Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma znaczenia, bo przecież Pistons wygrają wschód a Drummond zgarnie MVP :P

Apropos Drummonda i tego co pisałeś o naszych PTB. Wcale nie uważam żeby byli jakoś wyraźnie słabsi od Soty, która chyba obok SAS i GSW wrzuciłeś do grupy 1-3 pisząc o tym,że Portland to miejsca 4-6. Po takim starcie ich big trio, które jest spoko dopasowane, nie wydaje mi się żeby mieli być na starcie skreśleni w zestawieniu z Kcp czy Harrisonem Barnesem. Kat też się widać raczej nie poprawił ani trochę w wygrywaniu spotkań i dalej sobie klepie staty, choć s sumie już nie takie fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos Drummonda i tego co pisałeś o naszych PTB. Wcale nie uważam żeby byli jakoś wyraźnie słabsi od Soty, która chyba obok SAS i GSW wrzuciłeś do grupy 1-3 pisząc o tym,że Portland to miejsca 4-6. Po takim starcie ich big trio, które jest spoko dopasowane, nie wydaje mi się żeby mieli być na starcie skreśleni w zestawieniu z Kcp czy Harrisonem Barnesem. Kat też się widać raczej nie poprawił ani trochę w wygrywaniu spotkań i dalej sobie klepie staty, choć s sumie już nie takie fajne.

 

no też tak myślę, big3 mają git tylko ławka krótka, jakieś ruch będa potrzebne w styczniu

 

a Kcp i Barnes powiem szczerze nawet nie wiem jakie mają sezony bo się o nich nic nie mówi a nie oglądam jakoś LAL i DAL więc tylko ze statsów widze, że jest tak sobie

 

no co za menda, specjalnie go puściłem i kazałem iść do Nets żeby im bilans poprawił a mi szanse na dobry pick, a ten znowu qrwa połamany (już abstrahując od jego chu.jowej gry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie, ja też jestem podjarany ale póki co to dopiero jakieś 12% sezonu. Zawsze mogło być lepiej (lepszy Crabbe). Co wy z tą ławką? Barea gra dobry sezon, Davis na te kilkanaście minut jak znalazł, Tolli daje to co od niego oczekiwałem, jedynie Amir miał być lepszy. Do szczęścia brakuje mi by Crawford znalazł drużynę ale o to może być cholernie ciężko oraz większej roli Leafa i Fergusona, lecz i tu nie widzę furtki na lepsze jutro :smile:

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luźny power ranking Wschodu:

 

3. Orlando Magic

 

Na plus:

 

- Tatum jak na rookie wygląda super. mało kto tak wchodził do ligi.

- Aaron Gordon z formą mocno pracującą na maxa

- Wysoka forma Lamba, Augustina, Oubre czy Kuzmy

- Zamiast beznadziejnego Biyombo - Noel i Mahinmi.

 

Na minus:

 

- Nie ma Fourniera, Simmonsa i Vucevica, ale też jest zajebiście.

 

4. Charlotte Hornets

 

Na plus:

 

- Doskonałe wejście w sezon: Kembe Walker, Evan Fournier i Nikola Vucevic

 

Na minus:

 

- Duże minuty dla Wade z powodu wąskiej rotacji. Każda jego minuta na parkiecie to jak granie 4 na 6.

 

5. Milwaukee Bucks

 

Na plus:

 

- Giannis w formie na MVP

- Collison mogący pociągnąć ofensywę i rozruszać Bucks, gdy rywal ograniczy Freaka

 

Na minus:

 

- Katastrofalna forma Middletona na początku sezonu

- Brook Lopez zaskakująco bezbarwny w ofensywie ( gdzie ta praca nóg aka Hakeem? )

 

6. Cleveland Cavaliers

 

Na plus:

 

- Król LeBron James

- Bardzo dobra forma Irvinga

- Dziadek Korver wciąż grozi swoim kosmicznym rzutem.

 

Na minus:

 

- Cała reszta składu

 

7. Toronto Raptors

 

Na plus:

 

- Siakam i Poeltl w rewelacyjnej formie

- McDermott stara się udowodnić, że jeszcze za wcześnie by robić z Niego drugiego Fredette.

- DeRozan plusowy w defensywie ( mała próbka, ale godne odnotowania ) i nie pałujący rzutów

 

Na minus:

 

- Generał Lowry kiepski w ofensywie

- Trzeba chyba przemyśleć rotacje, bo Ilyasova to nie wygląda na wartościowe wsparcie z ławki, a co dopiero starter.

- Bardzo martwi pozycja SF po kontuzji Batuma.

 

8. Detroit Pistons

 

Na plus:

 

- Bardzo duży potencjał w ofensywie, kilku graczy w dobrej formie jak Harris czy Hood, a po niemrawym początku budzi się Teague.

- Coś tam znowu zaczyna grać "game changer" Clarkson

- Solidna forma, bez większych rozczarowań całego składu

 

Na minus:

 

- Prognoza na TOP5 najgorszych defensyw ligi.

 

9. New York Knicks

 

Na plus:

 

- Porzingod przejmuje z powodzeniem rolę w ataku Knicks

- Countrey Lee odwdzięcza się CM, że bronił go jak niepodległości

- John Henson odradza się jako rim protector?

 

Na minus:

 

- Wiggins jest ciągle Wigginsem.

 

10. Boston Celtics

 

Na plus:

 

- Cousins wygląda świetnie z obu stron parkietu. W tym momencie TOP3 ligi.

- Gay w lepszej organizacji otwiera oczy niedowiarkom, którzy za wcześnie go skreślili

- Randle walczy o kontrakt i to widać.

 

Na minus:

 

- Obaj PG kontuzjowani, gramy Calderonem?

- Boston dobrze zaczął w RL NBA, ale trzej najlepsi gracze to Al Horford, Irving i Tatum. Tu ich nie ma.

 

11. Atlanta Hawks

 

Na plus:

 

- Cieszmy się z małych rzeczy. Matthews mimo rzucania średnio sześciu rzutów za trzy w jednym meczu, notuje wysoką skuteczność. Ale i tak gra kiepsko.

- John Collins ma spory potencjał na ofensywnego finshera. Nie widzę powodu do wielkiej podjarki, ale jednak odnotujmy.

 

Na minus:

 

- Przepłacone towarzystwo, które chętnie sobie porzuca z marnym skutkiem dla drużyny. I trochę brak perspektyw, że będzie lepiej. Valanciunas musiałby zacząć liderować, a PJ Tucker bronić jak za najlepszych lat i przestać ceglić.

 

12. Chicago Bulls

 

Na plus:

 

- McCollum jako lider drużyny

- Crawford mimo lat, wciąż potrafi pociągnąć ofensywę z ławki w pojedynkę. Niezłe procenty notuje też Bjelica.

 

Na minus:

 

- Po kontuzji Hassana strefa podkoszowa wygląda kiepsko.

- Będzie potrzeba cudu, by Bazemore potrafił obronić, chociaż połowę swojego kontraktu

- Patty Mills w drodze po najgorszego ligowca

 

13. Indiana Pacers

 

Na plus:

 

- Są jakiekolwiek?

 

Na minus:

 

- Katastrofalna forma Milsapa

- I tak wąska kadra przetrzebiona kontuzjami.

 

14. Brooklyn Nets

 

Na plus:

 

- Prawdziwy wystrzał z formą Reggie Jacksona, w który chyba wierzyli już tylko fani Tłoków.

- Zwiększona rola RHF w składzie,daje nadzieję, że będzie z tego pociecha.

 

Na minus:

 

- Monroe, Seth Curry i Lin kontuzjowani

- Gallinari wygląda bardzo słabo na początku sezonu

- Najlepsi gracze w RL NBA jak Russell, Carroll i Dinwiddie tutaj są nieobecni.

 

15. Mami Heat

 

Na plus:

 

- Realizacja celu. W drodze po wymarzoną jedynkę draftu

- Niezłe wejście w sezon Gallowaya, Turnera i Harklessa.

 

Na minus:

 

- Puste hale na oglądanie nazwisk, które w większości teamów byłyby 7-10 w rotacji.

 

Ogólnie Wschód powiedziałbym, że powyżej oczekiwań. Za to na Zachodzie szykuje się sporo minusów i rozczarowań.

Odniosę się jak poprzednicy do całości, bo kilka ciekawych spostrzeżeń masz, a z kilkoma się nie do końca zgadzam:

 

1. Sixers - wyglądają bardzo dobrze, być może nawet top4 Wschodu w tej chwili, teoretycznie po tym, po którym spodziewaliśmy się wiele, daje trochę mało (Klay), za to reszta ma czasami cyfry ponad to (Bev,Ben).

 

2. Wizards - Beala bym tak nie jechał, za to Janka Ścianę już tak, dobrze że podpisał przedłużenie przed sezonem. Mała spinka w jego wykonaniu na RS, być może.

 

3. Orlando nie jest tak zajebiste jak napisałeś. Sam podkreśliłeś, że w realu sporą robotę robią, ci których aktualnie nie ma. Do tego martwi mnie granie na pozycjach 3-4: Gordonem, Tatumem, Kuzmą i Oubre. Przyjdzie wypłata dla chłopaków, to trochę DNC wybuli. Kontrakt Noela wygląda w tej chwili FATALNIE. Jeszcze 4 lata, i co roku 20 banieczek. Do tego Francuzik dostaje przez kolejne 3 lata po 16 baniek. No i Śliwka i Asik. Max Gordona po sezonie zablokuje jakiekolwiek ruchy tej ekipie. Na plus jeszcze duuuuuuuuuuuużżżżżoooo młodego talentu z draftu na rookie umowach i forma Lamba.

 

4. Hornets muszą ograniczyć minuty Wade'a do minimum a powinno być ok. Fournier na 2, Marvin z małymi minutami na 3, to może wypalić. Ciekawy skład. Grałbym Vucem przed Zellerem i dla mnie to no brainer.

 

5. Bucks powoli się rozruszali, Lopez po fiasku w rozmowach wziął się w garść i zaczął pracować na nowy kontrakt. Jedyne co mnie martwi w tym sezonie to katowanie wręcz ustawienia: Collison - Brogdon-Khris - Giannis - Lopez. Ławka wygląda bardzo słabo (ona wręcz nie istnieje).

 

6. Jestem ciekaw opinii większej ilości osób jak widzi relacje Irving - James. Poza tą dwójką mało kto tam coś gra. No i kto pierwszy odejdzie James czy Irving, bo skoro doszło do kwasu w realu, to nie ma możliwości aby u nas panowie klepali się po plecach i byli przyjaciółmi. To będą mimo wszystko ciężkie PO dla nich.

 

7. Toronto - rozumiem, że kebab w piątce to był przed sezonem żart i będziemy często widzieć piątkę Lowry-DeRozan-Batum (Powell i McDermott jakoś go zastępują) - JJ - Favors. Trochę słabo z ławką w tej ekipie, ale chyba do PO się doczłapią, ale tam więcej niż 1 runda chyba nie będzie. Ciekawe jak ekipa po sezonie poradzi sobie wobec salary z przedłużeniami wobec nowego systemu u nas (chyba coś tu wejdzie??).

 

8. Detroit - młodzież z ławki może nie będzie trwonić przewagi, którą zbuduje s5. Ekipa z potencjałem na PO na Wschodzie.

 

9. Za bardzo ciśniesz Wigginsa. Chłop jako opcja nr 2 spisuje się na pewno w tej ekipie lepiej. Do tego obok ma lidera z prawdziwego zdarzenia. Czekam na jakieś przebudzenie ex duetu z Heat i mało minut dla Riversa juniora. Słabo trochę to wygląda na razie w s5 na pozycjach 1-2, ale w tym sezonie jeszcze tank. Potem rozumiem, że próba budowania ekipy wokół Łotysza i Kandayjczyka, choć kontrakt Lee, Tylera, Hensona czy Riversa obowiązkowo gdzieś do zrzucenia.

 

10. Boston - trochę mnie martwi brak działań, by mieć jakąś odpowiedź na brak Fultza i Thomasa (Thomas na pewno wesoły po wyborze Fultza w drafcie). Smart na jedynce nie wygląda wspaniale, ale DMC coś z piłką potrafi zrobić. JJ chyba w s5 na starcie, no i mnie osobiście dziwią małe minuty Randle'a w tej ekipie. Trochę może być w tej ekipie konfliktów o minuty: Gay - Randle, Smart - Brown i Reddick, DMC - Nurkić, na pewno gorzej niż w realu, ale w PO mogą być groźni.

 

11. Atlanta - ekipa niby na PO, ale dyspozycja Wesa, Zacha, Hardawaya boli. Na plus lider w postaci Schroedera. Ławka bez szału, są aspiracje do PO, ale tutaj może też być szybki wypad w 1 rundzie.

 

12. Bulls - Lonzo jest tragiczny. Hassan wrócił i już jest wsparciem dla McColluma. Brakuje trochę dobrego 3andD do s5 ale Palnik w trakcie sezonu może coś ogarnie.

 

13. Troszkę Indiana się posypała na starcie. Problem na #1. Problem ze słabą formą liderów - Milsap i George. Słaba ławka. Mam ich pick i po kontraktach myślałem, że będzie to pick w okolicach #25 a teraz...to nie wiem czy oni wchodzą na razie do PO. Ekipa która potrzebuje dostać mocnego gonga i się przebudzić.

 

14. Nets - Makaron standardowo się pospyał, Lin też, reszta ekipy poza Jacksonem gra bardzo słaby sezon. Chyba mimo wszystko niespodziewanie mocny kandydat do bottom5 naszej zabawy w tym sezonie (dla Heat dwa wysokie picki mogą trochę osłodzić przyszłoroczny brak picku).

 

15. Heat - główny konkurent Kings do #1. Równie dwa paskudne kontrakty co u mnie, Bojan i Galloway podbijają swoją wartość. Reszta wygląda tragicznie. Po sezonie może uda się wzmocnić ekipę w czasie FA, choć przy dwóch wysokich pickach i podjęciu opcji Clarka, z zawiązanymi dłońmi przy handlowaniu picków może być strasznie ciężko poderwać już teraz tę ekipę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

No nie będę ukrywał że Neol mi zepsuł plan strasznie, bo hajs i tak mam utopiony w innych C to myślałem że on przynajmniej wypali. Może za rok jak dostanie kontrakt i będzie grał gdzie indziej

Teraz czeka mnie wybulenie na Gordona i potem spokojne czekanie aż spadną kontrakty, młodzież się ogra i będzie można zaatakować coś więcej niż Pierwszą rundę.

Na pozycjach 3,4 Oubre miał wchodzić za Tatuma ale super sobie ten pierwszy radzi. Kuzma będzie chyba 6th manem. Może Gordona przesune na C by pograć więcej młodymi, skoro Noel daje ciała.

Co myślicie? Wypali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

No nie będę ukrywał że Neol mi zepsuł plan strasznie, bo hajs i tak mam utopiony w innych C to myślałem że on przynajmniej wypali. Może za rok jak dostanie kontrakt i będzie grał gdzie indziej

Teraz czeka mnie wybulenie na Gordona i potem spokojne czekanie aż spadną kontrakty, młodzież się ogra i będzie można zaatakować coś więcej niż Pierwszą rundę.

Na pozycjach 3,4 Oubre miał wchodzić za Tatuma ale super sobie ten pierwszy radzi. Kuzma będzie chyba 6th manem. Może Gordona przesune na C by pograć więcej młodymi, skoro Noel daje ciała.

Co myślicie? Wypali?

 

Już rok temu Gordona zabijano grą na SF, teraz ty robisz z Niego centra. Rim protector to nie jest, straci na efektywności.

 

Jak masz problem z nadmiarem dobrych graczy na tych pozycjach to oddam Ci Hielda za Tatuma. Widziałeś jak zamiótł big trio z Thunder? Oddam go i może nawet jakiś pick drugiej rundy dorzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już rok temu Gordona zabijano grą na SF, teraz ty robisz z Niego centra. Rim protector to nie jest, straci na efektywności.

 

Jak masz problem z nadmiarem dobrych graczy na tych pozycjach to oddam Ci Hielda za Tatuma. Widziałeś jak zamiótł big trio z Thunder? Oddam go i może nawet jakiś pick drugiej rundy dorzucę.

 

Takie big że przegrywa z Sacramento!!!!!!!! Z Sacramento!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

No nie będę ukrywał że Neol mi zepsuł plan strasznie, bo hajs i tak mam utopiony w innych C to myślałem że on przynajmniej wypali. Może za rok jak dostanie kontrakt i będzie grał gdzie indziej

Teraz czeka mnie wybulenie na Gordona i potem spokojne czekanie aż spadną kontrakty, młodzież się ogra i będzie można zaatakować coś więcej niż Pierwszą rundę.

Na pozycjach 3,4 Oubre miał wchodzić za Tatuma ale super sobie ten pierwszy radzi. Kuzma będzie chyba 6th manem. Może Gordona przesune na C by pograć więcej młodymi, skoro Noel daje ciała.

Co myślicie? Wypali?

Poszukaj wymiany pod sensownego C i już. Assety masz. Spróbuj. Na Twoich miejscu uderzalbym do wszystkich mających sensownych C. Marzenie - Gasol czy Gobert ale już realnie taki Nurkic jest do wyjecia z Bostonu. Skoro sam gm nim handlował wczesniej to czemu nie zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.