Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

No spokojnie 10 dni czy 2 tyg przed gwiazdką wystarczy  - na razie jak ktoś chce się rozpisywac i robić autoreklamę to niech to robi w dotychczasowych tematach np. media room, teraz trochę za wcześnie na podsumowanie całego pierwszego trymestru 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mit poprawy gry Drummonda chyba znowu pierdolnie jak domek z kort. Defensywa Tłoków z Nim na parkiecie 55,9% i bez Niego 44,8%...

 

To jest kosmiczna przepaść. ON/OFF można było bagatelizować, bo nie uwzględnia pace, ale to już jest dramat.

 

Dla porównania mój Jrue Holiday 48,2% z Nim na parkiecie, a 60,7% bez Niego.

 

Zresztą Tłoki mają bilans 9-3 i 24 defensywę, to daje do myślenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mit poprawy gry Drummonda chyba znowu pierdolnie jak domek z kort. Defensywa Tłoków z Nim na parkiecie 55,9% i bez Niego 44,8%...

 

To jest kosmiczna przepaść. ON/OFF można było bagatelizować, bo nie uwzględnia pace, ale to już jest dramat.

 

Dla porównania mój Jrue Holiday 48,2% z Nim na parkiecie, a 60,7% bez Niego.

 

Zresztą Tłoki mają bilans 9-3 i 24 defensywę, to daje do myślenia

 

skąd masz te dane? akurat mit czy nie mit, Zach Lowe chyba w niego wierzy bo się znalazł na 1 miejscu cotygodniowego zestawienia 10 things I like

 

wczoraj Drummond miał 16pkt/20zb/7as, rzeczywiście słabo

 

no i wygraliśmy z gówniakami z Atlanty mimo grania totalnej chu.jni i to mnie cieszy najbardziej

 

 

edit: według Bball ref Pisotns mają 11. atak i 8. obronę, 24 to chyba w zeszłym sezonie, masz złe dane  

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

82games po raz pierwszy opublikował dane w tym sezonie.

 

Macie wielu graczy w bardzo dobrej formie - Reggie Jackson, Tobias Harris, Avery Bradley i na prawdę godną pozazdroszczenia ławkę, ogólnie rotacja jest bardzo wartościowa i to chyba największa moc tej drużyny. Zwłaszcza, że wasze główne ustawienie, te z Stanleyem Johnsonem w pierwszej piątce jest na minusie.

 

Oczywiście Drummond ma swoje zalety, bo niesamowicie niszczy na tablicach, ale center z tak ogromnie ujemnym impactem na obronę jest sporą bolączką. Ale to jeszcze zobaczymy jak się rozwinie.

 

Bullock wskoczył do pierwszej piątki, więc Tłoki są pod moją wzmożoną obserwacją ostatnio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znałem tej stronki, ale jest cholernie nieczytelna i jakaś dziwna - gdzie jest napisane, że mamy 24 obronę, bo to jest chyba niemożliwe jeśli bball ref ma nas na 8., wczoraj nawet podklejałem tweeta na ten temat..

 

a Drummond nie jest jeszcze rim-protectorem i może nigdy nie będzie ale w tym roku ogólny impact ma spory na grę, sama  ta dominacja na tablicach jest bardzo ważna jeśli chodzi np. o transition defense

 

co do Bullocka to ja mam nadzieję, że Stanley szybko wróci, jakoś Bullock mnie nie przekonał do swojej gry jak dotąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impact na grę Pistons ma dodatni nie przeczę, potwór w zbiórkach, a w dodatku ma największy procent przechwytów wśród wysokich. Można powiedzieć, że taki Westbrook wśród centrów. No i nie kaleczy w ataku.

 

Może jestem za surowy, ale obronę ma tragiczną. Równie kiepsko wygląda w defensywie Towns, a najgorszym obrońcą jest Kevin Love. Ale ogólnie dawanie mu miejsca w TOP10 w rankingu MVP racer wygląda śmiesznie. Tłoki przed wszystkim wygrywają szeroką rotacją, a liderem mającym największy wpływ na grę ma Reggie Jackson. To jemu oddaje ukłony.

 

I nie mam danych zeszłorocznych, tylko inne statystyki są dla mnie bardziej miarodajne niż twojego przyjaciela z twittera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się najbardziej jaram, że to jest typowo Detroitowa druzyna bez mega gwiazdy, a kazdy jest po prostu solidny. Harris jest cichym bohaterem nakurwia te rainbow 3s na razie na 47%. Reggie ewidentnie jakaś mentalna zmiana, więcej podaje, nie klepie tyle, ale wczoraj był "vintage RJ", który nam uratował dupę dwiema niemożliwymi trójkami ;)

 

no za dobrze jest, chyba wdupimy z Miami, bo inaczej się nam już totalnie w głowach poprzewraca jak będzie 10-3 XD   

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się komuś chciało główkować to rzucam temat, który mnie ciekawi.

 

Clippers NBA:

 

Teodosić/Beverley/Evans

Lou / Rivers/Thornwell

Gallinari/Dekker/Wesley Johnson

Griffin/Brice Johnson

DAJ/Harrell/Reed

 

Bilans: 5-8

 

Clippers beGM:

 

Felton

Aaflalo/Mack

Babbit/Wesley Johnson

Griffin/Melo/Brice Johnson

DAJ/Nene/Diamond Stone

 

Bilans: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się komuś chciało główkować to rzucam temat, który mnie ciekawi.

 

Clippers NBA:

 

Teodosić/Beverley/Evans

Lou / Rivers/Thornwell

Gallinari/Dekker/Wesley Johnson

Griffin/Brice Johnson

DAJ/Harrell/Reed

 

Bilans: 5-8

 

Clippers beGM:

 

Felton

Aaflalo/Mack

Babbit/Wesley Johnson

Griffin/Melo/Brice Johnson

DAJ/Nene/Diamond Stone

 

Bilans: ?

 

pewnie podobny, w LAC jest aktualnie szpital i nie ma kto tam pnr rozgrywać bez teodosica, u nas mają chociaż zdrowego Melo 

 

choć Felton jako starter jest trochę zatrważający 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się komuś chciało główkować to rzucam temat, który mnie ciekawi.

 

Clippers NBA:

 

Teodosić/Beverley/Evans

Lou / Rivers/Thornwell

Gallinari/Dekker/Wesley Johnson

Griffin/Brice Johnson

DAJ/Harrell/Reed

 

Bilans: 5-8

 

Clippers beGM:

 

Felton

Aaflalo/Mack

Babbit/Wesley Johnson

Griffin/Melo/Brice Johnson

DAJ/Nene/Diamond Stone

 

Bilans: ?

Bilans: (-1) - 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.