przebiegu :D

 

Spółdzielnia , no nie wierze

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak nie jest skoro zaproponował coś, co nie ma prawa przejść. 

 

To jest problematyczna sytuacja. Temat trafił na forum rady, ale kto tam był ten wie jak tam jest. Rzucana jest masa pomysłów, część przepada w gąszczu coraz to nowych spraw i tematów. I w gruncie rzeczy z wymiany zdań powstał nieoficjalny przepis, którego nawet nie przedyskutowaliśmy, ale zaczął żyć swoim życiem. 

 

Nie wiem czy pamiętasz, ale nawet twój Kyle Andersona to była sprawa rozwiązana za pośrednictwem rady. Decydowało zwykłe głosowanie, a nie jakiś regulamin. Podobnie było z Sterlingiem Brownem i wieloma innymi sprawami. Tu rada też chciała znaleźć polubowne rozwiązanie i rozwiązać problem wynikający z jej winy.

 

Problem w tym, że byli radni wprowadzili mocny ostracyzm za którym poszedł tłum i okazaliśmy się bezsilni. Wcześcniej zawsze rada decydowała o kluczowych decyzjach. Tutaj można powiedzieć, że zadecydowała społeczność, ale motorem napędowym stanowili byli członkowie radni przez co atmosfera zrobiła się gorąca.

 

Ogólnie c***owo, że ciągle i ciągle musimy do tego wracać. Fatalnie się z tym czuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spółdzielnia lol, Camby obiecuje naprawić sprawę Twojego braku w niej i niedługo dostaniesz zaproszenie - tak samo Fluber, wszak jak wiadomo wcześniej Ciebie przekabacilem do zmiany regulaminu przez PMy , Kto tam jeszcze chętny do dołączenia ? 

Ja tam słyszałem plotki, że jest jeszcze jakaś spółdzielnia szachowa i Twoje macki zaczynają sięgać coraz szerzej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ignazz na prawdę zrezygnuje to nie wiem czy ze względu na nadzwyczajność sytuacji nie wziąć po za obecną kolejką oczekujących ( jest moc! ) na GMa Spurs ich kibica - GOAT Kondzio. Jest trochę strach, że ze swoją wiedzą i zdolnościami managerskimi zupełnie zawłaszczy grę przyćmiewając obecne gwiazdy jak BMF, Karpik czy Wooden, ale skoro wciąż się rozwijamy to musimy stawiać na tak wybitne postacie dla dobra gry.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie na koniec podkreślę ze akurat napisałem do Qucina licząc na to ze się da z tym Nene coś zrobić lub podmienić na inne minimum.

 

Zostałem zlany

 

Sprawdziłem co na to inni GM z wymian i uzyskałem info ze trudno jak trzeba kasować to trzeba.

Wiec napisałem ponownie w duchu pojednania do Q ze może chociaż alternatywna opcja lub łączenie wymian

 

Zostałem olany.

 

Zamknąłem linie dialogową co tylko Q pomylił z ignorem i miał dodatkowe pretensje.

 

Ogólnie zabawilisvie się chłopaki w 7 LBJ ;)

Próba pojednania była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.