Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ta, Aminu w obronie to jest kozak da radę pokryć, ale w ataku straci. Brakuje mu rzutu. Dlatego w Blazers gra teraz nawet PF/C. SF w RL Portland to Harkless/Turner/Connaughton.

 

Ogólnie trzeba przygotować jakąś narracje do głębokości rosteru. W PO to sobie można zamknąć roster na 8 nazwiskach, ale w RS to jest cała masa spotkań, dzień po dniu i wtedy długa ławka ma znaczenie. Dlatego skłaniam się ku wstępnej myśli, że to Nuggets będą mieć HCA u Nas.

 

EDIT: Nie no, z tym Drummondem w TOP20 to przesadziłeś :P

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

EDIT: Nie no, z tym Drummondem w TOP20 to przesadziłeś :tongue:

 

nie przesadziłem, jest najlepszym zawodnikiem drużyny która jest obecnie w top5 ligi

 

poprawił wolne, zbiera jak pojebany i do tego zaczął rozgrywać z high post i przez niego przechodzi duża część akcji (zwłaszcza te handoffy z jednoczesną zasłoną jego grubym dupskiem)

 

w tej chwili najlepszy center na wschodzie i no brainer do ASG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego skłaniam się ku wstępnej myśli, że to Nuggets będą mieć HCA u Nas.

LBS skleil fajny team ale Ty chcesz by top4 ekipa Zachodu byla ekipa, ktorej druga opcja jest Harris lub Bledsoe...kim oni graja na sf i pf? Wytykasz dziury Portland ze niby brak klasowego sg i sf, slaba lawa,a Denver niczym te ekipe przeskakuje. Fakt PO powinno byc ale osobiscie ich niw widze wyzej niz miejsca 6-8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1

 

Chciałbym też zauważyć, że u nas naprawdę niewiele ekip ma jednoznacznie mocne ławki, a są drużyny, które takowych nie mają w ogóle, albo mają takie, że nie wiadomo czy to warto wpuszczać, czy lepiej s5 till they die. No i też jeśli ktoś ma S5 na poziomie 35 W i ławkę na tym samym to nie oznacza, że to jest choć trochę lepszy układ niż S5 na poziomie +/- 50 i słabszych zmienników, bo chyba do tego Camby byś doszedł drogą dedukcji takiej ;)

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie przespał, tylko je kompletnie położył. Nawet jakby przespał to by było lepiej.

 

Właśnie o tym pisałem, że ten dobrobyt Rakiet został położony, bo przecież to dobrodziejstwo jest zasługą Moreya.

 

Prawdziwe Rakiety mają CP3, Tuckera, Moute, Nene. A co ma bulek? Paytona do płacenia, Alana Williamsa, Mirotica, Isha Smitha, Thabo Sefoloshę ( tego akurat lubię i cenię ). Raczej słabo.

CP3? A ile on pomógł Rockets w wygraniu 11 meczów? Na razie niewiele ;)

Tucker zgoda - fajny zadaniowiec, Moute też. Ale Nene to jest w realu połamany. Bym powiedział, że Holmes jest od niego lepszy. Tuckera w defensywie może zastąpić Sefolosha, który w realu dostanie teraz spore minuty, bo Gobert out. 

Do płacenia mam kogo - to fakt. To jest ten problem. Ale pod kątem rozkładania sił to nie ma żadnego znaczenia. Rockets bez CP3 świetnie sobie radzą, to nie tylko Harden, to też Capela, który przerasta już Jordanów i Drummondów, jakbyś na tą sprawę nie spojrzał. To jest ta wartość dodana do Hardena, która pomaga wygrywać spotkania. W zasadzie pierwszą piątkę mam wciąż tą samą, co w realu (CP3 i tak nie gra). Dodaj do tego Paytona i Isha, który w fajnej ekipie Tłoków jest 6th manem. Wyleczy się Nikola, siła rażenia się zwiększy. Spokojnie, wolę przesypiać, niż wykonywać nerwowe ruchy, a co jeden to gorszy.

 

Co do położonego FA, to trochę niefortunnie to zostało rozegrane i tyle. Gdyby nie zostało podjęte TO na Hardawaya, byś tak nie mówił. Właśnie tego Hardawaya mi tu brakuje.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys mu dal teraz 16 plus potem 3 lata po 16 to na moje oko na miekko by weszlo. Embiid idzie po solidna wyplate Tecu ;-)

Embiid idzie na zdrowego co tylko mnie cieszy, zresztą cała drużyna super. Embiid, Simmons, Covington, Klay, Beverley. Jest moc :) Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, że Embiid gra na maksa to tylko się cieszyć Tecu może. Lepiej mieć jakiegoś franchise playera, niż nie. I tak takiemu trzeba płacić maksymalne kwoty ;)

 

Co do Klaya to kolejn #FunStatisticFact  

 

On/off Thompsona to... - (tak, minus!) 9,3 pkt per 100 poss  :onthego:

 

 

5bec3a045e4967c2.jpg

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, że Embiid gra na maksa to tylko się cieszyć Tecu może. Lepiej mieć jakiegoś franchise playera, niż nie. I tak takiemu trzeba płacić maksymalne kwoty ;)

 

Co do Klaya to kolejn #FunStatisticFact

 

On/off Thompsona to... - (tak, minus!) 9,3 pkt per 100 poss :onthego:

 

 

5bec3a045e4967c2.jpg

Ogolnie Tecu skleil fajny team, jest Embiid, Cov, Klay, Ben i banda swietnie dopasowanych graczy. Takze wyglada to sexy. Mniej sexy jest fakt przedluzenia kontraktow ale kto bedzie sie tym martwil skoro Wschod jest do zdobycia ;-)

 

Co do franchise playera, kazdy o nim marzy, a jezeli trafia sie taka perelka jak Embiid to i tak warto wejsc w gruba kase bo powinien sie splacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie Tecu skleil fajny team, jest Embiid, Cov, Klay, Ben i banda swietnie dopasowanych graczy. Takze wyglada to sexy. Mniej sexy jest fakt przedluzenia kontraktow ale kto bedzie sie tym martwil skoro Wschod jest do zdobycia ;-)

 

Co do franchise playera, kazdy o nim marzy, a jezeli trafia sie taka perelka jak Embiid to i tak warto wejsc w gruba kase bo powinien sie splacic.

 

Przy całej sympatii do Tecu, to stwierdzenie, że skleił ten team jest równie prawdziwe jak powiedzenie, że Tomek zbudował dynastię Warriors ;)

 

Zrobił sporo fajnych ruchów, ale i tak uważam, że mógł w tym sezonie bardziej zaatakować rocznymi umowami zamiast kompletować Smithów i Templów za drugorundowe picki. Zaraz przyjdzie płacić grubszy hajs Covingtonowi, Embiidowi, Klayowi czy Richardsonowi. To był ostatni rok na promocjach. Teraz wchodzi czas, kiedy za potencjał przychodzi płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy całej sympatii do Tecu, to stwierdzenie, że skleił ten team jest równie prawdziwe jak powiedzenie, że Tomek zbudował dynastię Warriors ;)

 

Zrobił sporo fajnych ruchów, ale i tak uważam, że mógł w tym sezonie bardziej zaatakować rocznymi umowami zamiast kompletować Smithów i Templów za drugorundowe picki. Zaraz przyjdzie płacić grubszy hajs Covingtonowi, Embiidowi, Klayowi czy Richardsonowi. To był ostatni rok na promocjach. Teraz wchodzi czas, kiedy za potencjał przychodzi płacić.

to będzie płacić, ma wszystkich na przedłużeniu więc spokojnie

trust the proces

 

 

szkoda że ten Gordon za 18 baniek nie pyknął :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będzie płacić, ma wszystkich na przedłużeniu więc spokojnie

trust the proces

 

 

szkoda że ten Gordon za 18 baniek nie pyknął :P

Gordon spokojnie skasuje 22/rok. Za bardzo poszedl w gore.

Przy całej sympatii do Tecu, to stwierdzenie, że skleił ten team jest równie prawdziwe jak powiedzenie, że Tomek zbudował dynastię Warriors ;)

 

Zrobił sporo fajnych ruchów, ale i tak uważam, że mógł w tym sezonie bardziej zaatakować rocznymi umowami zamiast kompletować Smithów i Templów za drugorundowe picki. Zaraz przyjdzie płacić grubszy hajs Covingtonowi, Embiidowi, Klayowi czy Richardsonowi. To był ostatni rok na promocjach. Teraz wchodzi czas, kiedy za potencjał przychodzi płacić.

Nie patrzysz zbyt krytycznie? Dodal Klaya, Beva. Ma sporo mlodych na rookie kontraktach. Chyba jest dobrze, a powiedzialbym ze nawet lepiej niz dobrze.

 

By the way jest jakis konkretny pomysl co do tych naszych wyliczen salary. Kto i ile moze wydawac? Ile taki okres rozrachunkowy bedzie obejmowal bo to w sumie dosc istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się poważnie zastanawiam nad tym, czy 76ers nie będą pierwsi pod względem bilansu na wschodzie po pierwszym głosowaniu. 
Przynajmniej u mnie tak to wygląda bez głębszej analizy.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim rankingu też byli na pierwszym miejscu. Tym bardziej szkoda, że Tecu który na wymianach rządził, okres FA przespał, zamiast działać tak jak slaKB.

 

Ale to moje zdanie.

To fakt, że nie jestem zadowolony z FA, ale gracze których chciałem i którzy mi pasowali, nie poszliby na roczne umowy a z pewnością nie dali by mi jakoś strasznie dużo. Wolałem poskąpić, spróbować przechwycić kogoś na rozsądnym kontrakcie, nie wyszło.

Nie bardzo widzę kogoś kto miałby duży wpływ na moją drużynę z graczy, którzy poszli na jednoroczne umowy. Patterson? Reddick (jakiś plusik by był)? Collison? I co bym więcej osiągnął? Niewiele raczej.

Pewnie mógłbym i może żałuję, ale mówi się trudno. A kasę trzymam przy sobie, bo wiem, że w perspektywie mam przedłużenia i staram się rozsądnie grać, być może zbyt rozsądnie.

A co do tego czy mam zasługi czy nie mam to w porównaniu do tego co miałem mam tylko Covingtona, Embiida i Simmonsa. Tylko, albo aż :smile:

Dziękuję za miłe słowa, idzie dobrze, choć raczej 1sze miejsce to jest na wyrost.

Trust the Process :smile:

 

A przy okazji - ciekawe czy ktoś wiedział albo czy w ogóle mogliśmy zrobić coś takiego jak 76ers z Covingtonem, czyli w tym roku +15 baniek. Jest coś takiego w CBA?

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A przy okazji - ciekawe czy ktoś wiedział albo czy w ogóle mogliśmy zrobić coś takiego jak 76ers z Covingtonem, czyli w tym roku +15 baniek. Jest coś takiego w CBA?

Dla mnie jest to swego rodzaju precedens i pozwoliłbym Tecu zapropnować kontrakt na podobnych zasadach, bo chyba nikt o tym nie wiedział.  I potem poddał pod głosowanie, czy zgadzamy się na extension, czy nie w zależności ile zaproponuje. 

 

edit: albo dodać taki punkt pod glosowanie przy okazji glosowania nad wynikami, zeby nie tworzyc zamieszania.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.