Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj wymiany pod sensownego C i już. Assety masz. Spróbuj. Na Twoich miejscu uderzalbym do wszystkich mających sensownych C. Marzenie - Gasol czy Gobert ale już realnie taki Nurkic jest do wyjecia z Bostonu. Skoro sam gm nim handlował wczesniej to czemu nie zaryzykować.

 

Własnie teraz mimo że Oubre tak świetnie gra to jednak aż tak bardzo go nie potrzebuje bo Kuzma okazuje się być stealem więc może bym oddał Oubre z Mahinimi za kogoś :tongue:

No i własnie myslałem o Nurkiciu ale póki co też nie ma rewelacji u niego.

Czekam do kolejnych okienek i zobaczę wtedy jak moi młodzi wyglądają po połowie sezonu i co można pokombinować w związku z Noelem.

 

Już rok temu Gordona zabijano grą na SF, teraz ty robisz z Niego centra. Rim protector to nie jest, straci na efektywności.

 

Jak masz problem z nadmiarem dobrych graczy na tych pozycjach to oddam Ci Hielda za Tatuma. Widziałeś jak zamiótł big trio z Thunder? Oddam go i może nawet jakiś pick drugiej rundy dorzucę.

 

Jeszcze nie robię tylko się zastanawiam, by zagrać 5-0. Wszyscy na obwodzie i nawalają trójeczki :tongue:

Gorzej w obronie by to wyglądało.

Z tym Hieldem to się nawet uśmiałem ale jak masz jakieś poważne propozycje to możemy pogadać.

 

btw Ty byś nie chciał rozmienić Davisa na jakieś młode talenty?

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns oprócz Bookwra to tam nikogo nie mają :P

No jest jeszcze chriss i monk

Hurd się obrazi:D 11 pickow przez 4 najbliższe lata w pierwszej rundzie, Booker, Monk, Parker i SJ do tego te Chrissy i inne cuda. No coś by za Davisa na bank wpadlo. Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camby, czekam na ten PowerRanking ;) jestem ciekaw, jak wypadają według Ciebie moi osłabieni Jazz ;p

 

no i wciąż możecie składać oferty za wszystkich moich graczy na czele z Gobertem, Inglesem i Hillem (tylko Hayward niedostępny). Mniejsze nazwiska też do wzięcia ;) Mam już kilka interesujących propozycji, ale może dacie coś fajniejszego dla mnie ;) wszystko do dogadania na priv, ale głównie szukam młodych, picków w najbliższych draftach i mogę przygarnąć max 2-letni szrot - to są warunki ;) oczywiście niczego nie gwarantuję, ale podyskutować możemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no i wciąż możecie składać oferty za wszystkich moich graczy na czele z Gobertem, Inglesem i Hillem (tylko Hayward niedostępny). Mniejsze nazwiska też do wzięcia ;) Mam już kilka interesujących propozycji, ale może dacie coś fajniejszego dla mnie ;) wszystko do dogadania na priv, ale głównie 

 

Hill to raczej nie na czele bo chyba piach gra

 

@Tangiers ale wiesz, że wartość Noah na rynku to minus dwa 1st round picki w tym jeden tłusty (MIA 2018 albo BKN 2018)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to pick Nets Tangiers dostał w pakiecie z Alem za Whiteside'a :grin:

 

no ten deal na razie wygląda raczej słabo dla celtów

 

ale ja nie mówię o wartości picku BKN tylko wartości Noah, która wynosi minus pierdyliard ;)

 

Nie mozemy zapominac w tej grze o intangibles jakies zapewnia Francuz, w szatni zawsze zadba o to zeby bylo napalone.

 

a co on tam jara w tej szatni, papierosy czy coś innego?  w sumie to bardzo niezdrowe, myślałem, ze w tych czasach sportowcy nie palą, jedyny gracz NBA do  którego mam podejrzenie, że jara szlugi w przerwie meczu to Teodosic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hurd

 

Noah raczej zostanie w ekipie na wieki wiekow, ewentualnie to bedzie to dobry salary filler jak juz bedzie spadal. Moge tez liczyc na zakonczenie kariery przed czasem. Szerokie opcje.

 

W kazdym badz razie pick Nets wydaje sie byc pewniakiem do TOP5 i juz zacieram rece na start NCAA. Z kolejnym rokiem zaczyna mnie to juz bardziej interesowac niz regular w NBA. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hurd

 

Noah raczej zostanie w ekipie na wieki wiekow, ewentualnie to bedzie to dobry salary filler jak juz bedzie spadal. Moge tez liczyc na zakonczenie kariery przed czasem. Szerokie opcje.

 

W kazdym badz razie pick Nets wydaje sie byc pewniakiem do TOP5 i juz zacieram rece na start NCAA. Z kolejnym rokiem zaczyna mnie to juz bardziej interesowac niz regular w NBA. 

 

no ja myślę, nigdzie Ci się nie śpieszy więc zwłoki Noah mogą sobie leżeć na ławce - dlatego to ogłoszenie mnie zdziwiło i juz chciałem Ci złożyć jakąś głupią bezczelną ofertę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można już założyć jakiś temat do opisów drużyn przed pierwszym głosowaniem? Lepiej jak by troche czasu było.

 

Po +/- 12 spotkaniach? 

 

Nope.  Za wcześnie na to. Miesiąc to od groma czasu i wiele się może zmienić. Oceniamy cały zamknięty, z góry określony okres. Więc najpierw się on musi skończyć. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po +/- 12 spotkaniach?

 

Nope. Za wcześnie na to. Miesiąc to od groma czasu i wiele się może zmienić. Oceniamy cały zamknięty, z góry określony okres. Więc najpierw się on musi skończyć.

Chcesz dopiero po zakończeniu tego okresu dac czas na danie opisow? W okolicach Świąt? Good luck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.