Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanie przed grudniowym glosowaniem: będzie temat w którym mamy nakreślić rotację, odniesienie do terminarza, plany na ten sezon, czy bardziej działa to w opcji kto chce i gdzie chce?

 

 

Plany na sezon i jakieś takie duperele to raczej czysto dobrowolnie, żadnego tematu na to nie będzie.

Natomiast jeśli chodzi o grudniowe głosowanie to będzie temat, jak w tamtym roku, gdzie każdy będzie miał do opisania swoją drużynę i jej silne/słabe strony.

 

BTW Ogłoszenie parafialne od Hurda. Dodał do tych tabelek ze statystykami pola Games Played i Usage, bo ponoć chętnie wpisywaliście [E] nie wiem skąd to wziąłem, chyba Hurd tak napisał, nie wiem skąd on to wziął :rugby: [/e] Nad tymi kontuzjami to chyba sam usiądę dodatkowo żeby w grudniu podać listę znaczących urazów i kto ile spotkań opuścił, tak dla ułatwienia.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, moim zdaniem podanie choćby takiej informacji jak depth chart i rozkład minut to powinien być obowiązek pod groźbą kary.

 

Aha i wkładanie do tabel zbyt dużo statów - tych zaawansowanych to już szczególnie- jest bez sensu.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież ten usage jest zbędny moim zdaniem.

 

Jaki usage ma Paul w Houston a jaki miałby u moich Clippers ? No właśnie.

 

jak popatrzyłem, że napisałeś, to pomyślałem, że chwalisz się tym, że Babbitt wyjdzie dziś w S5 ;) a tak serio, to na razie te statsy to możemy sobie tylko dla picu uzupełniać - do 24.12 to się zmieni jeszcze tak bardzo, że hoho :P no w sumie u Haywarda mogę ustawić wszystkie zaawansowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak popatrzyłem, że napisałeś, to pomyślałem, że chwalisz się tym, że Babbitt wyjdzie dziś w S5 ;) a tak serio, to na razie te statsy to możemy sobie tylko dla picu uzupełniać - do 24.12 to się zmieni jeszcze tak bardzo, że hoho :tongue: no w sumie u Haywarda mogę ustawić wszystkie zaawansowane ;)

 

Wpisywałem go na liście jako season ending na razie, ale niby ma datę 6.04. Trochę to szalone, ale jeśli Cavs totalnie nie załapią i jakaś katastrofa się tam wydarzy to kto wie, może wtedy Boston zaryzykuje. Znaczy nie tyle zaryzykuje, co po prostu jeśli Hay będzie gotowy na tyle, że nie będzie zagrożenia odnowieniem to pozwolą mu grać jakąś niewielką rolę i te kilka(naście) minut może dostanie. Zobaczymy.

 

A co do tego Babbita to Raymond Felton pod nieobecność Krzysia zdążył już na jedyne zebrać spierdol od Currego, Teague'a, Lillarda, Conleya i pewnie o niezły ból głowy przyprawiło go Denver. Terminarz nie rozpieszcza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisywałem go na liście jako season ending na razie, ale niby ma datę 6.04. Trochę to szalone, ale jeśli Cavs totalnie nie załapią i jakaś katastrofa się tam wydarzy to kto wie, może wtedy Boston zaryzykuje. Znaczy nie tyle zaryzykuje, co po prostu jeśli Hay będzie gotowy na tyle, że nie będzie zagrożenia odnowieniem to pozwolą mu grać jakąś niewielką rolę i te kilka(naście) minut może dostanie. Zobaczymy.

 

A co do tego Babbita to Raymond Felton pod nieobecność Krzysia zdążył już na jedyne zebrać spierdol od Currego, Teague'a, Lillarda, Conleya i pewnie o niezły ból głowy przyprawiło go Denver. Terminarz nie rozpieszcza.

A propos terminarza - u nas on by wyglądał inaczej ze względu na inna tabele w zeszłym sezonie :P a w następnym sezonie to już będzie wyglądał kompletnie inaczej - tzn.jeśli chodzi o te mecze czy 3 czy 4 ze swoją konferencją i inna dywizja, ale to by też skutkowało w innym rozkładzie spotkań - tak mi się wydaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos terminarza - u nas on by wyglądał inaczej ze względu na inna tabele w zeszłym sezonie :P a w następnym sezonie to już będzie wyglądał kompletnie inaczej - tzn.jeśli chodzi o te mecze czy 3 czy 4 ze swoją konferencją i inna dywizja, ale to by też skutkowało w innym rozkładzie spotkań - tak mi się wydaje ;)

Powiem szczerze, że nie wiem, ale to i tak bez znaczenia, bo jeśli chcemy sobie dyskutować o terminarzu to nie ma innej opcji niż przyjęcie tego z rl. Więc tak sobie patrzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież ten usage jest zbędny moim zdaniem.

 

Jaki usage ma Paul w Houston a jaki miałby u moich Clippers ? No właśnie.

 

Chodzi o to, żeby sprawdzić czy ktoś nie ma za dużo graczy wykręcających dobre statsy i jednocześnie grających sporo na piłce

 

Jeśli masz czterech graczy w S5 i każdy ma usage 30% tzn. że jest coś nie halo i ich statsy trzeba obciąć bo w beGMowej  drużynie nie starczy dla wszystkich piłki

 

btw tabelka jest nieobowiązkowa i dla chętnych, zwłaszcza jak ktoś chce podbudować narrację dot. swojej drużyny i mieć czytelne "dowody" w jednym miejscu - obowiązkowe jest tylko podanie rotacji i minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie dobrze przewidziałem przed sezonem ze Cavs będą jak najbardziej do jebniecia w tym roku, obrona u nich w ogóle nie pracuje... dlatego chciałem w tym roku spróbować być wśród contenders...

 

Co z tego skoro mój plan vabank narazie nie daje nawet miejsca w PO?

Ogólnie to poczatek sezonu tylko pokazuje, że bycie takim GMem to nie takie hop siup jakby sie wydawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blazers u nas mają chyba najlepsze big3 na razie - Drummond, Lillard i Horford są leciutko w top20 póki co, ławka jest podejrzana, ale ogólnie 4-6 seed wygląda na ten moment realnie

 

OXfxXih.jpg


Z innych rzeczy - Jeremy Lamb ma bardzo przyzwoity sezon, Magic faktycznie ciężko będzie tankować po top5 pick z tą zdolną młodzieżą, Dnc pomyśle o trejdzie bo playoffs możesz i tak nie zrobić a Lamb w tej chwili na tym dealu to niezły asset, który może by pozwolił zrzucić jeden z tych martwych kontraktów?

 

A druga rzecz jaka mnie zastanawia to ile Dinwiddie i Isaiah Taylor dostaną w grudniu jako FA i jak ostra będzie o nich walka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po za Davisem i Plumlee mam wszystkich graczy na minusie, a Biyombo to najgorszy gracz ligi.

 

Nawet zacząłem się zastanawiać się czy jestem gorszy niż Kings czy Suns i jeszcze tragedii nie ma, ale trudniejszym rywalem byli ku zaskoczeniu Kings, mimo że Dennis Smith ta raczej rozczarowanie dla wielu osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DMC  :sorrow:

A tak na serio to cieszę się z dobrego rozpoczęcia sezonu przez Simmonsa, choć niestety trójki nie ma, ale za to Jackson ma przyzwoitą.

Ogólnie moje dwie piątki:

Bev - pokazuje to czego można się było spodziewać - świetna obrona, bulterier, twardy zawodnik, świetne uzupełnienie gracza, który rozgrywa z innej pozycji, bo sam jest raczej słabym kreatorem.

Ntilikina, tak w NYK jak u mnie, ma czas na rozwój a już pokazuje przebłyski.

Klay - solidnie jak na niego, robi to co potrzebuję, czyli trója, defensywa będzie jeszcze lepsza.

Josh - kolejny gracz od czarnej roboty, dobra obrona, rzut niestabilny, ale będzie lepiej

Covington - kolejny rok rozwoju, tylko się cieszę, świetne uzupełnienie Simmonsa

Jackson - ma czas na rozwój, ale już jest całkiem, całkiem zwłaszcza, że pokazał niedowiarkom, że rzut ma.

Simmons - zaskoczył mnie na plus, nie spodziewałem się takiego rozpoczęcia :)

Embiid - spokojnie pyka jak profesor, ważne, że zdrowie na razie przynajmniej jest.

WCS - trochę małe rozczarowanie, ale jak na rezerwowego centra naprawdę nie jest źle.

Brak rezerwowego PFa, ale na tej pozycji będą grywali w small ballu i Covington i Jackson a w razie czego i WCS. Lyles i Smith to raczej na szczątkowe minuty.

 

Ogólnie na spory plus i bilans powinien być spokojnie dodatni.

Phila w realu 5-4 a różnice:

WCS/Smith - Amir/Holmes/Okafor

Klay - Reddick

Bev/Ntilikina/Temple - Bayless/McConell/Fultz

Josh/Iwundu - TLC/Stauskas/Anderson

Lyles - Saric

Wydaje mi się, że w większości jest lepiej i lepsze także dopasowanie.

Nie będę pisał jaki bilans, ale wydaje mi się skromnie, że lepszy niż w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po za Davisem i Plumlee mam wszystkich graczy na minusie, a Biyombo to najgorszy gracz ligi.

 

Nawet zacząłem się zastanawiać się czy jestem gorszy niż Kings czy Suns i jeszcze tragedii nie ma, ale trudniejszym rywalem byli ku zaskoczeniu Kings, mimo że Dennis Smith ta raczej rozczarowanie dla wielu osób.

 

Jestem gorszy tj. lepszy od Suns?!?! O ja pierdykam nieźle...az sam w grudniu wklepe wszystko w Excelu i zobaczę. U mnie jest autostrada pod koszem więc raczej dobry wynik mi nie grozi. Co do Pelikanow to dla mnie od początku ta ekipa jest mlehhh...Davis za to nie pozwoli tankować czyli będziesz przez dwa sezony w rozkroku a w trzecim będzie paniczna akcja zatrzymania go.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.