Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Wizards nie mieli wyjścia, gdyby nie dali maxa Porterowi to by go stracili i nie mogli nikim zastąpić bo w salary i tak nie mają miejsca. Jedyną opcją mogło być oddanie Portera wcześniej, ale nie wiem czy ktokolwiek rozważał taką opcję.

nie wiem czy to było wcześniej czy później ale Otto był jedna nogą w Nuggets, przynajmniej tak mi się wydawało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie było ustalone, ale coś w stylu Wilson+Barton+coś

 

nie zamierzałem przepłacać, dwa spadające kontrakty dałyby mu mega pole manewru

 

Wizz by byli happy i ja tym bardziej bo jednak substytut w postaci Igoudali bardziej mnie pogrąża niż pomaga

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę, że Porter jako trzecia opcja dostał maxa, to podpisanie Cova za takie siano w momencie gdy Sixers u nas idą po 1 seed troszkę się gryzie, w sensie rozumiem, że Tecu chciałby podobnie, ale wątpię aby reszta na to pozwoliła z przyczyn czysto sportowych

To może po prostu wrzucę i ludzie zagłosują. Wrzucę dokładnie takie same warunki jak w realu by nie naginać i nie wykorzystywać sytuacji. Wszyscy zagłosują i nie może oznaczać zarówno za mało kasy lub nie, bo chociaż to nie było obgadane to wg nich to naginanie zasad.

A co do kasy to jeżeli w realu się zgodził na taką kasę w 76ers to jakie to ma znaczenie, że mam chyba mocniejszy zespół niż w realu? To chyba dobrze dla niego? Zwłaszcza, że to długi kontrakt i nie musi się bać, że w przyszłym roku będzie miał mniej rzutów a musi pracować na kontrakt.

 

Proponuję by każdy się wypowiedział, ale nie chcę wychodzić przed decyzję rady czy mogę.

Co do tego, że mogłem wiedzieć, że coś takiego jest dozwolone to tak z ręką na sercu - kto o tym wiedział oprócz BTPH? I który to punkt CBA?

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem na tak. Tak wgl RoCo nie jest jakimś game-changerem by dostawać Bóg wie jaką kasę. Ofc to jest świetny grajek. Super trója i genialny D, i u Tecu to jest 4 opcja w ataku (spośród S5, a Tecu ma Go na drugi unit, ale RoCo gra więcej minut więc wnioskuję, że grałby więcej w S5).

 

Edit: Wrzucaj Tecu

Edytowane przez Eryko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty tecu masz tyle samo miejsca w salary co real philly mialo, ze chcesz wrzucic dokladnie ta sama oferte? bo wiesz ze oni mu podniesli pensje o 15 mln w tym roku, i przez to pewnie sie zgodzil przez nastepne 3 ciut mniej dostawac?? 

Mam 16 mln wolnej gotówki w tym roku, więc tak, zmieszczę :) Gdyby nie Snell to miałbym jeszcze więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. U nas rynek jest inny niż w NBA. RoCCo, gdy szybciutko skończy się pula graczy na ktorą się ludzie rzucą od razu (po tym jak lud nie umie głosować i dał RW extension zostało 3 AS) będzie bardzo łakomym kąskiem, dla tych co mają dużo hajsu, a trochę takich będzie.

U nas raczej nie przejdzie niżej 64/4 plus 16 teraz. Co złego jest z RW i OKC? Oladipo i Sabonis mają lepsze cyferki, Adams też. Oczywiście istniała szansa, że gdzieś wiodloby mu się lepiej, ale to raczej opcja gdybanie. Bylby hipokryta opierdalajac Duranta i robiac to samo. Z tegorocznych AS to George od początku ma szansę na zmianę, James pod warunkiem dalszych braków wymian w Cavs i DMC mimo wszystko po takim sezonie wątpię by się ruszył z Bostonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja im dłużej o tym myślę to tym bardziej jestem na nie ;)

 

ale moim zdaniem powinna zdecydować większość, Tecu poczytaj w cbafaq pkt 59 jakie warunki trzeba spełnić i rzuć sensowną ofertę to będziemy głosować (zeby już nie robić głosowania w sprawie głosowania)

 

proponuję 3 opcje głosu

 

1) Tak - RoCo akceptuje ofertę

2) Nie mam zdania / wisi mi to

3) Nie - oferta za niska / nie wyrażam zgody na głosowanie

 

i jak będzie przewaga głosów na tak nad głosami na nie to robimy extension, w innym przypadku Covington jest UFA za rok

 

pasuje? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji RS vote

 

A) Tak

B) Nie (niezależnie, czy od wysokości oferty, czy komuś sie nie podoba rowiązanie skutek ten sam)

 

Na przyszłość natomiast takie rzeczy są do kontroli indywidualnej we własnym zakresie, bo popieram tutaj zdanie Palnika, że nawet jeśli Tecu nie wiedział o tym czymś to i tak Covington właśnie skończył swój trzeci sezon w 76ers przed wakacjami i bez tej wiedzy wyglądał na zwykłego gościa do przedłużenia, którego mu nie zaproponowano. Dlatego ja też będę głosował na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.